531 Shares 3716 views

World of Picasso. Obrazy rzeczywistości niewidzialnej

Nieprzygotowany widz może być trudne do zrozumienia Picasso. Jego obrazy często powodują przynajmniej brak zrozumienia, co do maksymalnej odrzucenia i ostrą odrzucenia. Szczególnie rozwściecza tak wiele jedno spojrzenie na metki za pracę przy największych światowych aukcjach. Ale w historii autora jest jego właściwe miejsce. Wyobraźmy sobie sztukę XX wieku, jest to po prostu niemożliwe bez Pablo Picasso. Jego obrazy są dokładnie takie pieniądze, które zapłacił za nich.

Jak to wszystko oznacza?

Ale dla zrozumienia dzieła tego mistrza sam może nie wystarczyć. On wielokrotnie stwierdził, że reprezentuje świat widzialny nie jest sposób, w jaki widzi. I tak jego myśli, uczucia i reprezentuje. Dlatego należy uwzględnić te organy do prawidłowego postrzegania tego, co chciał powiedzieć do odbiorców Picassa. Zdjęcia niego w takim przypadku może stać się jaśniejsza i rezonować w duszy.

Należy również zauważyć, że dzieło wielkiego Hiszpana oznacza zwrot w światowych sztuk wizualnych. Nadal reprezentować świat tak jak pokolenia artystów, to nie ma sensu. Wszystko zostało powiedziane wiele razy i bez końca powtarzać. To było po prostu trzeba znaleźć nowe formy i środki wyrazu ich transferu. I zrobił to był Pablo Picasso. Jego obrazy pokazał publiczności nowe podejście do obrazu widzialnego świata. Ktoś musiał być pierwszy. Jako jeden filozofa: „Jeżeli Picasso nigdy nie istniał, to powinien zostały wynalezione”. sam Pablo Przeszliśmy długą drogę i zrobił bardzo skomplikowaną ewolucję w jego pracy. Przed przystąpieniem do zniszczenia tradycyjnych formach, był jeszcze młody człowiek przeszedł klasyczną szkołę rysunku akademickiego. Znajduje to odzwierciedlenie w malarstwie i grafice mistrzów „niebieski” i „pink” okresy.

W późniejszych pracach, zaczyna wnikliwie form widzialnego świata analitycznym spojrzeniem artysty. W ten sposób narodził się nowy trend w sztuce – kubizm. Po pierwsze, analityczne, a syntetyczne. Stało się jednym z dominujących trendów, odkrył językiem obrazowym był odpowiedni czas. Studiując twórcze dziedzictwo magistra, wiele z nich jest zaskoczony wielowymiarowość Picasso. Zdjęcia niego do tego stopnia nie lubią się nawzajem, że trudno uwierzyć w swoje ręce afiliacji autora. Przyjrzyjmy się jednej z prac dokładniej

Opis obrazu Pabla Picassa słowy – jest to bardzo niewdzięczny. Nadal próbować. Oto jeden z wielu wariacji na temat „Panny z Awinionu”. Przedstawia ona swoje panie lekkich obyczajów z burdelu w francuskim mieście Awinion. Autor nie interesuje podobieństwo portret jego obrazów z ich tradycyjnych odpowiedników. Na płótnie, postanawia całkowicie różne zadania. Pochłania rytm figur, z tworzyw sztucznych, ich mocy, dynamiki i równowagi ciepłych i zimnych tonów. Oraz z zadaniami Pablo Pikasso uporać się pomyślnie. Przyjrzeć się bliżej, „Panny z Awinionu” i starają się powiedzieć, że wszystkie wymienione powyżej w obrazie wielkiego Hiszpana bez.