568 Shares 8897 views

Wykrztuśne dla dzieci

Jakbyśmy nie spróbować chronić dziecko przed przeziębieniem nie zawsze jest to możliwe. Bardzo często, gdy rozpoczyna się zwykle w odległości zima dziecko kaszle. Dlatego w takich chwilach ważne jest, aby mieć na wykrztuśne ręcznych dla dzieci. Oczywiście, trzeba najpierw odwiedzić lekarza, będzie przypisać wszystkie niezbędne leki. Nie angażują się w własnej wartości, szczególnie jeśli jest to małe dziecko.

Wykrztuśne dla dzieci są różne: syntetyczne i naturalne. Rozważmy najczęstsze z nich.

Po pierwsze, to, oczywiście, opłaty karmiące, są produkty naturalne. Istnieją trzy typy.

kolekcja Thoracic №1. Struktura składa się z następujących ziół: matki-i-macochy i oregano marshmallow. Zastosowanie według następującego schematu: 10 g zbiór wlać wrzącej wody (ilość do 500 ml), a naciśnięcie przez pół godziny. Dać dzieciom do jedzenia. Najmniejsza maksymalna położył parę łyżeczek, starsze dzieci do 100 ml na raz.

kolekcja Thoracic №2. Składa się on z babki lancetowatej, lukrecji i matki-i-macocha. Układ odbiorczy zgodnie z powyższym.

kolekcja Thoracic №3. Obejmuje on pąków sosny, kopru włoskiego, lukrecja, szałwia, malwa i Anis. Stosowane w ramach starego systemu.

Istnieje syntetycznych leków wykrztuśnych dla dzieci. Wśród nich najczęściej przepisywany jako ona następująco:

1) lek "ACC". Lek ten ma bezpośredni wpływ na śluz, który powoduje, że jego rozcieńczenie i w końcu zatrzymuje się kaszel. Należy zauważyć, że to narzędzie upłynnia wydzielinę z dowolnego źródła, czy śluzowej lub ropnej. Lek jest dozowany w oparciu o wiek dziecka. Na przykład, dla dzieci od 2 do 5 lat leków trzy razy 100 mg. Z 6 lat i lat 14 dzieci otrzymują 200 mg leku 2 razy dziennie. Czas trwania leczenia zależy od lekarza prowadzącego.

2) Przygotowanie "ambroksol". Jest on wytwarzany w postaci tabletki o dawce substancji czynnej 30 mg. Ponadto, wytwarzanie można znaleźć w postaci syropu i roztworu do inhalacji. Przypisać do 7,5 mg dla dzieci poniżej 5 roku życia, 15 mg – starszych dzieci (w wieku od 5 do 12), a następnie 30 mg. W każdym wieku, daj narkotyk trzykrotnie.

Wykrztuśne dla dzieci trzeba pić dużo płynami. Tak więc efekt jest szybszy, zwłaszcza dla przerzedzenie plwociny potrzebują cieczy.

Co do inhalacji, dla dzieci do 5 lat przy użyciu 2 ml leku „ambroksol”, zgodnie z załączonymi instrukcjami do 2 razy dziennie. Dzieci starsze niż 5 lat – 3 ml i kilka razy dziennie.

Jest jeszcze inny szczegółowy przygotowanie – „Lasolvan”. Jest on również dostępny w postaci syropu, tabletek lub roztworu do inhalacji. Dzieci często przepisywane dzieciom syrop na łyżeczce 3 razy dziennie. Przebieg leczenia ustala pediatra.

3) lek „bromoheksynę.” Lek ten jest prawdopodobnie znany wielu, ponieważ jest on używany od czasów radzieckich. Jest ona wytwarzana albo w postaci syropu, albo w postaci tabletek. Promuje absolutorium flegmy.

Dzieci w wieku poniżej 2 lat, określonego tabletki 2 mg 3 dawkami dziennie dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat – 4 mg dla dzieci od 6 do 10 lat – 6-8 mg leku i młodzież powyżej 10 lat – 8 mg wielość samo – 3 dawkach dziennie. 2-3 łyżeczki syropu wyznaczyć w oparciu o wiek dziecka.

Wielu rodziców uważa, że dzieci wykrztuśne pochodzenia naturalnego jest o wiele bardziej skuteczne i bezpieczniejsze niż syntetyczne. Ale to nie zawsze tak jest. Składniki ziołowe naturalne produkty mogą powodować alergie u dzieci, które doda problemy. Dlatego pediatrzy nie zalecają samoleczenia, najbezpieczniejszą rzeczą prosić o pomoc do pobliskiej przychodni lekarskiej.

Zatem środek wykrztuśny dla dzieci należy wybrać pediatra dla dzieci, biorąc pod uwagę specyfikę tego dziecka organizmu. Więc dbać o siebie i swoich dzieci, bo najważniejsze jest to, aby być zdrowym i szczęśliwym! Bądź zdrowy!