732 Shares 4309 views

Czarna porzeczka: Pielęgnacja na jesieni dla krzewów owocowych

Czarna porzeczka – jeden z cennymi krzewami owocowymi, która jest mocno zakorzeniona w ogrodzie wielu ogrodników. Owoc tej rośliny zawierają dużą ilość witaminy C z liści krzewów okazuje aromatycznej herbaty. Jak przyjemnie go pić, siedząc na werandzie w szopie wieczór w ogrodzie! Kiedy lato dobiega końca, pojawiają się nowe problemy, które obejmują opiekę dla czarnej porzeczki. W przycinanie jesienią odbywa się roślin i sadzenie młodych siewek.

Krzewy można kupić w szkółkach. Sprzedawany materiałów siewnych z zamkniętym (w doniczkach) lub otwartego systemu korzeniowego. Pit rośliny potrzebują głębokość czterdziestu do czterdziestu pięciu centymetrów. Przygotowuje się go z góry na tydzień przed sadzonek sadzenia, aby mieć czas na osiedlenie się gleby. W glebie dodać jeden humus wiadro i sto gramów superfosfatu, wszystko zmieszane z ziemią. Dobrze przyzwyczajeni do czarnej porzeczki, pozostawiając w spadku gdyż obejmuje nie tylko ziemię, który odbywa się w drugiej połowie września, ale fabrykę nawozów. W tym okresie należy dokonać pod każdym krzakiem chlorku potasu (od trzydziestu do czterdziestu gramów) i superfosfatu (od stu do stu dwudziestu gramów). Dorosłych krzewy, trzy lata, wymagają podawania fosforu (ośmiu do dziesięciu gramów), superfosfat (czterdziestu do pięćdziesięciu gramów) oraz siarczan potasu (10-15 g).

Aby uzyskać więcej powietrza, wilgoci i składników odżywczych, czarna porzeczka, opieka jesień obejmuje uprawy ziemi. Leczenie odbywa się bardzo ostrożnie. Dodawanie nawozów wytwarzany, skupiając się na rzucie korony owocu krzewów, ponieważ on znajduje się w pewnej odległości w górnej warstwie gleby korzenie. W środku jesienią (październik), które chcesz ponownie kopanie ziemi, ale nie głęboko (pięć do ośmiu cm), można pozostawić grudek. Lepiej jest użyć widły. Po tym, grunt jest niezbędny do wypełnienia upadłe sosnowych igieł, liści.

Wilgoć jest bardzo lubiący czarnej porzeczki. Pielęgnacja jesień za krzakiem nie może obejść się bez nawadniania obfite. Zgodnie z każdej rośliny wsypywać od dwudziestu do trzydziestu litrów wody. Następnie mulcz gleby i torfu zgniłych nawozu. Środki te są również konieczne w celu utrzymania wilgoci w glebie i zapobiec powstawaniu chwastów. Brak wody może opóźniać rozwój i wydalaniem jagód. Zima podlewanie jest konieczne, zwłaszcza jeśli pogoda jest sucha.

Skoro tyle rosnącej czarnej porzeczki, opieka jesień dla niego wiąże się z obowiązkową plon. Operacja ta jest niezbędna na wszystkich etapach życia rośliny. Wykonuje się ją w celu wywołania silnego wzrostu oddziałów podstawowych, do produkcji upraw dużych jagód, a także w celu do pojedynkować buszu i zrobić zapalniczkę. Z jego połowie usunięto około dwadzieścia procent pędów. Po tym, odciąć około 15% dorosłych ma gałęzie i owoce, a także dotknięte przez choroby lub szkodniki. Proces ten jest bardzo ważny i trudny, niemniej jednak, aby to musi być obsługiwane bezpiecznie. Wymaga również czarna porzeczka Opieka jesienią związanego z tworzeniem się korony. Aby to zrobić, nie tylko w celu usunięcia słabych, ale gałęzie szkieletowe, jeśli Bush daje trochę kiełków. Po piątym roku życia, takie przycinanie roślin jest zatrzymany.