712 Shares 5589 views

Przepis na sałatkę kebab: najważniejsze – nie przejmuj się!

ulubioną rozrywką każdego z weekendu sezon wiosna-lato oraz do bardzo zimnej pogody – i turystyczne wyjazdy na kebaby. I nie dzieje się bez tej potrawy sałatki do niego. Tutaj, w jego przygotowaniu, najczęściej w zakresie wędrówki Najważniejsze, że było szybkie i łatwe. Przygotowane sałatki płuca, z najprostszych składników, głównie z surowych warzyw, w skrajnym przypadku pieczony na tym samym ruszcie. Piknik przepis nie jest tak ważne. Sałatka ważne. Bo bez niego, grillowane mięso nie jest tak dobrze, aby dowiedzieć się, trudno mieć. Tutaj znajdziesz liczne przepisy na sałatki. Ze zdjęciami też żadnych problemów.

Przepis Sałatka szaszłyk. kapusta

Sałatka proste jak prawda i tak piękne. Najważniejsze jest to, że warzywa były świeże i zioła – pachnący.

Przywieźliśmy

Połowa kapusta, marchew, cebula, olej roślinny, ocet, koperek, bazylia, sól i pieprz.

Co robić

kapusta Shinkuem, marchew strzępić w kostkę, cebulę pokroić w cienkie pół-pierścieni, koper nie jest zbyt mały, to wszystkie ręce szlifować solą. Dodać trochę octu, pieprz, liście bazylii, olej roślinny. Wymieszać. Gotowe!

Sałatka przepis na grilla. Pieczone warzywa

Na Kaukazie – The shashlykovoy narodzin – bardzo wysoki szacunek cieszył sałatki, gotowane warzywa. Oto jeden z nich.

Przywieźliśmy

Bakłażan, pomidor, papryka, wszystkie możliwe zioła, sól, ostra papryka i czosnek.

Co robić

Nawleczone na szpikulec bakłażana, pomidorów i papryki. Pechom je do miękkości na węglach. Usuń z szaszłyków, dać do ostygnięcia i oczyścić bez skóry. Shred. Dodać posiekany czosnek, posiekane świeże zioła i chili pieprz. Dodać trochę soli. Gotowe!

Sałatka przepis na grilla. turecki

Bardzo prosta sałatka, ale z niespodzianką w postaci sumaka – dość popularny na wschodnich przypraw, nadaje potrawie ciekawą kwasowość, bardzo odczuwalny smak i jasny kolor czerwony.

Przywieźliśmy

Zielona sałata, dużo cebuli, olej roślinny, pietruszka, sól, sumaka.

Co robić

Trwa około pięciu żarówek na akcje zwykłe i cienko pokroić je cienko półkola. Doprawić solą i zacieru ręce jak najwięcej ostrożnie. Zalać wodą, niech wstanie, zrezygnować goryczy. Drain, bardziej porazminayte, że nie został jeszcze rozpatrzony cały sok. I ponownie napełnić wodą. W każdym przypadku, należy powtórzyć tę procedurę jeszcze raz. wyciekła woda? Teraz oderwać sałata, pietruszka mniejszy praworęcznych.
Dodać do cebuli i wymieszać z sałatką sumaka, pietruszki, olej, sól. Podawać do kebaba!

Sałatka przepis na grilla. Pomidory i ogórki

Jest to prosty i publicznie ulubiona sałatka. Uzupełniamy słodka papryka, oliwki, to będzie mieć status całkowicie śródziemnomorskiej, zwłaszcza jeśli mamy do niewoli olej z oliwek.

Przywieźliśmy

Pomidory, ogórki, papryka, oliwki, cebula, pietruszka, pieprz, olej roślinny i sole.

Co robić

Pokrój papryki, pomidory i ogórki tyle. Kotlety cebuli. Dodać trochę soli. Teraz, zanim nalał olej roślinny. Mix, teraz dodać olej roślinny, pietruszka, mieloną paprykę, oliwki. Niektórzy lubią dodać trochę solanki z oliwek w tym sałatka – spróbuj!

Sałatka przepis na grilla. z awokado

Przywieźliśmy

Sałata lodowa, pomidory, czerwona cebula, awokado, para limonka, kolendra, olej roślinny, sól do smaku.

Co robić

Pokroić pomidory, cebulę, awokado, rvom mniejszy sałatkę i kolendry, sól, wymieszać, wyciskanie soku w sałatka z wapna, bardziej zróżnicowane, wlać olej roślinny i jeść z przyjemnością!