104 Shares 8081 views

„Samsung Galaxy A7”: charakterystyka planu technicznego, kosztów i opinie devaysa

Stylowy i produktywne innowacje w 2016 roku – jest „Samsung Galaxy A7.” charakterystyka Urządzenie oraz jego możliwości i koszty – to co zostanie uwzględnione w szczegółach w tym krótkim materiale głównej.


Kim jest ten gadżet jest wykonany?

A7 smartphone „Samsung” w 2016 roku umieszczony jest jako urządzenie klasy średniej. Jednocześnie ten gadżet w zakresie projektowania jest bardzo podobna do S6 flagowego. Również w tym „smart” telefonu jest czytnik linii papilarnych. Wszystko to sprawia, że ilość tego typu smartphone jest znacznie bliżej do segmentu premium. Ale nadal, to urządzenie klasy średniej z pewnym zestawem dodatkowych funkcji, które wyróżniają go na tle bezpośredniej konkurencji ze strony innych producentów.

rozwiązania konstrukcyjne

Jak wspomniano wcześniej, w zakresie projektowania mają wiele wspólnego pomiędzy S6 flagowego i A7 2016. Większość panelu przednim obejmuje ekran w „Samsung Galaxy A7.” charakterystyka naprawdę doskonałe. Rozmiar wyświetlacza 5,5 cala jest szanowany, a jego rozdzielczość – 1920×1080. Uzupełniamy ten wyświetlacz matrycowy bardzo wysokiej jakości – „SuperAMOLED” i dostać naprawdę dobrą gadżet z pozycji ekranu dotykowego, obraz, który naprawdę przyciąga wzrok. Czo smartfon chroniony szkło „Goryl oko” o bardzo wysokiej jakości oleofobowej. pod panelem sterowania ekran składa się z pojedynczego przycisku mechanicznego ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych i dwoma przyciskami dotykowymi. Nad wyświetlaczem są Przednia kamera, czujnik i słuchawce oczy. Wszystkie boki devaysa wykonane z metalu. Na dnie „inteligentny” telefon pogrupowane Elementary mikrofon, głośnik, 3,5 mm oraz porty micro-YUSB. Na lewej kręgosłupa jest urządzenie sterujące rocker głośności, a po prawej – przycisk blokady. Tu, po prawej stronie znajduje się slot na karty SIM i karty pamięci flash. Ale na górnej powierzchni smartphone wyświetlany otwór mikrofonu, który zapewnia redukcję szumów podczas mówienia. Tylna osłona urządzenia jest wykonana z tego samego materiału co płyty czołowej – „goryl oczu”. Tutaj pojawi się logo producenta i są rozmieszczone kamery głównej i jej aparat LED. Obudowa urządzenia – to nie jest składane batonika. Istnieją trzy opcje kolorystyczne urządzenia rejestracji – białe, czarne i złote.

"Iron" smartphone

Procesor „Eksinos 7580” działa jako obliczeniowych baz „Samsung Galaxy A7.” Takie cechy, miała 8 A53 jednostek obliczeniowych o maksymalnej częstotliwości zegarowej 1,6 GHz. Jako akcelerator graficzny w tym przypadku jest „Mali-T720.” RAM w tym smartfonie 3GB i pojemności firmware jest 16 GB. Istnieje również możliwość wkładania karty pamięci o pojemności do 128 GB, ale będzie musiał dokonać wyboru: albo drugą kartę SIM, albo dysk zewnętrzny flesz. W centrum komory głównej 13 jest czujnikiem Mn, a w komorze przedniej jest mniejsza niż ta wartość 5 – Mn. Jakość zdjęć i filmów, uzyskane z ich pomocą, nie wnosi sprzeciwu. Pojemność akumulatora wewnętrznego jest 3300 mAh, który jest wystarczający do jednoznacznej 2-3 dniach życia baterii.

miękki

„Android” Wersja 5.1 jest używany jako oprogramowania systemowego do „Samsung Galaxy A7.” Dane z kolei pozwoli nam ustalić, a nawet 6. wersja systemu operacyjnego. Doświadczenie pokazuje, że firma „Samsung” nie zapomina o swoich klientów i jest prawdopodobne w dającej się przewidzieć przyszłości będzie potrzebował aktualizacji oprogramowania dla tego gadżetu. Reszta zestawu narzędzi programowych reprezentowane „Google” klientów społecznych i apletów, wbudowane w system operacyjny.

Cena i opinie właścicieli

„Samsung Galaxy A7” Jak wspomniano wcześniej, decyzje średniego szczebla obaw. Charakterystyka (cena do 435 dolarów, to kolejny dowód na to) jest naprawdę doskonała. Ten smartphone będzie bardzo pomocne dla każdego dnia. Jego sprzęt i oprogramowanie bez problemów napełniania może rozwiązać każdy problem. Plus, ten gadżet jest w następujący sposób:

  • wielki duży ekran;

  • doskonała sprzętu;

  • dobry autonomii;

  • najnowsza wersja oprogramowania.

Ale tylko jeden minus „Samsung Galaxy A7” (specyfikacje, opinie udowodnić, że inne skarg) – trochę za drogie, zarówno dla urządzeń klasy średniej. Ale to jest równoważone przez wysoką jakość zarówno kamery urządzenie, skaner linii papilarnych oraz ulepszonej matrycy wyświetlacza.

streszczenie

Wspaniały gadżet jest mid-range "Samsung Galaxy A7." Oferuje on po raz kolejny potwierdzone. Jedynym negatywnym – to zawyżone. Ale ta wada jest równoważone przez szereg dodatkowych parametrów, które nie mogą pochwalić bezpośrednich konkurentów urządzenia.