307 Shares 6896 views

Projektant Alain Ahmadullina: biografia i twórczość

Rosja od dawna pozostawał w cieniu podczas tygodni wysokiej mody, ale nasz zapomnienie powoli zbliża się do końca. Młodzi projektanci podejmują inicjatywę w swoje ręce i zdecydowanie wdrażania gusta fashionistas całego świata do jego boku. I akrobacji działa – jest przyciągnięcie zagranicznego odzież i obuwie „a la rus”. Jednym z pionierów był Alona Ahmadullina, modelka z dobrym wyglądem i zdolności człowieka do pracy.


Kim ona jest?

Ogromne oczy czystą akwarelami, grube i puszyste łuk brwi rzęsy – Alena Ahmadullina może stać się bohaterką książek i powieści, choć urodził się trochę wcześniej, ale także w naszym wieku okazało się uda. W swoich 37 lat jest to udany projektant mody, założyciel i główny projektant marki Alena Akhmadullina. Nazwisko, nawiasem mówiąc, musiał zmodyfikować kilka dopasować swój Fairy-rosyjski obraz rodzice Akhmadullin nazwie Elena. Przyszły projektant urodził się w rodzinie inżynierów Atomowej w miejscowości sosnowy bór. Wszystko dzieciństwa aktywnie zaangażowany w sport, a na końcu nie mógł znieść duchowe organizacji mum – córka została zabrana do szkoły artystycznej.

początek kariery

W wieku 17 lat wstąpił do Alain Ahmadullina Petersburgu Uniwersytet Technologii i Projektowania, słuchałem dużo krytyki i ponurych przepowiedni, że moda nie uczą. W początkowej fazie, a dziewczynka nie wymagała takiej wąskiej specjalizacji, na pierwszym miejscu chciała nauczyć się rysować. Nauka poszła w przyszłość, a młodzi projektanci konkursu w 2000 roku, wzięła Grand Prix oraz nagrodę „Sukni Roku 2000”. Potem były zawody we Włoszech i Szwajcarii. Około młody projektant zaczął mówić. Rok później pojawił się debiutancki kolekcji marki Prêt-à-porter. W 2005 roku na Paris Fashion Week Aliony Ahmadullina pokazał swój wspaniały charakter z futrze na fly-Tsokotukha, wąskie spodnie i sukienki maxi latających. Od tamtej pory stały uczestnik Paris Fashion tygodni.

praca

Paryż – to z pewnością osiągnięciem, ale to nie jest konieczne, aby odpocząć. Na Ligovsky Avenue w studio projektowe zemsty sprowadza twórczości moda sklep, który zatrudnia 9 osób: pilarki krawców, projektantów.

Każda kolekcja – to stereotypy wyzwanie. Jesienią i zimą znalazło odzwierciedlenie awangardę lat 30. – tkanki miękkie, pływające spódnice w połączeniu z męskiej sukni garnitur i smoking. W roku 2007 projektant Alain Ahmadullina wygrał konkurs na opracowanie formy dla drużyny olimpijskiej, co znacznie wpłynęło na kolekcję zimową motywy. Potem przyszedł kolekcję torebek i akcesoriów dla Yoga Journal.

W pracy iw życiu nie szuka bohaterów nigdy Ahmadullina. Regularnie podnosi poziom wykształcenia, jak szuka inspiracji dla nowych wrażeń. Bright odbicie w pracach znalazł swoje znajomości z twórczością artysty Vasnetsov. Zbiór takich motywów jest prezentowany w Paryżu w 2008 roku. W tym samym roku, został zapamiętany prace nad projektem dla magazynu rocznicy i otwarcie własnego butiku w Moskwie lalki Voque. Wydaje się, że uznanie uderzyć ze wszystkich stron, bo w 2009 roku, projektant konkursie „Eurowizji” staje Alain Ahmadullina. projektant zdjęcie pojawiło się na listach najlepszych w branży odzieżowej na świecie.

