699 Shares 5467 views

Najbardziej pamiętne zabytków Holandii

Każda osoba w jego własnym lubi spędzać wolny czas: ktoś, kto lubi siedzieć w fotelu przed telewizorem lub przy dobrej książce, niektórzy wolą grać w piłkę nożną, siatkówkę lub korzystać z innych zajęć sportowych. Ale są ludzie, którzy na pewno trzeba odwiedzić inne miasta i kraje, potrzebujemy nowych wrażeń i opowieści przewodnika. To właśnie te fani mogą jeździć pół świata i odwiedzić najbardziej znane miejsca, i że po prostu trzeba zobaczyć zabytki Holandii.


Zoo Blyaydorp

Jeśli wybierzesz cel na wakacjach wybrać Holandii i tam w planach jest wizyta w Rotterdamie, to nie przegap okazji, aby zajrzeć do jednej z najbardziej znanych ogrodów zoologicznych na świecie, który jest nazywany Blyaydorp. wycieczki autokarowe do Holandii często obejmuje wizytę w tym celu, ale jeśli nie można znaleźć listę miejsc Blyaydorp zoo, na pewno na nią patrzeć siebie. Należy zacząć od tego, że to piękne miejsce jest już 155 lat, a to jest bardzo imponujący czas do zoo. A spadek nie spodziewał, bo atrakcje Holandii są zawsze bardzo wysoka frekwencja. W 2007 roku, kiedy zoo było dokładnie 150 lat, cały Rotterdam obchodził tę datę, która demonstruje popularność Blyaydorp zoo. A w rzeczywistości jest faktycznie istnieje, co warto zobaczyć – to miejsce ma jeden z największych zbiorów szerokiej gamy ptaków, zwierząt, gadów, który, nawiasem mówiąc, zawartych w prawie idealnych warunkach.

Wiśnia na torcie jest wizyta w jaskini lodowej, w którym żyje prawdziwego niedźwiedzia polarnego. Zgadzam się, to zoo warto wydać je raz.

muzeum parku

Ale atrakcje Holandia Rotterdam nie ogranicza się do zoo – jest również światowej sławy parku muzeum.

W każdym kraju są przechowywane dzieła mistrzów sztuki tego i innych krajach. W Rotterdamie nie tylko muzeum, ale park muzeum, który zawiera niemal wszystkie dzieła mistrzów sztuki, które urodziły się i pracował w Holandii, a w szczególności w Rotterdamie. To miejsce to musi odwiedzić dla ludzi, którzy nie są obojętni na sztukę.

Przygotuj się do spędzenia tu czasu na morze, jakbyś poszedł do parku, muzeum, a potem po prostu wyjść, nie patrząc prawdopodobne, nie będzie działać. Będziemy chcieli więcej i więcej, więc podkreślić odwiedzić Muzeum parku cały dzień, aby uniknąć rozczarowania.

Kasteel de Haar

Wiele osób twierdzi, że wszystkie miejsca, zawiera Amsterdam, Holandia Nie ma już innych ciekawych atrakcji. Ale jest to dalekie od prawdy, bo stolica kraju – nie jest najbardziej interesujące miejsce. Weźmy, na przykład, holenderskich zamków, z których ogromną ilość kraju. Podkreśla Kasteel de Haar pobliżu Utrechtu. Jeśli zdecydujesz Holland atrakcji, które warto odwiedzić, to blokada jest wymagane, aby dostać się do swojej listy. Łączy starożytne i nowoczesne, jak została ona zbudowana z powrotem w 14 wieku, ale został odrestaurowany w latach 19 – na początku 20 wieku.