323 Shares 7681 views

Biustonosz własnymi rękami style, materiały, zakwaterowania

Biorąc pod uwagę obecne trendy w świecie projektowania, nie jest zaskakujące Fantasy rzemieślnicy, aby stworzyć wyjątkowe lampy stołowe i ścienne. Modna lampa, kinkiet z rąk mogą być zbierane z rur wodnych, skręcanych ze starej taśmie wideo lub filmu, stworzonego z gałęzi lub korzeni. Kreatywność jest wszechmocny i nie zna granic: nawet papier i moskitiery, butelki wina i wazy są w branży.

Funkcje i mały punkt źródła światła we wnętrzu

Jak wiecie, biustonosz – to odmiana kinkietów. Pochodzą one w klasycznych postaciach z odcieniami lub ścisłej konstrukcji. Jednym z głównych celów takich urządzeń jest zapewnienie dodatkowego źródła światła w pomieszczeniu. Czasami są one używane do podkreślenia pewnych obszarów pomieszczenia. W klasycznym wystroju wykonane symetrycznie umieszczone dwie identyczne lampy. Prawidłowo powiesić lampy i dodatkowe oświetlenie może wizualnie zmienić nawet wielkości pomieszczenia.

Bardzo przydatne, gdy na krześle lub stole świetlówek (wykonany własnymi rękami, czy nie – nie ma znaczenia). Łatwo jest włączać i wyłączać bez wstawania z miejsc. Wskazane jest, aby zawiesić lampę z matowego klosz, tak aby nie „cut” oczach innych członków rodziny. Te same projektanci efekt użyć do Wybierz opcję Podśw żadnego konkretnego obiektu, takiego jak panel. Do tego przedsięwzięcia jest stosować lampy umieszczonej pęcherzyk w dół.

Jak światło „oszukać” wrażenie wielkości przestrzeni?

Profesjonalnie gry z kierunkiem promieniowania światła lub światła, a ich ręce mogą rozciągać wizualnie lub rozszerzenia pomieszczenie podzielić ją na strefy. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób osiągnąć pożądany efekt:

 • gdy umieszczone na ścianach kilka identycznych opraw sufitu górę promienie pojawia się powyżej;
 • dla efektu wizualnego poszerzenia terytorium wokół obwodu zabezpieczenia małych jasnych źródeł światła;
 • jeśli równocześnie z głównego żyrandola do włączenia daleko lampę ścianki bocznej (kinkiet), z ich własnymi rękami, można stworzyć iluzję kwadratowym pomieszczeniu;
 • intensywne oświetlenie przeciwległej ścianie sprawi, że pomieszczenie bardziej rozbudowane ogóle;
 • podświetlić krupnovorsovye dywany czy zasłony tkaniny otoczą ornament miękkie światło zewnątrz rośliny wewnątrz;
 • położenie lustra naprzeciwko lampy tworzy efekt dodatkowego oświetlenia, co jest bardzo wygodne w małym korytarzu.

Światło może podkreślać godność i ukryć wady meble, beat cechy wnętrza, aby wyróżnić niektóre części pokoju.

Lampy dekoracyjne wykonane z drewna

Z rękami przy użyciu prostych narzędzi, można dokonać wielkich lamp. Transakcja znaleźć w pobliżu rzeki lowane postaci obrazowym, 2 taśmy LED, fragment przewodu elektrycznego, wyłącznik przyciskowy, wtyczce, taśmę izolacyjną, szczyt (ściany), kawałek metali miękkich lub twardych siatkę nylonową, trochę lakierem akrylowym. Narzędzia wymagane:

 • wiertarka;
 • śrubokręta;
 • ołówek;
 • kawałek drutu aluminiowego (na ramie w cieniu);
 • małej szczotki (na lakier);
 • Sterownik diod LED.

Wykonujemy nietypowe wzornictwo dla lampy cap

„Stworzyliście go samodzielnie? Biustonosz z ich rąk, jak piękny! „- krzyczą dla miłośników nietypowych i ekskluzywnych przedmiotów.

Urządzić małe lampy cieniu, ukryć promienie świetlne na bazie zabezpieczyć oryginalne parasole i kapelusze. Falisty i geometryczne, a okrągłe cylindryczne i wolne od postaci klasycznej i ożywić klosze dekoracji każdej przestrzeni obszaru w pomieszczeniu.

Pre-cut tektury szablon. Nakładanie go na materiał, by służyć jako trzonek, jest przedstawione za pomocą ołówka. Następnie wyciąć, połączyć i zabezpieczyć krawędzie, dać do wyschnięcia (jeśli to konieczne). Zgodnie z autorami, gotowy element dekoracyjny wzmocnić ten czy inny sposób na podstawie. Jeśli głównym szkopuł, można zrobić kilka podobnych małe lampy odcienie i powiesić je na gałęzi są asymetryczne.

Jak przygotować grunt dla domowej lampy?

Aby biustonosz z rąk następującego zestawu, trzeba najpierw pracować nad przetwarzaniem korzeni, które mają stać się podstawą lampy. Pierwsza zasada jest taka, że jego drewno ma być wysuszone. Jeśli to szczęście, można przystąpić ponadto: szkopuł należy dokładnie oczyścić z zewnątrz, usunąć wszelkie zabrudzenia, kurz, grudy ziemi zacięte, resztki kory. Następnie gałąź jest wymagane do mycia silnego strumienia wody i suszy się sprawnie w ciągu kilku godzin. Kontrola jakości otrzymanej powierzchni, następuje przejście do dalszego przetwarzania.

W zależności od postaci zaczepów i idei master na powierzchni drewna z ołówkiem umieścić znaki dla otworów dla przewodów i wsporników. Gdy wszystkie otwory są wykonane, kora pokryta kilkoma warstwami bezbarwnego lakieru akrylowego.

Zakończenie: voila, piękna!

Przed zainstalowaniem drut gwintowany klosz oparte na nim zamontowane sterownik do obsługi lodowej diody napięcie chopper i wtyczką (do włączenia do sieci) oraz samych diod LED. Jeśli system pozwala na wewnętrzną przestrzeń okablowania, kinkiety, wykonany własnymi rękami, może być przymocowany bezpośrednio do niego.

Wreszcie, przymocować do podstawy klosza.

Ciepłe światło tej konstrukcji lampy podkreśli komfort w domu i niezwykłe umiejętności właściciela zachwyci gości i przyjaciół atmosferze życzliwości.