380 Shares 7799 views

Notebook – jak zwiększyć głośność!

Ten artykuł jest napisany dla ludzi, którzy nie są dobrze zorientowani w technologii komputerowej. Użytkownik, który nabył laptopa, może nie wiedzieć podstawowe rzeczy, takie jak jak zwiększyć głośność. Wystarczy pamiętać, że istnieje kilka sposobów dodawania moc dźwięku na laptopie. I nie ma znaczenia, który model i markę komputerze.


Najprostszym sposobem, aby zwiększyć głośność w laptopie, prawdopodobnie nie wie nawet najbardziej zdesperowana „imbryk” – to podnieść poziom głośności, który jest zminimalizowana w zasobniku systemowym, to znaczy, w prawym dolnym rogu. Ale sposób rozumiemy trochę pomóc, ponieważ w celu zwiększenia głośności na laptopie dużo, bo czasami nie można. Ale można kopać głębiej. Klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę głośności, wybierz „Open Volume Mixer” lub coś w tym stylu, w zależności od tego, co masz tam będzie. Po otwarciu wyrównanie głośności, można zobaczyć ogólny poziom głośności, a także wszystkie aktywne programy uruchomione na komputerze. Jak zwiększyć głośność w tym korektor? Wystarczy podnieść do maksymalnej całkowitej objętości, a objętość odtwarzacz, z którego oglądać film lub słuchać muzyki.

Nawiasem mówiąc, jeśli kochasz podczas słuchania muzyki podczas pracy lub grać na komputerze, zdarza się, że program dźwięki, z którymi pracujesz, stłumić dźwięk muzyki. Następnie w tym samym wyrównanie może zmniejszyć niepożądane dźwięki, aby słuchać muzyki.

Innym sposobem, w jaki sposób zwiększyć głośność w swoim laptopie – to po prostu umieścić normalnego gracza. Jednak to nie zawsze pomaga, ale tylko pod pewnymi warunkami, gdy wideo różnych kanałach. Zdarza się, że podczas oglądania wideo, dźwięk staje się trochę ciszej. W takich przypadkach lepiej jest zainstalować innego zawodnika – na przykład KMPlayer.

Kolejnym sposobem na zwiększenie objętości, bardziej skomplikowane, szczególnie dla niedoświadczonych użytkowników, ale wszystko może być załatwione. Kliknij prawym przyciskiem myszy na wszystkich tego samego ikonę głośności na pasku zadań i wybierz z wyświetlonego menu pozycji „urządzenie odtwarzające”. Okno z aktywnych głośników do laptopa, zwykle w postaci głośników obrazu. Kliknij na nim dwa razy, otworzy się nowe okno z różnymi kartami. Wybierz zakładkę „Ulepszenia” lub „Dodatkowe funkcje” (w zależności od systemu operacyjnego) i nie urlopu (lub znak) tylko jedno ustawienie „Loudness” (Wyrównanie głośności). Nie zapominaj, że te ustawienia nie są bardzo pożądane, uważa się, że mają one wpływ na jakość dźwięku. Ale jaka jest jakość dźwięku podczas oglądania filmu tylko słyszał wybuchy i huk przewróconych samochodów?

Najbardziej skutecznym sposobem na zwiększenie jakości i głośności notebooka, jest zakup wysokiej jakości słuchawek, a jeśli korzystasz z laptopa w domu, a następnie kolumny. Więc nie będzie tracić jakość dźwięku, ani przyjemność z oglądania filmu i zapisać swoje nerwy.

I jeszcze jedno w odniesieniu do regulacji głośności. Prawie wszystkie laptopy mają gorących klawiszy, w tym, aby wyregulować głośność. Aby to zrobić, należy przytrzymać przycisk Fn (zwykle można znaleźć w lewym dolnym rogu klawiatury) i znajdują się przyciski F1-F12. Czasami zamiast F1-F12 etykiety mogą być strzały, w zależności od marki i modelu urządzenia. Jednoczesne naciśnięcie przycisku Fn i jeden z tych przycisków, można zarówno zwiększyć głośność dźwięku i zmniejszyć go do laptopa.