862 Shares 9537 views

Uziemienie i znikające

Doświadczeni elektrycy twierdzą, że jeśli tarcza podłączone do przewodów uziemiających i gniazd i wtyczek są wyposażone w styki gruntowych – nie trzeba się martwić o nic. uziemienie ochronne i zanikanie jest niezbędne dla utrzymania instalacji elektrycznych szok elektryczny, gdy uszkodzenia izolacji.

Należy zwrócić uwagę na problem podłączenia uziemienia do rury wodociągowej i ogrzewania. To nie może być wykonana w każdym razie! Może to spowodować utratę życia, a zostaniesz przeniesiony bezpiecznie pod nagłówkiem nadużywania sprzętu elektrycznego! Jej kara pozbawienia wolności.

Wielu rzemieślników uprawiających symulowane grunt obwodu. Łączą one „zero” ochronnych i pracujące w zestykiem ochronnym. Jest to bardzo niebezpieczne! palenie-off przypadki często zdarzają się w panelu „grunt pracy”. W ten sposób na obudowie komputera lub chłodnicy i innych urządzeń do 220 powstaje. Podobnie jak w pierwszym przypadku, ofiary nie można uniknąć, z tą tylko różnicą, że nie ma nikogo, kto ponosi odpowiedzialność, z wyjątkiem jednej, która dokonała tego połączenia. Najczęściej cierpią z właścicielami siebie, oszczędzając na wezwanie profesjonalnego elektryka.

Uziemienie i ginących zwykle używany jako jedną z opcji zabezpieczeń. Główny korpus panelu elektrycznego na każdym piętrze ma zerowy potencjał, który rozciąga się przez płytę, ma kontakt z obudowy przez śrubę złączną. Zero Przewodniki apartamenty, położone na podłodze, zbyt, są podłączone do sprawy tarczy. Każdy koniec jest doprowadzona do jej śrubą, tutaj okablować „ziemi” lub „znikający”, jak wolisz to nazwać.

Elektryczność – to jest super, ale dość niebezpieczna siła. Pomimo tego, że nie dawno opisana, policzono opracowano różne tabele imponujących objętości, ramami regulacyjnymi, które określa sinusoidalne sygnały elektryczne o częstotliwości 50 Hz, wchodzi neophytes w lęku i paniki. Jednym z częstych pytań staje uziemienie i ginących. Sprzeczne opinie na ten temat nie daje jasnej odpowiedzi. Jak ustawić prawdę w tej skomplikowanej i poważny problem w praktyce? Uziemienie ochronne i zniknięcie wymaga bardziej ostrożny i odpowiedzialny rozważenia.

Elektryczna przy instalacji elektrycznej dzieli się na: rośliny, które są wyższe niż 1 kV skutecznie uziemiony sieci lub pojedyncze neutralne. W pierwszym przypadku jest to warunkiem pracy z dużymi prądami, w drugim – z niską zwarcia doziemnego. Istnieją również do 1kV sieci elektrycznej. Dla nich, pod warunkiem, uziemione i izolowane neutralne. W większości biur i domów używają uziemione opcję w Rosji.

Zasada działania układu pod nazwą uziemienia i ginących.

Po zetknięciu się z napięcia lub fazy metalowej obudowie sprzężonej do zera, to pojawia się w krótkim sieci połączeń. W tym momencie prąd wzrósł do ogromnych ilościach. Powoduje to natychmiastowe urządzeń potknięcia odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i ochronę. Służą one jako bezpieczników, wyłączników. Zamknęli od liny w odpowiednim czasie, który zasila uszkodzonego urządzenia. W każdym razie, nie jest to termin SAE automatycznego odłączania uszkodzonego linii.

Zniknięcie i Uziemienia przeprowadza specjalny przewidziany takich przypadkach. Okablowanie jednofazowe może być trzeci przewód lub kabel drut. W celu zabezpieczenia urządzenia została odłączona w zaplanowanym czasie rezystancja „fazy zera” w pętli powinny być małe. Do znikania, a ziemia była skuteczna, instalacja sieci i połączeń stosuje bardzo rygorystyczne wymagania jakościowe. Również szybkie odłączyć zasilanie od uszkodzonego linii uziemieniem i znikające w tym przypadku zapewnia niskie napięcie. Po dotknięciu osoby do korpusu urządzenia jest całkowicie wykluczyć prawdopodobieństwo porażenia prądem. Kiedy uziemieniem, zerowanie jest szczególnym rodzajem podłoża.