styl rosyjski

W pracy Ahmadullina dużo przestrzeni zajmowanej przez rosyjskiej bajce. Dla niej jest to skarbnica pomysłów i inspiracji. Wie, jak umiejętnie pracować z tekstem na tkaniny i faktury materiałów. W jednym ze zbiorów opowieści epickiej „Sadko” Ahmadullina przedstawione na tkaninie magiczny podwodny świat, odnosząc się do mozaiki i zastosowań. Jako podstawie składu podjęte fal, obszernego wnętrza i tworzyw sztucznych. W zbiorach wielu futra z mozaiki techniki; powstają zwięzły warstwa norek astrakhan uzupełnione haft i połączone wkładki rzeźbiony fal. To hołd denim, chociaż nie można prześledzić pojedynczy motyw wody. Wśród akcesoriów wyróżniać klatchi- „perły” z worków plastikowych perłowy, torby z uchwytem w kształcie muszli i okulary z falami na dziobie. Nawet na Zachodzie popularne „moda Rosyjskiej”, co jest związane z jędrności Akhmadullin. Projektant wybiera naturalnych materiałów wysokiej jakości, nie pogardzać każdą formę miłości i powrót do przeszłości.

życie osobiste

Zyski w jednym obszarze są skompensowane zmniejszeniem w drugiej, i że doświadczył Alain Ahmadullina. Życie osobiste dziewczyny nie są szczególnie skuteczne. Mogła poślubić Arkady Volkov, producenta z powiązania z Zachodem. Małżeństwo trwało siedem lat, ale skończyło rozstanie. Przyczyną luki jest nadal tajemnicą, chociaż istnieją pogłoski o niewierności Alena i jej planów, aby stać się przyjacielem tajemniczym życiu potentata. słysząc o niemożności Alena zostać matką również wymienione. Ahmadullina nie wymieniane na przelotnych romansów, dając czas dla siebie i dużo sportu. Najwyraźniej ich zastój używa do przygotowania nowej kolekcji estraordinarnoy. A publiczność znowu czeka ulubione bajki wydruki. Nawiasem mówiąc, prywatność projektanta nawet omówione ponieważ momentów roboczych. Jeden raz znaczek Ahmadullina finansowane bliskiego przyjaciela Oksana Lavrentiev. O skandali między dwoma dziewczynami plotkowali kilka lat, jako wyspa była kwestia podziału praw w domu mody.

Co on myśli o sobie?

Ahmadullina zapewnia, że nigdy nie chciał być uważany za femme fatale. Skandale otaczających uciskane i pozbawione mocy. Po prostu odwrócić się od tego wszystkiego i iść do pracy. Lubi się zmieniać i dostosowywać się do nowości. Alena moda nie jest ściśle przestrzegane, starając się wyczuć trendy i komunikować się z ludźmi „w temacie” oglądać wiadomości i najnowsze filmy. Niedawno ponownie wyznaczony pogłoski, że zdecydował się zakończyć swoją wolność Alain Ahmadullina. Jej mąż – niesławny Aleksander Mamut, jeden z najbardziej udanych i najbogatszych ludzi w Rosji, który był znany jako kością niezgody w czasie jego pierwszego małżeństwa z Arkadiem Volkovym. Mamut 47 lat, a on chce grać ślub bujne i pompatyczny, w Wenecji, dla których jest on podobno jest skłonny zapłacić kilka milionów dolarów. Czy informacja jest potwierdzona lub Ahmadullina zostawić wszystko w tajemnicy? Wydaje się, że fani marki odzieży wierzyć informacji z naciskiem na gromadzenie produkowane. Ewentualnie, nowy małżeństwo, jeśli to się stanie, będą odzwierciedlone w tworzonych Alonoy Ahmadullinoy bajki sukienki. I rozpocząć nową rundę kreatywności i fantazji mistrzostwa!