657 Shares 6191 views

Magnesy palenia: opinie. Co to jest magnes palenia lepiej: Zerosmoke lub Smokeclips?

Każda osoba ma świadomość, że zdrowy styl życia to nie tylko modne, ale też absolutnie konieczne. Jak być szkodliwy nawyk, że tak trudno jest zrezygnować? Szukamy wszystkich możliwych sposobów, aby pokonać głód palenia, ale co do zasady, próby te kończą się całkowitym niepowodzeniem. Pigułki, plastry i papierosy elektroniczne – cały arsenał nie pomóc? Może nadszedł czas, aby włączyć się w tajniki medycyny chińskiej i akupunktury, aby spróbować? Ale ta opcja nie jest zadowolony każdy. Na naszym rynku pojawił się nowy produkt, który jest zarówno producenci przekonują zaoszczędzić od papierosów – magnesy z paleniem. Opinii na temat tego nowego wynalazku pomogą nam zrozumieć jego skuteczności.


Co jest istotą

Pomysł wykorzystania magnesów urodził się dzięki metodzie efekt akupunktury na aktywnym punktów osobę. Jak stwierdzono specjalistów prawo stymulację zakończeń nerwowych może rozpocząć proces przywracania niektóre z ciał. Przez wiele wieków minęło nieoficjalne medycyna akupunktura aktywnych punktów. Ocenić skuteczność tej metody jest to dość trudne, ponieważ jest on stosowany w naszym kraju jest bardzo wąski.

Zwyczaj palenia powstaje w określonym obszarze mózgu odpowiedzialnym za przyjemności i satysfakcji. Magnes ucho Palenie jest umieszczony w aktywnym punkcie i stymuluje obszar odpowiedzialny za uzależnienie od tytoniu. Metoda ta powinna dać stopniową rezygnację z tego szkodliwego zawodach. Producenci mówią, że to „cud” -prisposobleniya opracowany w oparciu o metodę aurikuloterapia. Zgodnie z teorią, zamiast igły proponujemy biomagnitov ekspozycję do określonego punktu w małżowinę uszną. Natychmiast powstaje pytanie: „Jak znaleźć to miejsce” co do zasady, instrukcji magnesy. Ale nawet z tym może być łatwo pomylić właściwą temperaturę.

Dlaczego ucho?

W początkach XX wieku, słynny naukowiec Pol Nozhe opracowali teorię, zgodnie z którą nasze uszy są prawdziwą projekcją płodu w macicy. W związku z tym, jeśli wiesz, w pewnym momencie uderzenia, łatwo dostosować pracę organizmu. Jest to możliwe, aby znaleźć połączenie z każdym ludzkim ciele i uwolnić go od dolegliwości. Dzięki ciężkiej pracy przez naukowców zainteresowanych szeroko i zagraniczni eksperci. liczne badania kliniczne zostały przeprowadzone. Niestety, nie udało się osiągnąć wyraźny efekt. Chociaż zdarzały się przypadki, gdy takie leczenie jest „praca”.

Opis i metoda

Produkt newfangled niezależnie od producenta, pracuje nad metodą aurikulorefleksoterapii. Istotą działania jest wykorzystanie głębokiej stymulacji punktów akupunktury na ciele człowieka. Poprzednio stosowane do tego celu, igły, masażu, moxibustion, stymulacja elektrycznym. Wszystkie te procedury są dość nieprzyjemne i bolesne. Praktyka poprzez badania stwierdziła, że pole magnetyczne ma podobny wpływ na specjalnych obszarach ciała. To odkrycie doprowadziło do wynalezienia nowego urządzenia. Tak było magnesy z paleniem. Referencje udowodnić, że ich stosowanie nie powoduje dyskomfort i ostry ból.

Przyciąga do siebie dwie połówki urządzenia tworzy ciągłą presję i wysłać sygnał do mózgu. Proces ten aktywuje pewne obszary, które są odpowiedzialne za apetyt na tytoń. Często takie magnesy są objęte napylania metali szlachetnych, takich jak złoto. Pomaga to uniknąć reakcje alergiczne, podrażnienie ze skóry.

Jak naprawić magnesy

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego produktu, trzeba wiedzieć jak go używać prawidłowo. Będziemy patrzeć na najbardziej popularnych form tego produktu dotychczasowy magnesów i antynikotynowej Zerosmoke Smokeclips. są one przeznaczone na tej samej zasadzie, dzięki czemu można ich używać w taki sam sposób.

  • Wyzwalając je z opakowania.
  • Pierwszy magnes (może być trochę większa, niż drugie) jest umieszczony na zewnętrznej części ucha.
  • Następnego pół urządzenia obok tego samego miejsca na ucho, ale od wewnątrz.
  • Ze względu na atrakcyjność muszą być pewnie zamocowane na skórze i nie ustępują.
  • Przeprowadzenia procedury lepsze niż przed lustrem do prawa wyboru w zakresie oddziaływania.

