212 Shares 3584 views

Tour Operator „Pegasus” zawiesił swoją działalność. „Pegasus” zmienia zasady nowych biur podróży

Zaprawdę, ci, którzy odpoczywać za granicą znam tego organizatora wycieczki jako „Pegas Touristik”. Na forach o tym można znaleźć wiele sprzecznych opinii. Nie jest to zaskakujące: kilkadziesiąt tysięcy osób pracujących w firmie. element ludzki nie został odwołany. Ostatnio często można usłyszeć zdanie, że touroperator „Pegasus” zawiesił swoją działalność. Ale to prawda, czy tylko kolejna plotka, staramy się znaleźć się w artykule.

Ciekawostki o touroperatora

Ostatnio, wśród służby pierwszej klasy jest coraz częściej można usłyszeć zdanie, że touroperator „Pegasus” zawiesił swoją działalność z powodu groźby bankructwa. Przed dokonaniem takiego wniosku, konieczne jest, aby zrozumieć, skąd jestem spółki, jaka jest jej kapitał, który oferuje wycieczki po kraju.

Tour Operator „Pegasus Touristik” została zaprezentowana na rynku rosyjskim w 1994 roku. Właściciel firmy – wpływowego Turcy, którzy już mieli doświadczenie w branży turystycznej. Od samego początku „Pegasus” zyskał jako wiarygodnego partnera, zapewnienie wysokiej jakości usług.

W chwili obecnej firma posiada oddziały na Ukrainie, Białorusi, Kazachstanu i Gruzji. Wybór krajów dla reszty jest ogromna. Główne kierunki to nadal Turcja, Egipt, Goa, Grecja. Każdego roku firma dodaje i otwiera nowe trasy dla turystów.

W 2004 roku zarząd zdecydował się na zakup linii lotniczych Nordwind Airlines. Teraz w arsenale firmy 29 płyt. Jest to prywatna sieć hoteli w Egipcie, Turcji i Tajlandii.

Z tych informacji wynika konkluzja: wiadomość, że touroperator „Pegasus” zawiesił swoją działalność – tylko plotki, a może machinacje rywalami.

Indywidualny pakiet tour – korzystać z nowej usługi

touroperator o szczególnych wniosków „Pegas Touristik” oferuje indywidualne wycieczki. FIT Program jest przeznaczony dla wszelkich wymagań turystów, począwszy od transferu, a kończąc na relaksujący pobyt w różnych hotelach na przeciwległych kontynentach.

Istnieją niuanse aby mieć świadomość przy rezerwacji te wycieczki:

  • Oblicz taki urlop może być własną rękę lub z pomocą menedżerów spółki.

  • Usługa ta jest obowiązkowa zawarła umowę z operatorem.

  • Koszt usługi może ulec zmianie daty wakacji.

  • Indywidualna wycieczka FIT można zamówić online.

  • Płatność jest tylko bezgotówkowe.

Jeśli chcesz, aby Twoje wakacje bajkę, nie boi się powiedzieć jego agenta. Z pomocą operatora „Pegas Touristik” marzenia stają się rzeczywistością.

Proszę zwrócić uwagę na nowe warunki umowy

Należy zauważyć, że od września „Pegasus” zmienia zasady nowych biur podróży. Teraz, gwarant musi działać lub dyrektor lub właściciel firmy, to jest, a nie podmiot prawny fizyczny. W tym przypadku, ludzie, którzy biorą na takich obowiązków, będzie osobiście odpowiedzialny za wszelkie wady, czy powinny one wystąpić. Plan finansowy może stracić nie tylko firmy, ale także nieruchomości.

Innymi słowy, „Pegas Touristik” wymaga gwarancji finansowych z agencji. Dla tych celów dopasować przyzwoitą kwotę depozytu (100.000 rubli), wysłał do rachunków firmy. Wielu dyrektorów są pewni, że to wszystko jest bardzo dziwne, zwłaszcza, że inni operatorzy takich zmian nie stwierdzono.

Ponadto, agencje muszą zapewnić pełną informację o ich działalności: zdjęcia biurowych, umowy najmu, świadectwo, licencji i innych dokumentów.

Kolejnym punktem poruszył rezerwacji. Teraz status wniosku nie zostanie potwierdzona, dopóki konto nie otrzymał pełną zapłatę. To samo odnosi się do początkowych etapach rezerwacji. Status wniosku mogą być testowane tylko w prywatnym gabinecie.

Logiczne pytanie brzmi: „Dlaczego mają trudności w” Pegas Touristik „” odpowiedź jest podana przez CEO. Mówi, że jest koniecznym krokiem w trudnej sytuacji, które pojawiły się na rynku turystycznym. Konieczne jest, aby przeznaczyć ryzyko ubezpieczeniowe finansowych między touroperatorów i biur.

Czy mogę zrezygnować z trasy?

Kolejne istotne zmiany punkt w umowie, na który chciałbym zwrócić uwagę – odrzucenie Tour. Jeśli wcześniej można było przenieść lub odłożyć podróż, aby anulować aplikację, płacąc minimalną grzywnę lub nawet uniknąć go, ale teraz warunki zmieniły się radykalnie. Liczby są szokujące. W różnych sytuacjach, turysta straty od 10 do 100%, w zależności od liczby dni przed podróży wykonane anulowanie.

Riot Wołgograd Biura podróży

Ze względu na zmiany w warunkach umowy pojawiły się odwołać agencje Wołgograd podróży do „Pegasus”. Około 40 firm napisany wspólny list z prośbą, aby przejrzeć elementy umowy. Ich zdaniem, operator chce pokrycie ryzyka finansowego, zwiększenie zysku i rozwiązywania problemów pieniądze tradycyjnych biur podróży.

Ponadto partnerzy są niezadowoleni z gwarancją finansową operatora i uznał, że kwoty przegubowy i napisane w umowie, „Pegas Touristik” nie wystarcza.

Nie podoba mi się fakt, że takie warunki nie umieścić wszystkie agencje. Istnieje „Zwierzęta”, które nie miały wpływu na te zmiany.

Komentarze o firmie

Opinie turystów o touroperatora „Pegasus” raczej sprzeczne. Reklamacje powstają zazwyczaj na prowadnicach i transfermenov którzy nie zawsze zachowują się prawidłowe. W pozostałej części firmy zyskał po dodatniej stronie. Ośrodki i hotele z trasy „Pegasus” jest bardzo popularny. Polityka cenowa podoba. Każdy może odebrać resztę swojego portfela.

Osobno chcę wspomnieć menedżerów pracujących w biurach. Przyjazna komunikacja, własność informacji, gotowość do pomocy w trudnych sytuacjach z udzielenie turystów – ich główną różnicą.

Po zapoznaniu się z działalnością firmy, możemy śmiało powiedzieć: pogłoski, że organizator wycieczek „Pegasus” zawiesił jej działalność to kolejna „kaczka”. Urzędy są nadal działa, sprzedaje wycieczki, czartery latać, hotele są zarezerwowane. Nie ma powodu do niepokoju.