239 Shares 5079 views

Dżem malinowy przepis

Ten przysmak ma zupełnie różne nazwy: we Francji dżem, dżem w Anglii, cue w Azji Środkowej, Bliskiego Wschodu rys. Jak dla nas to przysmak o nazwie zacięcie. W Europie pojawił się w XIV wieku, na wschodzie jest to uczta tam od tysięcy lat. Uważa się, że przodkiem dżem, Turkish Delight, gotowane z powrotem w czasach biblijnych. Eastern jam jest bardzo słodki, jest to wersja europejska jest nieco mniej słodki, ale ma owocowy smak.


Teraz nikt z brytyjskiej rodziny nie myśli jego śniadanie bez zacięcia. I wymyślił, według legendy, osobistego lekarza królowej Szkocji, przygotowanie jej wywar z pigwy i pomarańczy, w celu pobudzania apetytu Maryi. Francuski, Kuchnia szkocka również aktywnie korzysta zacięcie w różnych deserów, ale chyba najbardziej popularny dżem jest w krajach byłego Związku Radzieckiego. Każda rodzina przygotowuje się do przyszłych zapasów tego słodkiego przysmaku, aby cieszyć się jego smakiem podczas długich zimowych wieczorów. Jam można używać prawie każdy owoce i jagody, a jabłka i morele i porzeczek i pigwy. Na tym samym, aby łatwo pokonać mroźnej zimy, albo zapobiec, powinno być zarezerwowane dżemem malinowym.

Raspberry – magazyn substancji odżywczych, więc dzięki swojej unikalnej kompozycji, może szybko doprowadzić temperaturę w dół i usuwanie toksyn z organizmu. Dżem malinowy przepis jest dość prosty. Gotować trzeba kilogram malin i pół kilograma cukru. Przygotowane owoce rozłożone w pojemniku do gotowania i pokryty cukrem. Następnie dziesięć godzin umieścić w lodówce do niech sok jagód i moczy się w cukier. Następnie umieścić maliny z cukrem o niskiej temperaturze i w tym procesie, jak cukier rozpuszcza się zwiększyć ognia, ponieważ przy niskiej temperaturze, jagody tracą jasne zabarwienie. Następnie otrzymany dżem ochłodzono, rozłożone w słojach i rolki.

Konfitury z malin przepis może mieć kilka wersji. Na przykład, syrop, otrzymanego po uruchomieniu pokryte soku z jagód, odsączono i ogrzewa do wrzenia. Następnie wlać jagody tak, że są one całkowicie zanurzone w niej i umieścić na małym ogniu. Przynosząc zacięcie do wrzenia, chłodzi i wyświetlić go w puszce. Lub dżem malinowy przepis może obejmować także inne owoce. Konfitury z malin i melona ma delikatny smak i dlatego zdobył popularność wśród gospodyń domowych. Do jego wytwarzania stosuje się melona kilogram, 300 g malin i 750 g cukru. W niskiej temperaturze wytworzonego z syropu cukrowego z dodatkiem wody, do której dodawano po sterylizacji melon, pocięte kawałki. Gdy melon jest miękkie, dodać maliny i gotować aż masa gęstej konsystencji. Po czym chłodzi i dżem określone w bankach. To nie jest mniej smaczny dżem malinowy przepis z dodatkiem agrestu i wiśni. Wszystkie owoce w równych proporcjach, takich jak 2 kg, przemyto dokładnie zmieszane, zalać wodą, wprowadzania do pieca. Gotowanie Jam na ten przepis – długiego procesu: konieczne jest, aby gotować przez dwa dni kilka razy dziennie aż do gładkiego ciasta. Jednak smak jest więcej niż usprawiedliwia wszystko spędził usiliya.Dzhem malinowy przepis nie różni się od dżemem malinowym przepis, są produkty kandyzowanych owoców. Do jego przygotowania zostały podjęte w równych ilościach malin i cukru. Owoce wylano cukru przez dwie godziny i sok, który następnie stała, odsączono i ogrzewa do wrzenia. Następnie wlać gorący syrop malinowy i doprowadzić do wrzenia. Aby tkliwość dżem, kilka minut przed końcem gotowania, wlać do niego około stu gramów dowolnego soku owocowego. Gotowy dżem ma galaretowatą konsystencję i jasny kolor. Każdy właściciel może wybrać ten przepis dżem malinowy, która miałaby się podobało.