218 Shares 1758 views

Wspaniały kwiat naparstnica: sadzenie i pielęgnacja

Każda osoba, która mieszka w domu lub domku, marząc o pięknym ogrodzie z pięknymi kwiatami. Krajobrazu – proces nieobliczalny i nieprzewidywalny. Wiele biorą go bardzo poważnie i starannie wybrać rośliny do ogrodu. Jednym ze wspaniałymi kwiatami naparstnicy rozpatrywane. Sadzenie i pielęgnacja wystarczająco dużo światła, aw ogóle, to jest skromny. W rzeczywistości jest to roślina odporna na suszę, która kocha słońce i lekko poluzować ziemi. Jeśli posadzić kwiaty w cieniu lub w miejscu, gdzie woda w stagnacji i zatrzymuje wilgoć, – naparstnicy może nie kwitną w ogóle lub urodit tylko kilka z „młodych”.

naparstnica roślin lubi żyzną, luźne i przepuszczalną glebę. Z dobrej opieki i usunięcie wyblakłych elementów w ich miejsce pojawią się nowe liście, a kwiat może rozkwitnąć w jak najkrótszym czasie. Roślina należy regularnie zapłodnione humus mineralnych dodatków paszowych i kopania glebę 30 cm. Ale najważniejsze – nie przesadzaj i nie zaszkodzić naparstnicy. Kiedy dorasta i staje się całkiem „dorosłych” roślina korzenie trochę nagich, to trzeba posypać je z kompostu lub składników odżywczych w glebie. Ponadto zapewni on udaną kwiat zimowy i przyszłego wzrostu.

Zasadniczo roślina rośnie na rok lub dwa, nie jest już zagrożone. W ogrodach naparstnicy odnosił sukcesy, odtwarzając przez nasiona i ma wiele gatunków (purpurea, zardzewiały, żółtym, grandiflora, i tak dalej). Kwiat powinny być regularnie odchwaszczanie, nawożenie i odciąć wyblakłe kwiaty. Digitalis, sadzenie i pielęgnacja które są dość proste, można vyprevayut zimę z powodu nadmiernego rozwoju rozet liściowych. Nasiona kwiatów są zbierane w procesie dojrzewania bolls. Wiele z nich, ale najwyższa jakość są niższe różyczki. Kiedy owoc jest oddzielony od łodygi – nadszedł czas, aby zebrać żniwo „” (nie martw się, nie rozpadnie się na chwilę). Po zebraniu nasiona należy rozłożyć i suszy, a następnie do zwilżania i czyszczenia pola.

naparstnica roślin, które nie pasuje zbyt wiele trudności, preferuje półcień. W słońcu rośnie bardzo dobrze, ale kwiaty są same często i szybko obsypany, a ponadto mogą być słaby i nie puszyste. Do roślin na wiosnę i na jesieni obficie i odcinania od wysuszonych, zbędnych części. jest gleba pożądane aby wybrać średni stopień płodności bez zastoju wody i wilgocią. kwiat naparstnica, sadzenie i pielęgnacja które wymagają jedynie przestrzeganie pewnych zasad, skromny i zachwyci oczy każdego człowieka, ponieważ niesie wielką dopasowanie, akceptowane i dobrze rośnie w nadchodzącym roku.

Roślina jest stosowany w medycynie (ale jeśli używasz go do celów osobistych, może spowodować szkody dla ludzi, ponieważ jest trujący). Kwiat idealnie wypełnia pustkę i łatwo poprawi jakiegokolwiek projektu krajobraz. Digitalis, sadzenia i pielęgnacji prostym, dość roślina tolerancyjna, więc jest to bardzo popularne.