Przewodnik po działaniach

Magnesy palenia Smokeclips i Zerosmoke zalecane do noszenia na co dzień, będzie to osiągnąć maksymalny efekt. Zabezpieczyć je do ucha i pozostawić do działania przez 2-4 godzin dziennie. Pamiętaj, aby zrobić sobie przerwę, na przykład, można z nich korzystać przez 2 godziny rano i wieczorem. Lepiej jest, jeśli w tym momencie trzeba będzie odpocząć, ale nie jest to podstawowy warunek.

Kiedy jest umieszczenie magnesów pożądane ściśle przestrzegać zaleceń zawartych w obrazie, który jest dołączony do instrukcji. Jeśli jesteś praworęczny, wybierz ucho na odpowiedniej stronie, lewy zakręt – działają podobnie. Słuchaj swojego ciała. Jeżeli ciśnienie metal jest zbyt silny i powoduje dyskomfort, urządzenie musi być lekko przesunięte. powinny być wygodne i nie boli. Jeżeli punkt nie jest zdefiniowana, można poczuć dużą presję – wyjąć urządzenie i spróbuj ponownie później. Nie należy nosić magnesy palenia uszy, kiedy czujesz silne pragnienie, aby wziąć papierosa, lub są w depresji stanu emocjonalnego. W takich przypadkach, po prostu spróbuj masować aktywnych punktów w ciągu minuty palcami. Nie nosić urządzenia w nocy.

Gdy pojawi się wynik

Producenci aktywnego biomagnitov zapewnić, że konieczne jest, aby nosić je przez tydzień. W tym pierwszym etapie nie może ograniczać się do palenia, oraz możliwe jest zmniejszenie liczby papierosów wypalanych. Można, oczywiście, spróbuj zrezygnować zły nawyk na kilka dni. Ale jeśli nie odważy się to zrobić do końca tygodnia, aby zrobić to za konieczne. czas leczenia wynosi od 2 do 4 tygodni – w tym czasie, według ekspertów, będzie w stanie całkowicie porzucić szkodliwe nikotyny. Twój mózg dostanie stałą sygnału z aktywnych punktów na uchu. Ta „Obietnica” powinien działać i zmusić go do rezygnacji z konieczności wzięcia leków – zgodnie z tą zasadą i magnesami akt palenia. Opinie użytkowników wskazują, że leczenie może zmniejszyć zarówno wzrost i.

Przeciwwskazania

Magnes Zerosmoke z paleniem (np Smokeclips) ma szereg przeciwwskazań. Pamiętaj, aby je przeczytać przed użyciem.

  • Ciąża – nie do badania wpływu pól magnetycznych na płód.
  • Zaprzeczył, aby pacjentom wszczepiono pompy do dostarczania insuliny.
  • Nie jest zalecany dla pacjentów stosujących defibrylatory i stymulatory serca.
  • Reakcja alergiczna na pokrywie magnes (złoto).

Zalety nowego wynalazku

Być może główną zaletą tych produktów jest ich non-inwazyjność. Nie musisz znosić ból igieł, nie trzeba poddać się operacji. Ponadto, bardzo niskie prawdopodobieństwo wystąpienia alergii i podrażnień skóry w złocie. Produkty te po prostu kupić w Internecie lub za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów.

Nie można się martwić o zmianę stylu życia – noszenie magnesów nie wymaga specjalnej diety lub dodatkowe ćwiczenia. Jeśli pacjent przyjmuje jakieś leki lub przeprowadzić kurację, nie jesteś przeciw-magnesy przeciw paleniu. Recenzje potwierdzić pełną interoperacyjność produktu z innymi lekami stosowanymi w leczeniu uzależnienia od tytoniu.

opinie klientów

Niestety, aby wygrać z nałogiem nie jest łatwe, nawet jeśli są przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii. Wszelkie zależność występuje w ludzkim mózgu. Iw związku z tym konieczne jest, aby mieć cierpliwość i mieć pewność, aby mieć jasny cel. Wielu wierzy, że takie urządzenia – to tylko placebo dla pacjentów. Oznacza to, że ludzie nieświadomie zaczynają wierzyć w pozbyciu się nałogu. Nawet jeśli tak jest, trzeba próbować wszystkich metod.

Należy brać pod uwagę indywidualne cechy organizmu: magnesy jeden człowiek może pomóc, a po drugie, są one całkowicie bezużyteczne. Obserwować ciała przez pierwsze 5 dni. Zazwyczaj okres ten jest pierwsza zmiana w kierunku odmowy zły nawyk. Jeśli tak nie jest, nie martw się, nadal nosić magnesy z paleniem. Opinii dla tego produktu można znaleźć zarówno pozytywne jak i negatywne.

Jest bezpiecznie stwierdzić, magnes palenia jest bardziej skuteczna – Zerosmoke lub Smokeclips – nie jest możliwe.