771 Shares 8336 views

Jak stworzyć efekt mokrych włosów sam

Moda tendencję do powrotu, przynosząc każdym razem coś nowego w ciągu ostatnich trendów. Aby utworzyć efekt mokrych włosów niekoniecznie odnoszą się do salonu piękności specjalista. To ciekawe fryzury można zrobić w domu z nie mniejszym powodzeniem. Ale do tego konieczne jest, aby wybrać odpowiednie środki.

Obecnie sklep oferuje szeroki zakres różnych środków do stylizacji włosów – pianki, lakiery, żele itp Nie mylić z wyboru, można zwrócić się do sprzedawcy o różnicach każdego z proponowanych środków, aby stworzyć „mokrych” nici.

Żel / teksturayzer

Być może najbardziej popularne narzędzie, za pomocą którego można stworzyć efekt mokrych włosów, żelu lub jak to nazywa, teksturayzer. Po umieścić go na włosach, trzeba rozprowadzać je na zamki, podkreślając każdą z nich oddzielnie. W tym przypadku, żel dodaje blasku, loki wyglądają stylowo i dobrze utrzymane. Po zastosowaniu żelu do wyschnięcia włosów nie jest wymagane. Więc fryzura wygląda naturalnie i atrakcyjnie.

lakier do włosów

Jak wiadomo, o wysokiej jakości są drogie żele. Co zrobić, jeśli nie można uzyskać dobry żel? W tym przypadku, udany alternatywa – lakier do włosów. Efektem jego stosowania jest praktycznie taka sama jak w przypadku korzystania z dobrą żel. Jeśli włosy nie przestrzega, może być stosowane w uzupełnieniu do zwykłego lakieru niedrogiego żelu.

oznacza wybór będzie zależał od takich czynników, jak struktury włosów, długości i objętości. Jeśli włosy lekko zakręcony, nie ma powodów, by używać produktów do stylizacji, które mają silne utrwalenie. Można jedynie ustalić niewielki wpływ. Jeśli grube i niesforne włosy, to trzeba zdobyć środki silnego mocowania.

Jak stworzyć efekt mokrych włosów w domu ze środków ludowej

Czasami chcesz poeksperymentować, bez uciekania się do środków kosmetycznych. Jak wiecie, wszystko naturalne – to lepiej. Poniżej znajdują się idea „mokrych” nici z wykorzystaniem domowych receptur.

Przy wykorzystaniu żelatyny

Żelatyna powinny być mieszane z gorącą wodą, należy odczekać, aż do całkowitego rozpuszczenia się i stosować na włosy. Wpływ takich procedur – połysk i wygląd mokrej nici.

Z wykorzystaniem cukru

Cukier może być mieszany z wodą do jej całkowitego rozpuszczenia, po czym roztwór nakłada się na włosy. Efekt mokre włosy z zabiegów być takie same, jak przy użyciu żelatyny.

Po utworzeniu „mokrych” nici ważne jest, aby wziąć pod uwagę strukturę i długość włosów.

Medium do układania włosów

Użyj teksturayzer. Zastosuj produkt na całej powierzchni włosa, a następnie podzielić je na nici. Proces czesania i stylizacji powinno nastąpić jednocześnie. Następnie zakręć włosy z pomocą akcesoriów, na przykład szpilki. Efekt mokrych włosów długich zwija się w ten sam sposób.

lesbijka

Po pierwsze, należy teksturayzerom. Wtedy ukształtowały formę włosa, który chcesz dla siebie. Mogą wzburzyć lub podzielić na mniejsze nici.

Oczywiście, krótka fryzura, aby dać efekt mokrych włosów znacznie łatwiejsze. Układanie średnich i długich włosów wymaga więcej czasu i wysiłku. Ale za to, a tam są nowe zaawansowane narzędzia, które pozwalają na osiągnięcie pożądanego rezultatu.