122 Shares 9214 views

Astromineralogii lekcje: jak wybrać odpowiedni kamień dla kobiet Taurus

Taurus kobiety – co to jest? Po pierwsze, piękne. Duże, wyraziste oczy, delikatne rysy, łagodny, miły i wesoły, figlarny uśmiech. Te panie, co do zasady, artystycznej, kocham muzykę, wielki taniec. Kochają ich domu i próbuje włączyć go w przytulne, ładne gniazdo. Nawiasem mówiąc, to jest wielki zarządzanie: umiejętności w zakresie projektowania w ich krwi. Damy Taurus – wspaniały, opiekuńczy żona, delikatny, oddaną matką. wrodzonej ich gospodyni. Niech nauka szkoła to dziewczynki Byk ciężko, ale nauka sprzątanie, subtelności sztuki kulinarnej są postrzegane przez nich łatwo i idealnie. Taureanie są czasami kapryśny, uparty, rozdrażnienie. Więc po wszystkich plam pojawiają się też!


Turquoise: kawałek nieba, zamknięty w kamieniu

Jeśli chodzi o jak kamień jest odpowiedni dla kobiet w Taurus, astrologowie pierwszą rzeczą, o nazwie turkus. Dlaczego? Ponieważ ten minerał od starożytności symbolizował mu radość życia, szczerej radości, szczęścia. Jej kolor waha się od blado, mleczno-niebieski na jasny niebieski, niebiesko-zielone, jak morze przed burzą. To samo może być przydatna dla Taurus kamień kobiet? Po pierwsze, jest to wielki talizman z sglaza i innych negatywów, które czasami spada na jego posiadacza. W starym kawałka turkusu muszą wziąć na drodze z podróżnych. chronione je mineralny w sposób, który chroni przed gwałtowną śmiercią i innych nieszczęść. Od ubiegłego wieku, ale ezoteryczny nadal zaleca się kupić kamień Taurus dla kobiet, które często wyjeżdżają w delegacje służbowe, podróże służbowe. Jest to szczególnie prawdziwe dziennikarzy, ponieważ, przez okupację, musi być w niebezpiecznych miejscach i hotspotów. Jak również biznesmenka, którego działalność jest również czasami obarczona wszelkiego rodzaju problemów. Nie mniej jest przydatna kamień Taurus dla kobiet czynienia magii, zdobywania i praktykowania wiedzy tajemnej. On wypędza moce ciemności, gdyż wykazuje najsilniejszą tarczą między „świata” i „tego”. Wreszcie, turkus – najsilniejsza miłość maskotka. Pierścionek z niebieski, jak niebo wiosną, kamień, to postanowiliśmy dać zaręczyny dziewczyny. Umieszczenie go na palcu, młody człowiek wyznaje, nie tylko do szczerych i silnych uczuć, ale zapowiada się być wierny i oddany do ukochanej. Taki dar, gdyż były gwarancją udanego, stabilnego życia rodzinnego, ponieważ turkus wzmacnia uczucia kochanków, pomagając je nosić przez lata w jego pierwotnej formie. Ponadto, znaczenie tego kamienia dla Taurus kobiet jako symbol szczerej i niezawodnej przyjaźni. To przyciąga sukces, promuje duchową i rozwój kariery, pomaga nawiązać życie damy snów. W odniesieniu do parametrów medycznych, turkus odgrywa tutaj pierwsze skrzypce. Ma to pozytywny wpływ na układ nerwowy, łagodzi rozdrażnienie, nerwowość, depresja. Dzięki idzie ból głowy, normalizuje jelita i całego przewodu pokarmowego.

Charm Rose Quartz

Silna energia uzdrawiania wielu klejnotów. Dla Byka, kobiety są bardzo użytecznym dodatkiem do turkus, szmaragd, bursztynowy, biały, koral, kwarc. Kwarc różowy symbolizuje przyjaźń i bezwarunkową miłość. Noszenie biżuterii wykonanej z turkusem i kwarcu zrobić kobieta szczęśliwy, Byk w przyjaźni i życiu osobistym. Ponadto, różowy kryształ od dawna uważane potężną bronią w walce z niepłodnością. On leczy nerki, wątrobę i narządów miednicy. Żeński kamień organizm może dostarczyć cennych pomocy: budować zdrowia, przywrócić witalność i optymizm. Czyści pole energetyczne wokół osoby, napędzając jej ładunek dodatni. Delikatny różowy kolor kwarc działa uspokajające, relaksujące, korzystne, tworząc poczucie wewnętrznej harmonii i radości życia.

Wesoły szmaragd, jasny słoneczny bursztyn i inne kamienie, jeśli odpowiednio wyposażone, możesz stać się doskonałymi talizmany pomocników w prywatnych spraw i życia publicznego.