557 Shares 4109 views

"Sable Next": opis, charakterystyka techniczna, zdjęcie

W przeszłości zdarzało się, że samochody dostawcze i minibusy są zawsze na żądanie. Zwłaszcza jeśli chodzi o wykorzystanie takiego transportu w metropolii. "Sable Nekst", którego cena zostanie omówiona poniżej, została stworzona właśnie dla dużych przewozów – jest to najbardziej wygodne i funkcjonalne.

Po raz pierwszy świat samochodowy zobaczył w Moskwie na specjalnej wystawie. Producent zdecydował się na ten model jednocześnie z transportem biznesowym, który ma kilka razy mniej miejsca niż opisany wariant. Tego samego dnia GAZ zaprezentował trzy Sables na raz. Jest to prototyp "Sable Nekst" (jego masa osiąga prawie 3 tony), autobus na 19 miejsc i na pokładzie 3-tonowy samochód.

Rodzina, która nazywała się Next, natychmiast udowodniła się w taki sposób, że wszyscy potencjalni nabywcy wiedzieli – tutaj można na pewno znaleźć coś dla siebie. Nawet z faktem, że wszystkie opcje mają różne właściwości i cele, zakład nadal wytwarza nowe elementy. I wszyscy są na żądanie. Po utworzeniu i pomyślnym wyzwoleniu flagowych "pojawił się Sable Next" – jeden z wariantów kompletnych zestawów.

Premiera

Na pierwszym pokazie samochód natychmiast zainteresował kupujących. Pojawił się w jednym z moskiewskich salonów samochodowych, a mianowicie w MMAC-2012. Przy konstruowaniu transportu fabryka w pełni uwzględniła wszystkie życzenia, uwagi i preferencje właścicieli, którzy mieli opcję biznesową. Maraton "Jedwabna Droga" dodawała w tym czasie tylko popularność, nie publikując krajowej nowości. W rzeczywistości "Sable Nekst" to ulepszona wersja (modyfikacja) samochodu "Sable-Business" o wymiarach 4×4. Początek produkcji miał miejsce w 2014 roku.

Zewnętrzne

Furgonetka dostała taką samą kabinę, którą zainstalowano na gazelach tej samej serii "Dalej". Trudno powiedzieć, że jest to wadę. Wręcz przeciwnie, doskonale łączy się z salonem i wygląda bardzo do przyjęcia i atrakcyjny. Przed wydaniem pierwszych partii na sprzedaż kilkakrotnie zmieniono projekt drobnych części, ale zmiany te nie są znaczące. Zderzak wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego, a jego łamana, jak układanka, jest podzielona na trzy części. Każda z nich może być wymieniona w razie potrzeby. Kratka chłodnicy okazała się być powiększona. I przednia szyba stała się bardzo obszerna.

Projekt wnętrza

NaleŜy natychmiast powiedzieć, Ŝe minivan "Sable Nekst" ma bardzo wygodne i ergonomiczne miejsca. Szczególną uwagę zwrócono na przewodniczącego. Nie każdy samochód może być umieszczony na fotelu kierowcy, który ma funkcję ogrzewania, podparcia lędźwiowego i kilka opcji regulacji. Można również zmienić wysokość kierownicy. Miejsca pasażera mają wygodne zagłówki i specjalne pasy bezpieczeństwa spełniające europejskie standardy. Konsola została również zmodyfikowana, aby uzyskać bardziej nowoczesny wygląd. Ponadto wnętrze "penetruje" mniej hałasu, a wibracje prawie nie słyszą. Skrzynia biegów, której dźwignia jest wykonana w formie pokera, nie mieści się w całym wnętrzu pojazdu Następny pojazd Sobol Next.

Specyfikacje techniczne

Silnikiem zamontowanym w samochodzie jest turbodoładowany olej napędowy. Jego objętość wynosi 2,8 litra. Działa równolegle z manualną skrzynią biegów w 5 krokach. Dzięki temu van może przyspieszyć do 150 km / h przy minimalnym zużyciu paliwa. Jeśli poruszasz się z prędkością 60 km / h, "pozostaw" tylko 7,5 litra.

Pendant ma pewne ulepszone funkcje. Jak zwykle koła przednie uzyskały niezależny model, który ma dwa dźwignie i sprężyny. Za nimi są sprężyny. Zapewni to maksymalny komfort pasażerom.

Są też takie implementacje jak podgrzewane lusterka, centralny zamek, system nawigacyjny, nagrzewnica, itp. Funkcjonalność tego samochodu jest naprawdę niesamowita.

Trochę więcej informacji

"Sable Next" – furgonetka o nieco większym rozmiarze w porównaniu do wersji biznesowej. Patrząc na zdjęcia, można od razu zauważyć jego całkowitą oryginalność i oryginalność, co jest wymagane od modelu krajowego. Ma to znaczną rolę podczas sprzedaży. Wielu kupujących preferuje ten konkretny rosyjski samochód, wyrzucając konkurencję, na przykład Renault. Wszystko zależy od patriotyzmu w duszy osoby.

Aby podziękować za takie zaskakujące formy, konieczne jest prasa, którą GAZ zakupił specjalnie na rozwój tego samochodu. Drzwi boczne nie wyróżniają się szczególnie. Jedyną różnicą w stosunku do poprzednich modeli można nazwać innymi zawiasami drzwi. Ale na wzór tyłu, aby zwrócić uwagę. Mają agresywny wygląd, ale otwierają się rozpiętą.

Koszt

Za 700 tysięcy rubli można kupić standardowy model, który ma krótki rozstaw osi. Jednak w tej wersji nie ma systemu ABS i poduszek powietrznych, co już nie jest dobre. W przypadku samochodu o długiej podstawie trzeba podać 720 tysięcy rubli.