306 Shares 3337 views

Przepis kurczaka Tabaka

Kuchnie zawsze przyciągają turystów do restauracji i kawiarni w wielu krajach. Turyści uważają za swój obowiązek odwiedzić restaurację, gdzie goście są traktowani do potraw tkwiących w kuchni tego kraju lub regionu.

Przepis kurczaka tytoniu przyszedł do nas z kuchni kaukaskiej i zdobył wielką popularność. W Rosji, Chicken Tabaka jest uważane za samodzielne danie, a w ich ojczyźnie – to tylko półprodukt, więc jest przygotowany tylko solą i pieprzem.

Aby uczynić to gruzińskie dania potrzebny jest specjalny garnek do kurczaka tytoniu. Wcześniej w Gruzji jest danie gotowane na patelni narodowej „tapaka”, z którego nie było imię potrawy lub na ruszcie nad otwartym ogniem. Przed smażeniem, tusza kurczaka spłaszczone.

Jest to bardzo smaczne danie jest cały kurczak pieczony. Ale smak potraw był tym, który potrzebny jest bardzo ważne, aby wybrać odpowiedni ptaka. Kurczak kupiony w sklepie, jest mało odpowiednia, ponieważ w jego smaku mięsa, więc najlepiej jest kupić ptaka na rynku. W Gruzji, aby uzyskać delikatne, miękkie i smaczne mięso, drób, specjalnie tuczone z kukurydzy.

Spróbuj tytoń kurczak może być w każdej restauracji kuchni kaukaskiej, ale można gotować w domu. Przepis kurczaka tytoń nie jest trudne. , Trzeba podjąć następujące składniki, aby przygotować go:

* 1 kg kurczaka
* 4 ząbki czosnku
* Czarny lub czerwony pieprz
* 2 łyżki roztopionego masła
* cytryna, sól, zioła
* Ocet, 1 łyżeczka
* 2 łyżek wody

Specjalna pan żeliwa do kurczaka tytoniu został przykręcony pokrywę, która naciska tuszy. Ale jeśli to nie pasuje dowolny patelnie ciężkie dnie.

Przed gotować tytoniu kurczaka, powinno być dobrze odzyskać wcześniej wyciąć go w piersi. Ale należy to robić ostrożnie tak, że kurczak jest obecnie kształt. Następnie należy go dodać sól i pieprz i płaszcz z olejem roślinnym. Przed smażenia kurczaka trzeba trzymać 15 minut w chłodnym miejscu, tak że marynowane. Niektóre gospodyń wcierać pripravoy.Obzharivat osnowy kurczaka szczególnej potrzeby patelni pod ciężarem około 20 minut z każdej strony na złoty kolor. Bardzo ważne jest, aby nie przesmażyć.

Gotowość do zdefiniowania widelec lub nóż, przebijając je na tuszy, czy sok, który jest uwalniany z wycięciem, przezroczysty – kurczak jest gotowy. Najlepiej jest smażyć ptaka na roztopionym masłem, że idzie do receptury kurczaka tytoń, ale można zastąpić go z masłem. Jeśli kurczak nie jest wystarczająco gruby, olej musi być dodana.

Ponieważ płyta jarzmo może być używany, na której umieszcza się patelnię wypełnioną wodą. Niektóre gospodynie, zanim tytoniu gotować kurczaka pocierana czosnku. Jednak nie powinno to być zrobione – może pojawić się gorzkie.

Czosnek należy do receptury kurczaka tytoń, trzeba przygotować wypełnień czosnek, który wylewa gotowego kurczaka tuż przed podaniem, ale można zastosować go w osobnej misce. Aby przygotować mieszaniny czosnek wlać posiekanej czosnek dwóch łyżek wrzącej wody i zmieszać z łyżeczką octu.

Kurczak przed podaniem, posypać z sokiem z cytryny, trzeba udekorować drobno posiekane zioła i plasterki cytryny. Jeść kurczaka ręce tytoniowych. Jako dodatek można przesłać warzyw. Lepiej wziąć ani jednego dużego kurczaka i kilka małych, po jednym dla każdego konsumenta. Można przygotować to danie w piekarniku, i że nie wysycha, to musi być podlewane co dziesięć minut strąconych sok. Ten przepis teraz przygotować ud kurczaka lub podudzia.

Jako dodatek do tego dania można wziąć na parze warzywa, sałatka z pieczarkami i ziemniakami. Bon appetit!