837 Shares 5648 views

"Cadillac" (jeep) – amerykański luksusowy SUV

Pogłoski, że GM ma zamiar wydać nowy SUV marki „Cadillac” (jeep), podekscytowany publiczności z powrotem na początku lat 90-tych. Przez długi czas nie były one potwierdzone, a następnie, w końcu, w 1999 roku debiutancki pełnowymiarowy SUV „Cadillac Escalade”. W imię maszyny położył historyczne znaczenie słowa „Escalade” odnosi się do ataku ściany twierdzy z drabiny. Nie jest jasne, co robi to relacja maszyn oblężniczych do eleganckiego samochodu, ale elegancka nazwa „Escalade” nieświadomie złapany i zadowolenie klientów.

„Chevrolet” jako podstawy dla nowego SUV

Podstawą dla nowego wozu był „Chevrolet GMC Yukon.” Na zewnątrz uszlachetniony, włożyli rzeczy w połysku powodu wdzięku „biżuterii” i został ozdobiony emblematem marki samochodu. Osłona chłodnicy klasyczny fałszywe nieznacznie wzrosła, podczas gdy duże koła radykalnie zmienił wizerunek samochodu. Bogaty wystrój salonu natychmiast zaliczany SUV do „wyższej kasty” i lekkiej skórzanej tapicerki w połączeniu z drogimi rodzajami drewna tylko wzmocniło wrażenie.

Od strony technicznej można prześledzić pełną analogię z modeli GMC i „Chevrolet” – urządzenia wyposażone w taki sam silnik i skrzynię biegów. silnik benzynowy o kształcie litery V, sześcio-l, 255 pojemności litra rozwija. a. Maksymalna prędkość samochodu – 177 kilometrów na godzinę. CP – automatyczne, cztery-stopniowy.

Waga i wymiary

Są one dość imponujące:

  • Długość pojazdu – 5110 mm;
  • Wysokość – 1890 mm;
  • Szerokość – 1960 mm;
  • Rozstaw osi – 2984 mm;
  • ograniczenie ciężaru samochodów – 2545 kg;
  • Pojemność zbiornika paliwa – 96 litrów.

We wrześniu 2001 roku pojawił się i został przedstawiony do zainteresowanej publiczności „Cadillac Escalade SUV-ETX”. Maszyna posiada pełną harmonizację z SUV i nie ustępuje mu w luksusowym wykończeniem, a tym samym prestiżu.

Główną cechą pickup – oryginalne ciało kabriolet z tworzywa węglowego, które są umieszczone urządzenia do transportu sprzętu sportowego.

Zawieszenie tył pojazdu uzależnione jest wyposażony w specjalny system „Nivomat”, który pozwala na dostosowanie ciała z pełnym obciążeniem. Przetwornik jest wyposażony w system kontroli ciśnienia w oponach, cyfrowego radia satelitarnego XM „satelita” i skutecznego sprzętu holowniczego.

modernizacja

W 2002 roku car "Cadillac Escalade SUV", został zmodernizowany. Nowa konstrukcja otrzymała ramę nośną z podłużnice przystosowane do silnika z przekładnią i zawieszeniem. Niezależne zawieszenie przednie na skręcanie i trudno ograniczania pomost z układem multirychazhnoy kompensujący poprzecznych i podłużnych rolek.

W wersji „Escalade” z 2004 roku został stworzony z napędem na tylne koła silnik 5,3-litra – w kształcie litery V ósemka „Vortek”. I modyfikować „AWD Escalade” został dostarczony mocniejszy silnik – sześć-litra „Vortek” ze stałym napędem na wszystkie koła oraz centralnego mechanizmu różnicowego. Samochody z „szóstki” i „ósemka” były sprzedawane w Europie, a później w Rosji.

Europejskie funkcje obejmują skórzane wykończenia, system klimatyzacji HVAC, wentylowane fotele i trzy strefy kontroli klimatu. Istnieje również sześć poduszek powietrznych wzdłuż całego obwodu, pełnej mocy, potężny DVD nagłośnienie, koła 20-calowe wykonane z lekkiego stopu.

Wzrost bazy

W 2002 roku, powiększona wersja „Escalade ESV» powstał w zakładzie GM w Silao. Samochód został oparty na „Chevrolet Suburban XL» platformie.

Nowy model ma stały napęd na cztery koła, pojemność silnika sześciu l, w połączeniu z czterech przekładni automatycznej.

Pakiet podstawowy obejmuje protivobuksirovka, skórzana tapicerka, cztery poduszki powietrzne, BOSE audio w samochodzie, nawigacja, radio satelitarne, zmieniarka CD na sześć płyt. Opakowanie zostało uzupełnione przez interaktywny ekran, pełna energii. Maksymalna zestaw był używany od 2006 roku.

W pierwszej połowie 2007 roku w Europie, rozpoczęła sprzedaż nowej generacji „Escalade”, bardziej wyrafinowany w aspekcie stylu, funkcjonalności i doskonałej formie. Przedział 2007 urządzenia odznaczają się różnymi – były Pikapy i wersje EXT dłuższy 356 cm podstawy.

Ujednolicenie „Escalade” 2007 rok był w stu procentach, ale prześledzić pewien przywilej w ogólnej liczbie modeli GM.

Podwozia, nadwozia, rama z prętów i przekładni, uprzednio nie stosowano w przeszłości „Escalade”. Wszystko razem znacznie zwiększyło poziom komfortu samochodu i jego obsługi na dobrych nawierzchniach.

Przednie zawieszenie posiada regulowane amortyzatory, są automatycznie odczytać obrazy mikro-relief. Korpus o nachyleniu 57 stopni w szybie zapewnia wyjątkowo niski współczynnik oporności SUV nadjeżdżających przepływu powietrza.

nowa konstrukcja

Całkowicie odnowiony zewnętrzna konstrukcja korpusu bardziej opływowy, elegancki i szybki. „Cadillac Escalade SUV,” nabył pełną ekskluzywny wygląd – samochód nie należy mylić z żadnym innym.

Kratka klasyczna „Cadillac” o dużych owalnych otworów zawiera trzy ksenon reflektor. Z tyłu samochodu są harmonijnie współgra z ogólnym stylem zewnątrz.

W porównaniu z poprzednim modelem SUV „Cadillac” (nowa „Escalade” w 2007 roku) posiada najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa biernego i czynnego. SUV jest wyposażony w boczne poduszki powietrzne oraz przednie, a także zasłony pneumatycznych, natychmiast uruchomiony. Bardzo przydatną opcją jest „stabilny tor”, który zapobiega przewróceniu.

„Cadillac” Wzór (jeep 2007) jest wyposażony w silnik, 6,2 litra, w kształcie litery V, osiem. Silnik zamontowany jest sześciobiegową automatyczne.

Wersja „Sport Luxury”

Opcje „Lux” inny zestaw ekskluzywnych urządzeń takich jak właz w suficie z automatyzacji, podgrzewane przednie fotele, DVD audio i szerokim ekranie LCD.

koszt

Ile jest „Cadillac” jeep? Cena nowych modeli najbliższe cztery i pół miliona rubli. Im niższa wartość graniczna pojazdu trzyletniej waha się od dwa miliony dwieście tysięcy do dwóch i pół miliona.