300 Shares 6842 views

Czyste powietrze w domu

We współczesnym okresie rozwoju technologicznego działania ludzkości przyniosły ogromną szkodę środowisku. Główną przyczyną wszystkich chorób i dolegliwości człowieka było środowisko, w którym dana osoba jest. Wiadomo, że 99% środowiska, w którym żyjemy, to powietrze i woda.


Dzisiaj większość ludzi nie pyta o takie pytanie – czy muszę oczyścić powietrze? Jednak ilość toksyn, które dostajemy podczas oddychania, jest dziesiątki razy większa niż zawarta w wodzie i produktach.

Czy potrzebujesz systemów, które tworzą naturalne, bezpieczne, zdrowe i komfortowe środowisko w Twoim domu, podobne do najlepszych górskich i morskich kurortów na świecie ?!

Czy jesteś bardziej odpowiedni do środowiska, w którym nie ma trwałych wysypek, przewlekłej zmęczenia, chorób, wczesna senność Twojego ciała jest rzeczą powszechną?

To twój wybór.

Przedstawione informacje dotyczą nowych technologii tworzenia niemal naturalnego środowiska w pomieszczeniach, w których ludzie pracują, mieszkają i odpoczywają.

Tworzenie bezpiecznego dla środowiska, zdrowego środowiska, w domu, pracy w warunkach obecnej sytuacji ekologicznej jest dosyć trudnym zadaniem.

I tu nie ma taniego rozwiązania. Nie da się rozwiązać całego problemu 50-100 USD.

Obecne oferty na rynku w postaci nazwisk "oczyszczacze powietrza" mają szeroką gamę urządzeń: nawilżaczy, filtrów, ozonatorów, jonizatorów, klimatyzatorów, odkurzaczy. Niestety niestety, przy użyciu tych urządzeń nie można kontrolować wszystkich czynników mających wpływ na jakość powietrza.

Oznacza to, że nawet za bardzo przyzwoitą kwotę, decydujesz tylko jedną dziesiątą tego zadania.

Dajmy się rozweselić z tych problemów, których nie czujemy jeszcze fizycznie (choć są i są poważne), ale przygotujemy listę bardziej zwyczajnych, tych, które chcielibyśmy tu pozbyć:

Oczyścić powietrze.

• czyścić powietrze dymem

• oczyścić powietrze z kurzu

• oczyścić powietrze różnych związków chemicznych

• oczyścić powietrze z bakterii i alergenów

I tak dalej.

Usuć zapach w pomieszczeniu.

• Usunąć zapach tytoniu

• usunąć zapach spalania

• usuwać zapach kotów lub inne zwierzęta domowe

• usunąć zapach benzyny w samochodzie

• usunąć zapach farby

I wiele więcej.

Czy dziś jest rozwiązanie dla wszystkich tych problemów, na zasadzie "wszystko w jednym"?

Tak, jest!

Na rynku jest kilka firm z zaawansowanymi technologiami oczyszczania powietrza.

To przede wszystkim firma "Vollara" (były EcoQuest) i "ActivTek".

Jakie są rzeczywiste zalety technologii tych producentów?

Po pierwsze.

Są to filtry bez filtru i nie wymagają okresowej wymiany od tanich filtrów, ale przez długi czas można powiedzieć o małej efektywności takich filtrów.

Drugi.

Sama zasada oczyszczania powietrza – w całym pomieszczeniu!

Nie mówimy, że musimy wierzyć w cud – technologię elitarnych laboratoriów i zakładów wojskowych.

Nie oferujemy oczyszczalni.

Nie opowiadamy wam bajki – o alpejskich łąkach, morskich bryzgach i wodospadach.

Proponujemy rozwiązanie problemu martwego, brudnego, wewnętrznego powietrza.

Zasadniczą zasadą technologii systemu ochrony środowiska jest stworzenie środowiska, który jest jak najbliżej naturalnego. Powstają te same naturalne składniki, które natura wykorzystuje na otwartej przestrzeni do oczyszczania powietrza.

Ie. Potem z tego, co w pobliżu jest prawie całkowicie odizolowane.

Podobne technologie są wykorzystywane przez NASA do regeneracji i przywracania powietrza w transportach kosmicznych, z których jeden nazywa się "SynAirG", brzmi to jako "Synergy" (Synergy) – lub Synergy.