447 Shares 5239 views

Olesya Vladykina: biografia, życie osobiste, zdjęcia

W ostatniej światowej paraolimpijskich, rosyjscy sportowcy zdobył rekordową liczbę medali – 28 brąz, 38 srebrne i 36 złotych. W przypadku zespołu, ale zajął drugie miejsce, tuż za lekko reprezentacji Chin. Podobne wyniki nie mogą pomóc, ale wywołują poczucie dumy odpowiednią dla wysokich osiągnięć tych sportowców. Ale szczególnie podziwia jaką walce oni prowadzą swoje osobiste ograniczenia, zapobiegając samą przerwę. Ich pragnienie życia jest naprawdę inspirujące.


Olesya Vladykina – jeden z mistrzów igrzysk paraolimpijskich i bardzo dobry przykład silnej osobowości. Osiem lat temu w strasznym wypadku straciła bliską przyjaciółkę, z którą zaangażowany w 10 lat nurkowania i lewą rękę. Jednak w tej strasznej chwili, ona nie pozwala panikę, a później również nie pozwolić sobie wpaść w rozpacz. Wręcz przeciwnie, ponieważ mocniej chwycił życia Olesya Vladykina. Biografia nią zmieniła się dramatycznie, ale szybko zmienił się na lepsze.

Podstawowe fakty biograficzne

Vladykina Olesya Yurevna urodził się w Moskwie w dniu 14 lutego 1988 r. W 2008 roku Oles stracił lewą rękę w wypadku samochodowym. W tym samym roku na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w Pekinie zdobył złoto i stała się światowym rekordzistą w pływanie stylem klasycznym na 100 metrów. W 2012 roku na letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie, a także zdobył złoto w pływaniu stylem klasycznym na 100 metrów, ustanowił nowy rekord świata. W 2014 roku, Olesya był ambasadorem na olimpiadzie w Soczi.

Różnorodność zainteresowań dzieci

Jako dziecko, Olesya miał wiele zainteresowań. Jej matka myśli, że dziewczyna powinna robić sztukę, czyli muzyki i baletu, a ona nie. Studiowała w klasie Dombra w szkole muzycznej, grał na gitarze, a ona poszła do baletu, tańczyła akrobatyczny rock „n” roll. Poza tym wszystkim Olesya głęboko uczyło się języka angielskiego. Takie zatrudnienie i po prostu szalone tempo życia jest łagodzona przez naturę przyszłego mistrza. Nawet wtedy, kochający rodzic ręka dziecka serce Olesya położono wolę zwycięstwa.

Basen i lekcje pływania

Pływanie rodzice Olesya wysłany, aby pomóc uporać się z dziewczyną lęku napadowego wody. Posunięcie to wyraźnie pokazuje, że Vladykina rodzina od dzieciństwa uczył dziewczyna nie „chować głowy w piasek” i nie dać się w trudnościach. Więc Vladykina odkrył basen i sporty wodne. Profesjonalne zaangażowany w sport w szkole pływania „Skif” przez 10 lat. Stopniowo lekcje pływania zastąpionych wszystkiego innego i stać się główną pasją w życiu dziewczynki. To pragnienie sportowej Olesya można uznać dziedziczne. Jej matka pracowała w lekkoatletycznych młodzieżowych, a później nauczył formowaniu, brat poważnie zaangażowany w hokeja, rodzina Vladykin wiele lat był to zwyczaj na nartach razem i nie jogging w parku Tsaritsyno. W wyniku żmudnych i bezinteresownych wysiłków Olesya Vladykina wszedł zespół w Moskwie w pływaniu i stał się mistrzem sportu.

pozostawia sport

W wieku 16 lat Olesya wszedł Uniwersytetu Moskiewskiego Komunikacji studiować zarządzanie sportowy. Podczas studiów musiała ciężko pracować, ponieważ jej rodzice rozwiedli się, a moja matka nie była łatwa do utrzymania w jednym z dwójką dzieci. Olesya został umieszczony przez sprzedającego w Central Department Store, w modnym butiku Armaniego. w życiu tak nie było coś zupełnie nowego – moda, kluby nocne, imprezy, kino. Czas treningu sportowego nie jest w lewo, i wydawało się, że wszystko, co można osiągnąć w żeglarstwie młodzieży, został osiągnięty. Jednak głównym zwycięstwo Olesya były faktycznie dopiero nadejść.

punktem zwrotnym

W lutym 2008 roku, Olesya poszedł ze swoją dziewczyną Alexandra Malochuevoy w swoim pierwszym długo oczekiwany urlop w niesamowitym kraju Tajlandii. Nikt nie mógł przypuszczać, że wydarzy się straszny wypadek, który zmieni wszystko. W drodze do Bangkoku zwiedzanie piętrowy autobus, który zawiózł dziewczynę, I walcowane na wiadukt. Później okazało się, że kierowca autobusu stracił kontrolę. Tego dnia był deszcz, a on jechał zbyt szybko, że, niestety, niektórzy ludzie są warte najdroższe – życia.

