407 Shares 8678 views

Uilyam Uelsky: najsłynniejszy Książę na planecie

Drukuje Uilyam Walii jest zdecydowanie jednym z najbardziej znanych członków rodziny królewskiej na naszej planecie. Przez długi czas oficjalnie był to drugi kandydat do tronu Wielkiej Brytanii książę Karol po ojcu, ale na wiosnę 2016 roku Elżbieta II ogłosił, że będzie on zrzec się tronu na rzecz jedynego wnuka. Więc teraz książę Uelskiy Uilyam znalazł się pod jeszcze większą uwagę do dziennikarzy, polityków i zwykłych ludzi na całym świecie jako przyszłego króla Wielkiej Brytanii i znaczącej postaci w światowej arenie politycznej.

wczesne lata

Future Reprodukcje Uilyam Walii urodził się w dniu 21 czerwca 1982 roku. Jego matka, księżna Diana urodziła swoje pierwsze dziecko w Londynie, w Szpitalu Mariackim. Rodzice chłopca o imieniu William Arthur Philip Louis i wiedział, od pierwszego dnia, że będzie to ciekawy i bogaty spadkobierca mieszka ze swoimi radościami i smutkami.

W przeciwieństwie do reszty dzieci królewskiej krwi, William studiował w szkole z internatem w Berkshire, razem z innymi dziećmi, jak to jego młodszy brat Harry. Na takim nauczaniu organizacji podkreślał jego matka, księżna Diana, a William był następnie bardzo wdzięczny – że komunikacja z innymi ludźmi, nauczycieli i uczniów, pomógł mu dowiedzieć się, jak zachowywać się w społeczeństwie, angażują się w sportach zespołowych, i zdobyć szacunek innych własnych działań, a nie członkostwa znana nazwa.

dwie tragedie

Po szkole, Uilyam Uelsky poszedł do Eton College – szkoły z którą ukończył, wielu przedstawicieli bogatych i szlachetnych rodzin brytyjskich, jak również przyszłych aktorów, artystów i innych osobistości. Na studiach, William nabył wielu przyjaciół i zdobył miłość nauczycieli dla swojej skromności i poczucia taktu, ale pierwszy rok studiów zakończyła się tragicznie dla niego – w lecie 1996 roku, jego rodzice złożyła pozew o rozwód i oficjalnie rozdzielone. To wydarzenie było dla Williama, głęboko zaangażowana do matki swojej osobistej katastrofy.

Najgorszą rzeczą był jednak dopiero nadejść – 31 sierpnia 1997 księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym. William przestał angażować się w nauce, przeżywa najgłębszy szok utraty matki, i zaczął odczuwać uporczywy wrogość do paparazzi i media w ogóle, który nadal uważa winę za tragedię.

Przeżyć szok Uilyam Uelsky był w stanie za pomocą psychoterapii. fachowa pomoc pozwoliła książę, aby powrócić do szkoły i normalnego życia, pielęgnować pamięć o ukochanej matki.

wiek dojrzały

Po ukończeniu college'u, książę na rok w podróż dookoła świata, większość czasu spędził w ubogich krajach rozwijających się, a nie organizowanie imponujące akty miłosierdzia dla potrzebujących za przykładem matki Diany.

Po powrocie do Wielkiej Brytanii, przyszły następca tronu udał się do Szkocji, gdzie kontynuował naukę na University of St Andrews. Udaliśmy się tam na zasadach ogólnych, William zaczął studiować historię sztuki, ale po trzecim oczywiście dramatycznie zmienił specjalizację i zaangażowany geografii, później ukończeniu szkoły z wyróżnieniem.

Po przestudiowaniu księcia zaangażowany w sprawy publiczne, co stanowi jego babcia, królowa obchody na całym świecie, w różnych instytucjach. William następnie został kadetem w Royal Military Academy, która przeszła w ślady swoich przodków, ludzi, i udał się do służby w straży konnych. Odbieranie na końcu rankingu usług podporucznika, książę udał się do szkoły lotniczej, z której zwolniony już w randze kapitana.

William zaczął budować karierę w służbie ratowniczej Wielkiej Brytanii, stając się jednym z pilotów statków powietrznych na podstawie Engsli. William udział w wielu operacjach, ratując życie z ich kolegów pilotów.

globalne znaczenie Małżeństwo

Książę Uelskiy Uilyam i jego żona, księżna Cambridge, a następnie – zwykły angielski dziewczynka o imieniu Kate spotkali się podczas studiów na University of St Andrews. Spotykali się przez 4 lata, ale ze względu na ciągłe ataki prasy i dziennikarzy zdecydował się opuścić, aby nie narażać się na ciągłym stresie. Ale prawdziwa miłość znowu razem nie zna barier, a trzy lata później, w 2010 roku, William i Kate. Po którym planeta rozeszła się wiadomość, że następca tronu planuje się ożenić.

Na wiosnę 2011 roku, 29 kwietnia, William i Kate ślub w Bazylice Świętego Piotra, świadkiem małżeństwo było ogromna liczba widzów z całego świata przybywających do Londynu i oglądał transmisję tego wydarzenia w telewizji.

Po ślubie, z woli Elżbiety II, William i Kate zostały przyznane tytuł księcia i księżnej Cambridge, a także stałego miejsca zamieszkania – Kensington Palace, gdzie kiedyś mieszkała matka Williama Diana.

obecny

Książę i księżna Cambridge pięciu latach małżeństwa, dwa stają się rodzicami. Ich najstarszy syn, George, został wydany 22 lipca 2013 r, jako najmłodszej córki, Charlotte, urodził się 02 maja 2015. Dzieci pary królewskiej z rodzicami umiłowany przez mieszkańców Wielkiej Brytanii i jest popularnym dane multimedialne nawet w ich młodym wieku.

Staje ojca, byłego Książę Uelskiy Uilyam, którego zdjęcia są nadal regularnie zdobią okładki magazynów i gazet i brukowców, zrezygnowała jako wojsko i poświęcił się walce o ochronę klimatu. Nie zapomnij o tym, jak i na bezpośrednich obowiązków królewskich, że dziś, w 21 wieku, najczęściej mają wspierać organizacje charytatywne i wizyt w różnych wydarzeniach publicznych i społecznych.