463 Shares 2122 views

Zrób łóżko z rękami – naprawdę?

Oczywiście, wielu ludzi, a niektóre kobiety, które nie mają wstręt do pokazać swoim przyjaciołom i znajomym, że coś zrobili osobiście. Jak zrobić meble rękach niewielu ludzi ma pojęcia, ale jest to specjalny każdy życzenie możliwe. Jeśli postawił sobie za cel stworzenie sofa z jego rąk była wyjątkowa sprawa zaskoczyć gości z domu, pomysł jego utworzenia jest jeszcze bardziej kuszące.

Sofa – to rodzaj mebli, które można znaleźć w prawie każdym mieszkaniu. Istnieje wiele odmian tego typu mebli – luksusowe duże kanapy w pokoju i pokój dzienny, mały aneks kuchenny, rozkładana sofa i kompaktowy, że dziecko może być zainstalowany w każdym pomieszczeniu, na dodatkowym łóżku. Więc jak zrobić sofę z rękami?

postaramy się podsumować jakie materiały i jakie narzędzia może trzeba zbierać sofa z jego rąk. Po pierwsze, należy określić wzór i rozmiar. Zazwyczaj kanapa ma prostokątną ramę drewnianą, znajduje się na walcach lub nóg. W takiej klatce, można zrobić miejsce dla małych szuflady do przechowywania, co jest bardzo wygodne. Aby utworzyć ramkę, trzeba pewną ilość drewnianych prętów z litej skale, wskazane jest, aby pokryć je z lakieru lub bejcy. Po pierwsze, będzie to zwiększyć trwałość, a po drugie, drewno tak traktowane, zachowuje strukturę i stylowy wygląd. Aby wzmocnić ramę powinni polegać nie tylko na metalowych elementów złącznych, ale także klej spoin i połączeń z klejem do drewna. Procedura ta zwiększy niezawodność i zapobiec przedwczesnemu poluzowaniu podczas użytkowania mebli produkcji autograficzny.

Aby stworzyć komfortowe, tapicerowane oparcia i siedziska pianka może być stosowany przez dołączenie go do siatki łóżku lub podawane dno starą sofę. Wciąż alternatywnie, arkusze piankowe mogą być pokrywając je szmatką, aby dołączyć bezpośrednio do powierzchni ramki za pomocą kleju i zabezpieczyć poprzez tkankę odcinkowych pistolet na drewnianej ramie kanapy.

Inną opcją, jak zrobić meblowych rąk, jest tworzenie okładek dla oparcia i siedziska. To będzie jeszcze bardziej wygodny i praktyczny, gdyż pozwoli Ci je usunąć lub zmienić wygląd pokoju, tylko zmiana osłony poduszki siedzenia. Przed umieszczeniem piany w okładkach, należy owinąć je z syntetycznym wypełnieniem. Aby farsz nie spadnie, czy zamek.

Aby uniemożliwić przemieszczenie miękkich fotela obejmuje pomocy w rzepy, powinno rozwiązać jedną część siedziska drewnianej za pomocą kleju lub pistoletu na zszywki, drugi -prishivaem do spodzie miękkiego siedzenia. Na tej kanapie z rękami można uznać za zakończone, można tylko zainstalować go w dowolnym pomieszczeniu.

Należy również zauważyć, że wszystkie prace będzie wydać około dziesięć tysięcy rubli, podczas gdy rozwiązanie pod klucz będzie kosztować kilka razy droższe. wykonana również własnym łóżku będzie niezwykły projekt decyzji, na przykład, można dokonać pewnych wyborów okładek i tkaninę samych zasłon kolor, abażury i innych elementów wnętrza pokoju. Ogólnie rzecz biorąc, należy spróbować przez autograficzny tworzyć jakieś meble do zaskakiwania współpracowników i gości, a więc samorealizacji.