403 Shares 8668 views

Opel Astra GTC – stylowy, mocny, bezpieczny

Premiera trzydrzwiowej wersji hatchback z napędem na przednie siedzenia pięć-C-Class – modelu Opel Astra GTC – odbyła się pod koniec 2011 roku. Pomimo podobieństwa do swojego starszego pięciodrzwiowej „brat”, trehdverka odziedziczyłem od niego w sumie trzy elementy – to klamki, lusterka boczne i antena na dachu. We wszystkich innych aspektach, ten model jest absolutnie oryginalne.

Projektanci Opla opracowali zupełnie nowy i stylowy wygląd samochodu, ale zostawił go z niektórych funkcji charakterystycznej zakresie modelu Astra. Wizualnie wersja trzydrzwiowa wydaje się nie tylko kompaktowy, ale małe w porównaniu do pięciodrzwiowego Opla Astry GTC, ale wrażenie jest zwodniczy, ponieważ wielkość nawet nieznacznie wzrosła.

Konstrukcja zewnętrzna samochodu wyraźnie wskazuje jego sportowe inklinacje: rodzaj gięcia dachu, stożkowych bocznych okien i wcisnął „ostrze” Ściany boczne doskonale podkreślają dynamiczny charakter tego modelu. Niski docelowej uzyskać przez zmniejszenie prześwitu, wykonane ostateczny wygląd w trakcie intensywnego i sportowego wyglądu GTC Astra.

Zewnętrzna kompaktowy trzydrzwiowy hatchback nie wpłynie na ilość jego wnętrzu – oraz kierowcę i pasażerów narzekać na brak miejsca nie jest konieczne. Podstawowe wyposażenie tego modelu przewidziano sportowe fotele, opcjonalna, ale mogą być droższe w instalacji, anatomiczne fotele.

Wnętrze Opla Astry GTC czuje się dobrze myślał o każdy szczegół i pielęgnacji maksymalnego komfortu kierowcy i pasażerów. Gładkie powierzchnie wewnętrzne linie materiałów tapicerskich wysokiej jakości i ergonomicznie elementy sterujące zapewnić komfort w trakcie długich podróży.

Ten model ma standardową objętość bagażnika 370 litrów, ale jest szansa, aby zwiększyć swoje wymiary: jako opcja ustawienia piętrze wielopoziomowego – to rozwiązanie może znacznie wydłużyć przestrzeń bagażnika.

Szczególna uwaga powinna być zawieszenie przednie i tylne trzydrzwiowy Opel Astra, którego charakterystyka poprawiły prowadzenie pojazdu podczas przyspieszania i na zakrętach. Dzięki szerszej platformy zwiększona stabilność maszyny do wykonywania różnych manewrów i zwiększoną długość zmniejszonej wrażliwości samochodem do stłuczki na drodze. Dostosować się do warunków drogowych i stylu jazdy kierowcy pomaga firmowe adaptacyjne podwozie FlexRide Opel Astra GTC zapewni lepszą dynamiczną jakość i komfort.

Model ten może być wyposażony w trzy typy silników benzynowych (140 – 180 KM) i mocy silnika napędowego 165 KM Wszystkie modyfikacje wersji trzydrzwiowej posiadają system gospodarki paliwowej pod nazwą Start / Stop. Jak to działa to w ten sposób: po zatrzymaniu w korkach lub na światłach, gdy tylko kierowca włączy biegu jałowym, silnik przestaje pracować, a zacząć należy nacisnąć pedał sprzęgła. Właściciele samochodów, które nie wymagają tej funkcji można ją wyłączyć za pomocą specjalnego przycisku na desce rozdzielczej.

Szczęśliwe drogi avtormobilem Opel Astra GTS!