139 Shares 4452 views

Masażer do stóp „Bliss”: Opinie lekarzy i pacjentów, opisy, specyfikacje, instrukcje

Jeśli Twoja praca wymaga wysiłku fizycznego, są pewne problemy z ich stóp. Zmęczenie, ociężałość, ich opuchnięte kostki – to tylko niewielka część dyskomfortu doświadczanego przez ludzi. Reklama zaoferować cud kremu, który natychmiast złagodzić te problemy. Ale rzeczywistość jest inna. Masażer do stóp „Bliss”, który podsumowuje lekarzy tylko pozytywne, gwarantuje swoim klientom niezwykły efekt. Zauważył, niemal natychmiast. Co jest siłą tego zespołu, możemy dowiedzieć się w tym artykule.


Dlaczego muszę masującego?

Mało kto wie, że w Chinach, choroba jest traktowana za pomocą masażu, i to naciskając na określonych punktów na stopach człowieka. W ten bez podejmowania dodatkowych leków. Masażer do stóp „Bliss”, opinie lekarzy, które są pozytywne, działa na tej samej zasadzie. Rolki ugniatać niezbędne punkty stóp i kostek. Po tym przychodzi rozluźnienie przechodzi zmęczenie i ciężkość, i nie będzie czuć żadnego bólu.

Dodatkowo urządzenie jest to, że masaż jest tylko dwa przystanki. To zwiększa jego skuteczność. Rozmiar uniwersalny Urządzenie przeznaczone jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dzieci użyć, nie jest zalecane.

Masażu Bradex «Bliss” ma następujące cechy:

 • Automatyczna operacja nie jest więcej niż 15 minut.

 • Program pozwala wybrać siłę masażu.

 • Możliwość wyboru komfortową temperaturę od +10 do +40 stopni.

 • Całkowita masie 7 kg.

 • Możliwość trybie ręcznym.

Ze względu na te cechy, można wybrać dla siebie odpowiedni poziom komfortu podczas masażu.

instrukcja learning

Czujesz dokuczliwy ból w stopach, zmęczenie, ociężałość, uczucie dyskomfortu? Następnie należy kupić masażer do stóp „Bliss”. Lekarze o tym urządzeniu można znaleźć na wszystkich forach zdrowotnych. I wierzcie mi, będą tylko pozytywne. Aby korzystać z urządzenia jest bardzo prosta. Ale po pierwsze, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją. Masażer posiada tryb automatyczny i ręczny. Każdy może wybrać ten, który lubi.

Biorąc pod uwagę tryb automatyczny, konieczne jest rozszerzenie istniejących programów:

 1. Ciśnienie w punkcie, jest odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.
 2. Ogólnie rzecz biorąc, wellness, masaż relaksacyjny.
 3. Punkty stymulacyjne, odpowiedzialne za układu mięśniowo-szkieletowego.
 4. Obszar masażu stóp, związany z kręgosłupa szyjnego.

Programy te są oznaczone pewnych liter, które można znaleźć zarówno na urządzeniu oraz w instrukcji.

Jeśli wolisz tryb ręczny, należy wybrać prędkość:

 1. Niska – nie ma żadnego efektu terapeutycznego, łagodzi zmęczenie, rozluźnia.

 2. Medium – zwiększa napięcie mięśni.

 3. Wysoka – zapewnia dobry przepływ krwi do nóg, ma działanie terapeutyczne.

Przed użyciem masażer do stóp i kostek, „Bliss”, należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

korzyści masażer

Członkowie podkreślono następujące zalety masażu:

 1. Łatwe do zarządzania. Nic skomplikowanego, aby nie korzystać z urządzenia. Wystarczy, aby umieścić go w sieci, wybierz żądany program, umieścić swoje stopy w specjalnie zaprojektowanej komorze że i skorzystać z masażu. Jednocześnie ma możliwość zaangażowania się w hobby: czytanie książek, drutach, szyć, oglądać telewizję.

