167 Shares 1321 views

Bubnovskaya symulator. Ćwiczenia z wykorzystaniem lekarzy procedura Bubnovskaya

Zwłaszcza dla osób, które mają problemy z układem mięśniowo-szkieletowym, zaprojektowany wielofunkcyjny symulator Bubnovskaya. To pozwala na wzmocnienie układu mięśniowego, pozbyć się bólu pleców, a także zapobiegać występowaniu przepuklina dysku.


W kinezeterapii essence

Dr Bubnovsky opracował specjalną metodę leczenia i profilaktyki chorób stawów, którego istotą jest to, że tylko aktywizm ruch jest w stanie przywrócić normalną funkcjonalność bolesnych mięśni. Kinezeterapiya celu przezwyciężenia ból w dotkniętych obszarach. Żadnych narkotyków, żadnych zastrzyki nie są w stanie w pełni przywrócić normalne krążenie krwi i przepływ limfy w mięśniach naszego ciała. Symulator Bubnovskaya umożliwia normalizacji dostarczenia wszystkich niezbędnych pierwiastków śladowych, tlenu do tkanki mięśniowej i przywracania ruchomości stawów. Jednak ćwiczenia powinny być wykonywane wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Aby pokazać sesje na symulatorze Bubnovskaya

Ta technika jest dobrze leczniczy nadaje się do leczenia choroby zwyrodnieniowej dysku, zapalenia stawów, bólu w stawach ramieniowych. Ponadto wielofunkcyjny symulator Bubnovskaya dobrze znane w dziedzinie leczenia takich diagnoz, jak choroba zwyrodnieniowa stawu kolanowego, koksoartroz. Ponadto metoda szkolenia pokazano zaburzeń układu moczowo-płciowego: impotencja, gruczołu krokowego, a nawet hemoroidy. Warto zauważyć, terapia ta jest wykorzystywana w trakcie rehabilitacji po zabiegach na kręgosłupie i innych narządach wewnętrznych, przeniesionego zawału serca i udaru mózgu. Symulator Bubnovskaya zalecany w profilaktyce skoliozy, astma, choroby narządów wewnętrznych, niepłodność. Istnieje również specjalny zestaw ćwiczeń dla kobiet w ciąży, której celem jest zapobieganie ból pleców, żylaki.

Wersje tego symulatora

Istnieje kilka wersji tego urządzenia. Pojedyncza kolumna (MTB-1) zawiera ponadto dwie blok obrotu (górną i dolną), oraz jedną górną, która jest nieruchoma. Przez bloki kabel przechodzi, który z kolei jest dołączony do zestawu towarów. Zabezpiecz swoją pozycję lub chudego umożliwić długie i krótkie uchwyty. Są one umieszczone na pionowych i dolnych szyn. Ponadto, mogą być dwie i cztery nogi (w pionie). Symulator Bubnovskaya MTB-2 to dwie szafy i ławki. Ze względu na czynniki wagowe osiągnąć efekt antygrawitacji, czyli nacisk na kręgosłup brakuje. Ze względu na fakt, że symulator jest wyposażony w szereg obciążeń wagi, można indywidualnie wybrać wagę, która jest właśnie dla Ciebie. To urządzenie może nawet zastąpić całą siłownię, jeśli tylko umiejętnie dobrać zestaw ćwiczeń. Jednakże, jeśli czas i okazja, aby odwiedzić siłownie tam, można kupić sprzęt do ćwiczeń dla domu Bubnovskaya.

Ile jest symulatory

Do grania w domu modyfikacji MTB-1 jest najlepsza. Cena zależy od zestawu towarów, które zostały włączone (20-100 kg), a wysokość ramy pionowej. Dodatkowo do zespołu może zawierać szwedzkiego ściany. Najlepszym rozwiązaniem dla domu – trener Bubnovskaya cena mieści się w przedziale 68000-90000 rubli. Wiele sal gimnastycznych (i szpitale) połączą swoje pomieszczenia bardziej kosztowna opcja. Modyfikacje szwedzkiego ścianie będzie kosztować około 170 tysięcy rubli. Szerszy zakres ćwiczeń można wykonać na czterech pionowych podpór. Takie symulator Bubnovskogo (cena wynosi około 280000 rubli) korzystnie mieści się w ośrodkach opieki zdrowotnej.

Jakie ćwiczenia można wykonać na symulatorze

Główne punkty, które odróżniają tego urządzenia – jest to system dekompresji i antygrawitacja. Podczas treningu organizm ludzki jest w stanie zawieszenia. W tym czasie, mięśnie i stawy relaks, stretch. Obciążenie jest zmniejszona o kilka razy. To przyczynia się do zaniku bólu. Rozciągając również zmniejszyła vzaimokontakt staw. Dzięki tej chrząstki jest mniej prawdopodobne, aby skasować. Ćwiczenia na symulatorze Bubnovskaya dość zróżnicowane. Zatrudniając dwie ręce mogą poćwiczyć dobrze mięśni kręgosłupa szyjnego, barków. Można również wykonać pochylać lub stepper stopy ruchu. Wzmacnia kręgosłup, sprzyja intensywne ukrwienie narządów miednicy. Takie ćwiczenia, eksperci zalecają przy różnych chorobach ginekologicznych. Backaches skuteczne ugięcia (na czworakach). Warto zauważyć, że wszystkie ćwiczenia są wybrane czysto indywidualny. I na początku, każdy pacjent poddawany jest badaniom lekarskim przez specjalistę, który ocenia główną strefę kompresji. Pełny przebieg obróbki składa się z 3 etapów (czas od około 3 miesięcy). Zaleca krótką przerwę między nimi (około tygodnia).

Cechy i zalety technika Dr Bubnovskaya

symulator wielofunkcyjny Bubnovskaya jest całkowicie bezpieczny, niektóre programy są przeznaczone specjalnie dla dzieci, kobiet w ciąży. Kręgosłup ćwiczeń jest zwalniany, co jest bardzo istotne w ciężkich chorobach, takich jak przepukliny, złamania. Bolesne objawy są usuwane tylko z powodu wewnętrznych rezerw organizmu, ale nie kosztem leków. To działało dość głębokie mięśnie pleców, co prowadzi do zwiększenia ich diety odżywcze, mikroelementy. Ponadto, nabycie symulatora do użytku domowego, nie ma potrzeby, aby odwiedzić siłownię. To daje możliwość studiowania praktycznie wszystkie grupy mięśniowe: .. biceps, triceps prasy, tkanka pośladek itp Dobrze dobrany zestaw ćwiczeń nie są korzystne tylko dla mięśni w organizmie i zwiększa dopływ krwi do kości. W rezultacie, stawy odzyskują dawną ruchliwość, wzmacnia ścięgna i więzadła.