136 Shares 4901 views

Wieprzowina w podwójnej kotła, przepis

Każdy wie, że wieprzowina w podwójnej kotła (przepis, na drodze, zostało ocenione przez doświadczonych gospodyń domowych) można uzyskać zaskakująco soczyste, smaczne i delikatne. A tajemnica jest to, że przygotowuje mięso dla pary, przy niewielkim wysiłku.


Dziś pokażemy, jak stworzyć arcydzieła mięsa dla pary. Mamy nadzieję, że wśród zaproponowanych przepisów można wybrać brzmiące jak dla ciebie i twojej rodziny i traktują bliskim pyszny posiłek bez czekania na wakacje!

Wieprzowina w podwójnej kotła (przepis „mięsa w chiński”)

Do gotowania mięsa będą musiały być co najmniej 250 gramów pulpy, pięć jaj, o kilkanaście grzybów (grzyby), łyżka białego wina i sto gramów sosu sojowego, łyżka masła orzechowego, jedna cebula, korzeń imbiru.

Przygotowanie wieprzowiny w podwójnej kotła, przepis, który proponujemy jest bardzo prosta. Aby zacząć trzeba będzie obsłużyć mięsa. Do tego cięcia będą musiały umyć i osuszyć, a następnie pokroić na kawałki a la carte. Ugotować jajka na twardo, a następnie oczyścić i umieścić na kilka minut w sosie sojowym na marynowane.

Przygotowane kawałki wieprzowiny trzeba smażyć w dobrze ogrzanego oleju na działanie wysokiej temperatury, a następnie do osobnej misy do uzyskania wyglądu rudą skorupy na uprzednio przygotowanych i marynowane jaj. Raz są rumiane, należy je pokroić w kostkę i umieścić na górze przygotowanego mięsa w misce na parze, posypać krążkami cebuli i startego imbiru poobijany, pozostawić na 20-30 minut, aby się przygotować.

Grzyby passeruem z dużą ilością oleju, a następnie położyć je na płytce, górna opróżniania mięsa z jaj. To wszystko – wieprzowina w podwójnej kotła (przepis, jak widzimy, prosty) gotowy.

Wieprzowe marynowane w torbie piekarnika – smaczne, szybkie i proste!

Aby przygotować tę antenę, musimy 1,5 – 2 kg zaokrąglenia trzy średnie cebule, jeden – dwa pomidory, sól i przyprawy.

Przygotowywanie wieprzowe marynowane w opakowaniu do pieczenia bardzo proste. Aby rozpocząć, mięso trzeba dobrze opłukać, osuszyć za pomocą papierowych ręczników. Napełnić go z przypraw i soli. Pomidory i cebulę pokroić w pierścienie. Następne rozkładowi folii, które wprowadzone części przygotowanych warzyw, mięsa, obejmujący go ze wszystkich stron pozostaje warzyw. wieprzowina paczka. Zbiorów w lodówce na dzień, tak że właściwie marynowane.

Po dniu warzywa mogą być usunięte, sam mięso smaży się w jednym kawałku, na dobrze ogrzewanego naczynia teflonowej bez oleju. Gdy jest rumiane, należy umieścić w worku i wysłać do gotowania w kuchence.

Kto kocha pieczone warzywa, można użyć osobnego rękawa do pieczenia pomidory i cebulę. Tutaj musimy pamiętać, że warzywa mogą stracić swój kształt i szybko obrócić się papka, więc przygotować je uważać. Jako dodatek w pakiecie do pieczenia wieprzowiny, można dodać sól starte ziemniaki ze skórą, można uzyskać bardzo smaczne i satysfakcjonujące!

Wieprzowe marynowane w piekarniku z użyciem herbaty jako marynaty

Danie jest wyjątkowy, marynaty wykorzystywane herbaty, dzięki czemu mięso staje się delikatne, miękkie i bardzo smaczne.

Aby przygotować wieprzowinę, musimy 600-700 gramów mięsa, kilka średniej wielkości pomidory, cebula, dwie lub trzy łyżeczki sosu sojowego, pół łyżeczki octu balsamicznego, trzy łyżki herbaty łyżkę, łyżeczkę cukru, przyprawy i sól do smaku.

Przygotowanie potraw zaczyna się od przygotowania marynaty. W tym napełnienia herbaty przegotowanej wody przez 10-15 minut, a następnie dodanie do soli, pieprz i cukier, ostygnięcia. Wieprzowina przemyto obsushivayut, pocięte rozdrobnionych cząstek, rozproszonych w ostuzhennoy zalewie około godzinę.

Pomidory pokroić w kostkę, cebula schludny shinkuem, dodać warzywa cukru, soli i octu do smaku.

W gotowym do pieczenia rozłożyć warzyw, plastrów wieprzowych, a następnie pokrywa pozostałe warzyw mięsa, pokrywa się z pokrywką lub postaci folii, jeśli występuje, umieszczony w nagrzanym piecu.

Piec danie przez jedną godzinę, a następnie pozostawienie go w piecu został wyłączony przez 10-15 minut, aby utworzyć specjalny delikatny aromat i smak.

Bon appetit!