543 Shares 5195 views

Nazwy ryb – jak wybrać?

Do tej pory, znaczna liczba osób ozdobić swoje biura lub mieszkania z różnych akwariów – dużych i małych, bezpretensjonalny wypełnionych gupików lub jasnym egzotycznych ryb. Krótko mówiąc, te zwierzęta są bardzo popularne dla zapracowanych ludzi. Troska o nich prowadzona jest bardzo minimalne. Opcja ta jest również dobre dla małych dzieci. Dużo czasu poświęca się nie zajmuje, ale uczy odpowiedzialności. Jednakże, oto jest pytanie! Dzieci (tak, rzeczywiście, i dorośli) często starają się wymyślić nazwy dla ryb! Nie jest to zaskakujące. Podobnie jak wszystkie zwierzęta, są członkami rodziny. W związku z tym nazwy dla ryb dać im osobowość, ich pełne przyjaciół. Więc jak można nazwać te małe zwierzęta wodne Mruczek?


Nazwy ryb: wygląd czy poczucie humoru?

Więc więcej. Nazwy mogą zdecydować się na ryby bez żadnych problemów. Najważniejsze jest to, aby rozpocząć rozważyć swoje zwierzęta starannie. Wiele, na przykład, kierując się kolorem. To może być wieloryby, słoneczny, Sandy, Nigella i tak dalej. D. Niektórzy właściciele są wykorzystywane skupić się na wielkości. Na przykład, tłuszcz lub dzieckiem. W takich przypadkach, nazwy ryb będą widoczne dla wszystkich ludzi wokół nich.

I można „włączyć” więcej, a jego poczucie humoru. Oznacza to, aby wymyślić żadnych nietypowych imion, podnosząc ty i twój nastrój znajomych. Załóżmy Taranco lub Piranha. Niektóre Humorysta wymyślić szczególnie wyrafinowanych pseudonimów – coś jak śledź pod futrem. Zazwyczaj te nazwy na ryby wybiera młodych ludzi, którzy pragną wyróżniać się wśród przyjaciół wit.

Nie należy również zapominać o zachowaniu ryb. Oglądać go i będzie w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski. Ktoś wezwie ich ryby Lentyaychikom, ktoś – ktoś tyranem – Obzhorikom, a ktoś – shustriki. Idealnym rozwiązaniem byłaby nazwa, to cecha charakteru, jeśli zwierzę jest szczególnie wyraźny.

Gwiazdy, transfery technologii

Są też inne ciekawe opcje. Można dać rybie imię postaci z filmu lub sławy. Na przykład takie nazwy dla ryb, jak Kleopatra, Schumacher, Cousteau, Nemo, Tyson, Dracula, i tak dalej. D. Tak więc, ryby łatwo być w stanie powiedzieć nie tylko o jego charakterze, ale także o idoli i preferencji właściciela.

Innym ciekawym rozwiązaniem. Jeśli nazwa wymyślona nie brzmi bardzo zainteresowany w języku rosyjskim, umieścić go w języku obcym. Zamiast Belle Belle ryba może być, zamiast Spark – Fire zamiast Chernysh – Black.

Nazwa może się wiązać nawet z nowymi technologiami. Do tej pory, ryba jest często nazywany, Guglikami lub Yandex. Takie przezwiska dla swoich czworonogów jest zazwyczaj wybierane przez młodych ludzi „żyjących” wśród technologii informacyjnej.

Wiele zależy od spółki

Cóż, jakie imię dać rybę, czy są one w zbiorniku dużo, ale widać wyraźnie ewoluowała lidera? Załóżmy, że największa jednostka może być wywołana przez szefa lub Boss Lady. Na pozostałej części ryby jest wart oglądania na zachowanie, sposób, w jaki zachowują się w stosunku do lidera.

Może dla jednego ze swoich Ulubione stale gonić jej kuzynów. Uzyskać poczucie humoru, dać jej imię ofiary lub gry, jeśli nie znaleźć czasu jest zbyt zły. Być może jedną z ryb, a wręcz przeciwnie, jeździ innym. Niech to będzie trzepaczki lub Hunter. Ogólnie rzecz biorąc, wiele opcji. Co najważniejsze, pokazać swoją wyobraźnię.

I określa podłogę

Wreszcie, aby podsumować. Co nazwy mogą być podane do ryb, jeśli nie znam ich płeć? Wybierz coś neutralnego. Oznacza to, na przykład, nazwy Nemo Willie lub Sammy dopasować żadnej ryby. Ale jeśli już zdecydujesz się na podłodze, będziesz miał nieograniczoną lot fantazji. Eksperci mogą powiedzieć płeć ryb przed ciąży. Może to wskazywać jego kolor, wielkość, zachowania fin. Krótko mówiąc, wszystko zależy od decyzji i pragnień. Niech Twój ryby nie pozostają anonimowe, ponieważ są oni także członkami swojej rodziny!