842 Shares 2973 views

Domy wiejskie: wnętrze. ciekawe pomysły

Interior Design wiejskiej – to proces, który jest przedmiotem pewnych wymogów, ale nie spontaniczna decyzja projektanta. Konstrukcja sztuki opiera się na niewzruszonej fundamentów, aw rezultacie artyści tworzyć piękne wnętrza domów za miastem.


fundacja

 1. Zgodność z wnętrza jednego stylu.
 2. Cechy pokoju (kształtu i liczby okien, wysokość sufitu, jak również wielkości pokoju).
 3. Kombinacja dekoracji wnętrz i architektury.

jedność stylu

Liczba trendów i stylów nowoczesnych wnętrzach wyobraźni. Jeśli przed kierując styl nie jest o wiele inny wybór, ale w dzisiejszych czasach domy wiejskie, ich wnętrza są możliwe w każdym wyboru i smaku.

To może być ścisły europejski styl i kolorowe styl orientalny. Często specjaliści zwracają się do współczesnej sztuki pop lub stylizacji średniowieczu. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że pojedyncza linia stylistyczna muszą być utrzymywane we wszystkim .. wazony, lampy, tkaniny, akcesoria, meble, itp Odchylenie od tego wymogu może doprowadzić do dysharmonii we wnętrzu. Zgadzam się, że chiński wazon na kominku, który jest urządzony w stylu francuskim, będzie wyglądać śmiesznie.

Analfabeci ułożone meble, style niedopasowane, niewłaściwe rozmieszczenie artykułów gospodarstwa domowego i oświetlenie jest słabe i powoduje ogólny dyskomfort. Może to wywołać przyczynę złego nastroju oraz naruszenie psycho-emocjonalnych i fizjologicznych nierównowagi.

Country House: wnętrze

Zwykle konstrukcja każdego pomieszczenia jest zaprojektowany indywidualnie. Na przykład, do sypialni, można wybrać po japońsku, z głębokiej filozofii, niepowtarzalny styl. Udekoruj salon francuskiej wyrafinowane wnętrze, zaprojektowane w pałacowym stylu klasycznym. Wyposażenie kuchni domy wiejskie z dużą ilością metalu i szkła zapewnia stylu high-tech. Dla biurze firmy, można użyć idei minimalizmu.

W każdym przypadku, bez względu na to jaki styl wybrać podczas dokonywania dom, nie należy zapominać, że powinna ona być w zgodzie ze swoim wewnętrznym świecie i podkreślić swoją indywidualność.

delikatny Provence

Provence we wnętrzu domu na wsi – jest głównym składnikiem śródziemnomorskimi trendami mody. Ten styl łączy w sobie ciepło południowego słońca i motywy odwołania. Na styl Provence charakteryzuje wystrój z objawami starożytności, doskonały smak w meble i szczególnie delikatnego uroku.

Układ i wnętrza domy w stylu Prowansji ma następujące cechy charakterystyczne:

 • Żaluzje na oknach.
 • Obecność kominka w salonie z kamienia naturalnego.
 • Suszone i świeże kwiaty. Fotografie i obrazy z wizerunkami zwierząt i pięknej scenerii. Ceramika.
 • Ulubione kolory – jasnoszary, indygo, biały, blady fiolet.
 • Szerokie i duże okna wykonane z naturalnego drewna.
 • Drewniane belki na suficie.
 • Ułożone w stosy elementów dekoracyjnych.
 • Kute wystrój i meble.
 • naturalnych materiałów.
 • Wykończenie powierzchni ścian lekki tynk.
 • Jasne odcienie tkanin z geometrycznych lub kwiatowym nadrukiem.
 • Antyczne meble i rocznika.

popularność Provence Style jest ze względu na jego skojarzeń z podmiejskiego życia, przypominający zapach łąka trawa, słońce i morze. Estetyka tego stylu jest archaiczny i naturalne. Styl nasycone i proste linie.

styl drewniany dom

Wnętrze wiejskiej chatki stylu charakteryzuje się następującymi cechami:

 • Komfort i ciepło.
 • Naturalność.
 • Praktyczność.
 • Prostota.

Chalet różni się od innych podobnych stylów, takich jak kraj, praktyczności i zwięzłości. Ten styl wykorzystuje belki, wykonane z surowego drewna.

Bardzo często, surowce wykorzystane we wnętrzu:

 • Grubsza wyłożone kamienia naturalnego dużym kominkiem.
 • Wystające belki.
 • Ściany wyłożone są drewnem lub tynku, ale bez wykończenia.
 • Nielakierowana powierzchnia podłogi drewniane.

Wewnętrzne obiekty wydają się wiarygodne, masywne, stabilne, wytrzymałe. Zasady te łączy wnętrze w stylu domku w wiejskim domu, który sprawia, że tak popularne.

Tutaj, wnętrze powinny przeważać odcienie naturalne i ciepłe:

 • Karmel.
 • Cegła.
 • Ochry.
 • Terakota.
 • Czekolada.
 • Krem.
 • Wanilia.
 • Ciemnobrązowe.

Naturalne kolory uspokajające, kominek, materiały naturalne – to podstawowe zasady schroniska. Jeśli chodzi o akcenty, najbardziej udany będzie bordowe lub ciemnozielone odcienie.