 2. Może być stosowany w dowolnym momencie. Urządzenie jest małe, jest wygodny do prowadzenia samochodu i zabrać ze sobą na wakacjach, w pracy to pod stołem, jeśli to konieczne.

 3. Znaczne oszczędności. Masażer „Bliss”, cena wynosi około 8000 rubli, będzie się opłacać szybko. Po masażu stóp w salonie kosztuje około 600 rubli za procedury.

 4. Gwarancja 90 dni. Jeśli w tym czasie coś się dzieje instrumentem pod względem technicznym, można go wymienić lub zwrot pieniędzy.

A czy są wady?

Jak w przypadku każdego urządzenia, z masażystę są drobne wady:

 • Istnieją przeciwwskazania związane ze stanem zdrowia pacjenta.

 • Koszt.

 • Tworzywa sztuczne i zapachu gumy w ciągu pierwszych wtrąceń.

 • Kilka centrów usług.

W celu uniknięcia nieprzyjemnych rzeczy, które trzeba wiedzieć, gdzie kupić masażysta „Bliss”. Lepiej wybrać salonach, gdzie będziesz mieć gwarancję. Można dokonać zakupu przez Internet, ale nie wcześniej zapoznać się z tymi, którzy już kupili urządzenie.

Opinie i zalecenia lekarzy

Masażer do stóp „Bliss”, który podsumowuje lekarzy tylko pozytywne, pomaga uporać się z problemami stóp. Lekarze zapewnić, że urządzenie włącza krążenie krwi i stymuluje włókna nerwowe zapobiega drgawki zmęczenie. Jednak nie jest to konieczne, aby zbudować niebotyczne zamków z piasku, jak również dowolny wyrób medyczny, Masażer ma przeciwwskazań:

 • Osteoporoza.

 • zawał serca, udar mózgu.

 • Niedokrwistość.

 • Padaczka.

 • Ciąża.

 • Problemy ze skórą na nogach (wrzody, etc.).

 • Rozruszniki serca.

W tych przypadkach, lekarze zalecamy porzucić masażysta.

Zdaniem tych ludzi, którzy już zakupiony masażysta

Masażer do stóp „Bliss” zdobył znakomite recenzje od ludzi, którzy go używają. Klienci mówią, że jest łatwy w obsłudze, dobrze umieszczone w szafie, nie zajmują dużo miejsca, po zabiegu, poczucie łatwością i komfortem nie pozostawić na długi czas. Spośród minusy można wyróżnić jest po prostu zbyt krótki kabel.

Takie opinie są powszechne w forach. Jeśli masz wątpliwości zakupu, można przetestować urządzenie na siebie samego. Duże centra handlowe często posiadają promocjach gdzie nie wykazują tylko masażysta „Bliss”, ale również oferują smak go w akcji.

Jak przedłużyć żywotność?

Zakup masażysta na wysoką cenę, byłoby pożądane, aby służył jak najdłużej. Można to zrobić, jeśli przestrzegać zasad korzystania z urządzenia:

 • Nie obejmują masażysta w pobliżu wody, mokrymi rękami.

 • Podczas pracy nie przykryć ręcznikiem lub kocem.

 • Śledź sieci napięcia, powinna być nie mniejsza niż 220 watów.

 • Sesja nie powinna trwać dłużej niż godzinę.

 • Po użyciu zdjąć z urządzenia w stojaku, aby zapobiec brudu i pyłu.

 • Nie wycierać urządzenie wilgotną szmatką. Można używać tylko miękkiej, suchej szmatki.

Masażer do stóp „Bliss”, która dokonuje przeglądu lekarzy tylko pozytywne, jest dobrze ugruntowana w takich urządzeń medycznych na rynku. Miliony ludzi korzysta nabył lekkości w nogach. Teraz nie można bać się nosić wysokie obcasy, bo dom będzie znaleźć urządzenie, które pomogą uporać się z nogi zmęczenia.