W chwili wypadku Olesya drzemał, a ja nawet nie mają czasu, aby zrozumieć, co się stało. W katastrofie Olesya Vladykina stracił rękę i otrzymał wiele innych poważnych urazów, w tym złamanym nosem, łopatkami i sacrum. Olesya przyjaciel Aleksander zmarł na miejscu. W jednej chwili, życie jest dosłownie do góry nogami. Jednak od pierwszych minut Olesya dał sobie instalację, nie poddawaj się. Następnie jej trener pływania, Sergey Zhilin, podziwiana dziewczyna przechowywane podczas niesamowitej odwadze i lekarzy bardzo szybko szczypta okaleczoną rękę, aby zatrzymać poważnej utraty krwi.

okres zwrotu

W ciągu miesiąca Olesya Vladykina rehabilitowanym w Bangkoku, koszty materiałów, które mogłyby pokryć ubezpieczenie. Po powrocie do Moskwy tylko na miesiąc ona wznowiona sportowe szkolenia. W tym czasie moja matka i wspieranie prawdziwych przyjaciół Olesya pomógł pogodzić z ostatnich zmian i zaakceptować, że jej życie jest teraz po prostu stać się innym, ale nie stała się gorsza. W rozmowie z sportowca wielokrotnie podkreślają, że będzie to z powodu wielu ludzi obojętnych, zwłaszcza przyjaciół, którzy zawsze byli blisko, miała więcej siły do walki z nowych złożonych okoliczności. Powrót do sportu otworzyła nowe horyzonty i pomógł zobaczyć Olesya, potrafi postawić przed sobą i osiągnąć o wiele więcej dobrych celów.

nowe życie

Po pięciu miesiącach treningu Olesya został zakwalifikowany do Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w Pekinie. Aby to osiągnąć, zbyt, to nie było łatwe. Rosyjska drużyna została obsadzona wydawało Olesya, sportowiec, którego nikt nie znał, nie do złamania. Jeszcze Vladykina udało, co zostało uznane za niemożliwe. Wykraczające poza ich osobistych środków Pucharu Europy, który odbył się w Czechach, zdobyła tylko trzy złote medale, ukazując cały swój ogromny potencjał i chęć wygrania. Tak młody sportowiec zauważył, a potem na szczęście właśnie otworzyła w drużynie narodowej, a Olesya dostał na Igrzyskach Paraolimpijskich. Tutaj, w końcowej pływania stylem klasycznym w odległości 100 metrów celowy dziewczyna zdobyła złoty medal i ustanowił nowy rekord świata.

Od tego momentu Olesya Vladykina – Paraolimpijskiego mistrz. Jednak nie był to pierwszy tego złota, ustanawiając rekord olimpijski, zawodnik nie zamierza przestać. Była zdeterminowana, aby mieć nie tylko przewyższyć osiągniętych wyników. Po zwycięstwo Olympic Olesya dał wiele wywiadów, spotkał się z rosyjskim prezydentem, udał się do Forum Gospodarczego, które odbyło się w Petersburgu, została mianowana Ambasadorem Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 roku – słowem, życie stało się zajęty, jak zawsze.

Nowe zwycięstwa i nagrody

W 2012 roku, Olesya Vladykina ponownie wziął udział w Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich, które odbyło się tym razem w Londynie. Tu była w stanie zdobyć złoty medal w stylu klasycznym pływać 100 metrów i ustanowił nowy rekord świata. Olesya zdobył także brązowy medal w kąpieli 100 metrów na plecach.

Wśród sportowców nagrody to:

  1. Przypisanie tytuł „uhonorowany Mistrz Sportu Rosji.”
  2. Nagroda Komitetu Paraolimpijskiego Rosyjskiej, „Powrót do życia” w 2008 roku.
  3. Przyjaźń aby jego znaczący wkład w rozwój kultury fizycznej i sportu oraz wysokimi osiągnięciami w Igrzyskach Paraolimpijskich w Pekinie, które miały miejsce w 2008 roku.
  4. Order Honoru za znaczący wkład w rozwój kultury fizycznej i sportu oraz wysokich osiągnięć podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie, która odbyła się w 2012 roku.

Nic więc dziwnego, że w udostępnionym Olesya Vladykina, jej życie osobiste po wypadku, nie tylko nie skończyło, ale stała się również znacznie jaśniejsze. Tam, gdzie kiedyś ona uważała się za osobę dość płaczliwy i przygnębiony, to teraz sobie sprawę, że w krytycznym momencie może zebrać siły, by walczyć i zwyciężać w walce, nawet z bardzo poważnymi trudnościami.

wzór

Olesya Teraz jest nie tylko bogaty, ale również prawdziwie szczęśliwe życie. Jest silna i pozytywna osoba Olesya Vladykina, zdjęcia i filmy z jego występów sportowych i wywiady pokazują bardzo wyraźnie. Są to, między innymi, można zobaczyć, jak szczera dziewczyna uśmiecha i jak wypalić oczy. Głaszcząc go, zdajesz sobie sprawę, że życie jest zawsze warto.

Olesya frequents treningu sportowego dla dzieci niepełnosprawnych, z których każdy chce pewnego dnia stać się mistrzem Paraolimpijski. Ona mówi, że sport daje człowiekowi wiele nowych funkcji, a także fakt, że życie – bezcenny dar, który powinien być szanowana, ciesząc się każdą chwilą. To naturalne, że w sercach tych dzieci to prawdziwy wzór do naśladowania sama stała Olesya Vladykina. Jak stracić rękę, to z pewnością straszne pamiętać, ponieważ to wydarzenie pozbawiła dziewczynce zwykłego życia prowadzoną przez rówieśników, ale jest to strata odkryto w jej postać cech prawdziwego wojownika jak odwagi i wytrwałości.