A także wystroju wnętrz, meble niegrzeczny powitanie, antyczny, z nieostrożnego powierzchniowe, ale nie masywny. Do salonu, pożądane jest, aby wybrać pojedynczą komfortowe skórzane meble – fotele i sofy.

Oświetlenie w pomieszczeniu powinna być miękka. Zazwyczaj projektanci wolą stabilne, ciężkie lampy stojące, a także mnóstwo świec w kutego żelaza świeczników. To oświetlenie łączy się z ogniem w kominku zapewnia ciepło wewnątrz atmosfera pacyfikacji resztę. Wszakże w życiu codziennym jest to, że tak często brakuje.

Shabby chic

Biorąc pod uwagę style domy wiejskie, warto spojrzeć na najbardziej romantyczne i jednocześnie wnętrze tanim-chic Chebbi. A jeśli nie będziemy się ścigać rzadkość, a następnie będzie tworzyć wnętrza za jedyne grosze.

Główną cechą tego stylu jest jego kolorystyka. Począwszy od prac wykończeniowych, a kończąc na wyborze mebli, wszystko musi być zrobione w jasnym różu i pastelowych kolorach. Jest również możliwość korzystania jasnoniebieski, jasnozielony, różowy, mleczno-białe kwiaty, ale ogólnie wnętrze powinno wyglądać zużyte i zniknęły. Brak wyraźnych linii i nie błyszczące tekstury.

Warto zauważyć, że powierzchnia wykończenie ścian nie jest zalecane, aby wybrać tapetę, najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie Lighthouse tynk następnie malowanie lub szpachli gładkiej.

Paweł dobrze zrobione z planszy, ale jeśli nie jest to możliwe, można skorzystać z laminatu lub deski, najważniejsze – przecież to blisko dywan, który powinien być również nie jasne kolory.

Meble powinny być przedmiotem szczególnej uwagi. To musi być stary, ale w tym samym czasie przełączania. Należy mieć świadomość, że wyczerpanie czasu – nie jest zniszczenie, ale raczej zużyte.

Poddasze w „stylu japońskim”

Wiele domów wakacyjnych posiada poddasze. Nie jest konieczne stosowanie jako przestrzeń do przechowywania danych – przechowalnia rowerów, starych książek, zakurzonych rzeczy. Duże okna, dużo powietrza, pochyła, wygodnie wiszące nad sufitem łóżku – jeśli zbliżamy się do projektowania przestrzeni z duszą, to nadal zachwycać.

Aby podkreślić prostotę i czystość linii strychu i sprawiają, że przestrzeń więcej „powietrza” i szeroka, zaprojektować go w stylu minimalistycznym, „w języku japońskim”. Szerokie i niskie łóżko, kilka oryginalnych części w postaci regałów jednostek lub wazony, jasne kolory – to wszystko sprawia, że wnętrze chaty przestronne i przytulne.

„Magia” wnętrze

Czy jesteś zainteresowany w obcym i komfortowym wnętrzu domu Weasley rodzinnym w serii filmów o Harrym Potterze? Przytulny i eklektyczne wnętrze rozplanowane praktycznie każdy szczegół. Wnętrze domku łączy zarówno niedbałości i niesamowitą wygodę. Wiele oryginalnych elementów (lampa, zgrubienia na krzesłach) i gadżetów konstrukcyjnych (zegar wahadła) utworzenia „magicznych” atmosfery.

styl rosyjski

Aby rozpocząć, odpowiedzieć na następujące pytania:

 1. Czy jesteś lubiący rosyjskich baśni ludowej jako dziecko?
 2. Czy podoba Ci się zapach drewna?

Jeśli dały pozytywną odpowiedź na oba pytania, to może należy rozważyć Agroturystyka, którego wnętrze jest urządzone zgodnie z tradycyjnymi rosyjskimi motywami.

Żyrandol, przekształcając pomieszczenie do lasu

Wnętrza dodają uroku liczne szczegóły. Jednak szczegóły są tak przemyślane i oryginalne, że jest prawie całkowicie uformowane wnętrze. Na przykład, „Las” żyrandol. Trzeba tylko powieść w salonie, sypialni lub przedszkola ażurowej uroczy żyrandol, wykonany w postaci tkanin szklanych „oddziałów” – i pokój od razu pojawić sylwetki bajki las.

Śniadanie na huśtawce

domy wiejskie, którego wnętrze jest uzupełnione przez ten element dekoracyjny, wygląda fantastycznie. Czy może być coś lepszego, niż cieszyć się pachnący poranną kawę, powoli, kołysząc się na huśtawce?

spiralne schody

Nie jest konieczne, aby zejść z drugiego piętra do pierwszego stopy. Po tym wszystkim, można po prostu przesunąć. Schody, które można wsunąć, zwłaszcza na zwyczaje mają małe dzieci i tych, którzy pozostali dziecko na sercu.

łaskotać nerwy

Co zrobić, jeśli łazienka budować bezpośrednio nad głębokiego dołu, a powierzchnią podłogi litego szkła? Prawdopodobnie będą oszałamiające uczucie, gdy idziesz do łazienki.

Hamak w salonie

Czy to możliwe, aby znaleźć bardziej dogodne miejsce, aby zawiesić hamak niż salonie domu na wsi? Warto spróbować, może po prostu nie mają wystarczająco dużo dla całkowitego relaksu …