702 Shares 3198 views

Tabletki z żołądka: bez lekarza do podjęcia niepożądane!

Ból brzucha w istocie – uniwersalny objawem. On nie opisuje żadnej konkretnej choroby, ale jest to sygnał z szerokiej gamy zaburzeń w układzie pokarmowym. Ból wyróżnia się charakterem i siłą. można tolerować, ale z drugiej strony po prostu chcesz wspiąć się na ścianę. I w tym przypadku, gdy zaczynasz myśleć o tym, co do podjęcia. Jakie tabletki z żołądka może złagodzić stan?

Badanie jest pierwszy!

Pamiętaj, że samoleczenie jest wysoce niepożądana. Oczywiście, jeśli wiesz, co powoduje ból, choroba, zostały już zbadane i mieć pod ręką kawałek nominacje od lekarza, że jest znacznie łatwiejszy w obsłudze. Dobrze, jeśli ból przeszkadza Ci po raz pierwszy, to lepiej nie ryzykować i jak najszybciej szukać pomocy u lekarza. Ale zanim to zrobisz, spróbuj oszacować stopień bólu na własną rękę.

Aby to zrobić, należy położyć się na plecach i położył dłoń na jej brzuchu, palcach i naciśnij na nim, nie bardzo głębokie i bardzo delikatnie. Proszę ocenić, gdzie ból jest odczuwalny najbardziej. Warto też zwrócić uwagę na charakter bólu: bóle, tępy, ostry, rasprirayuschaya ściskającej. Jeśli ból jest bardzo silny, to najlepiej wezwać karetkę lub wziąć pigułki żołądka niezależnie. Maksymalna, że można zrobić to pić smazpolitik – przygotowanie „No-Spa” lub „Drotaverinum”. Takie preparaty nieco ułatwić swoją kondycję, a nie zaszkodzić.

Ból brzucha nie powinny być traktowane jako coś frywolnym. Są to znak, że coś jest nie tak. Dlatego, aby zaniedbać wszystko nie warto. Zapalenie żołądka, wrzody, kolki – to niektóre poważne choroby, które mogą powodować ból, a sam nie jest konieczne do wyleczenia.

Jak udzielić pierwszej pomocy dla siebie

Zdarza się, że przyczyną bólu brzucha na powierzchni. Na przykład, pereeli, masz problem z krzesłem, ty niedawno przyjmował antybiotyki, masz krytycznych dniach. W takim przypadku można spróbować dać sobie pierwszej pomocy.

Na przykład, jeśli zaznaczone wzdęcia, spróbować jednego z pomocą „Espumizan” lub „Motilium”. Jeśli zaparcia, przyjść do pomocy leków „Motilak”, „Duphalac”, przeczyszczających. Tabletki żołądka w przypadku przejedzenia mogą obejmować: leki „Mezim” „Holenzim” „świąteczny” „Digestal” etc. W przypadku zatrucia pierwszej pomocy dostarczy węgiel aktywowany. Jeśli wiesz, że masz zapalenie żołądka lub wrzód, a choroba była bardziej dotkliwe w postaci bólu, można brać leków „Omez”, „Almagel” „Maalox”. Po zażyciu antybiotyków może zakłócić mikroflory żołądka i stąd ból, wymioty, biegunka. W tym przypadku można wziąć pieniądze „Linex”, „Bifidumbacterin”, „Bifiform”. Takie leki bez recepty, ale nawet biorąc je pożądane wstępnie wyrównać się z lekarzem.

Co zrobić, jeśli bardzo ból brzucha podczas miesiączki? Niestety, z takim objawem doświadczony przez wiele kobiet. Ból jest często tak nieznośny, że nawet uda się wstać z łóżka, z trudem. W tym przypadku można wziąć środki przeciwbólowe „Ketonal” „No-spa”, „Analgin”, „Ibuprofen” lub „poprosił o nią”. Leki te pomagają w usuwaniu silnych skurczów macicy. Przyjmować tabletki z żołądka w przypadku miesięcznych przestrzega instrukcji kilka razy dziennie.