300 Shares 9110 views

Co nosić z czerwoną spódnicą – porady stylistów

Przywykliśmy do faktu, że dyskretnym, eleganckim stylem jest jasna góra i ciemne dno. Ale co nosić z czerwoną spódnicą? Może stać się elementem wyrafinowanej i jasnej szafy, przyciągającej zainteresowane poglądy. Chociaż ten kolor jest dość trudny, nie każda kobieta ma do czynienia, ale dodatkowo, jest to dość skomplikowane i "śmieszne" w dowolnej kombinacji.

Więc, co nosić z czerwoną spódnicą?

Jeśli wybierzesz jasną elegancję, najlepszym partnerem kombinacyjnym będzie czarny. Żakiet, żakiet do ryb, bluzka z jedwabiu, kurtka lub kurtka są idealne w każdej sytuacji. Spódnica w klatce – czerwona z czarną – doskonale łączona z białą lub pastelową różową koszulą. Jeśli wzór ma żółte linie, możesz podnieść golfa lub bluzkę. Szczególnie będzie to stosowne latem, kiedy sama natura musi namalować zamieszek. Co nosić z czerwoną spódniczką klasycznego stylu (np. Ołówkiem)? Najlepszym sposobem jest zarezerwowana kurtka o kolorze białym lub czarnym. Należy zachować ostrożność przy innych odcieniach czerwieni, ponieważ w odróżnieniu od np. Od szarej lub brązowej skali, nie zaleca się półtonów.

Różowe lub karmazynowe są bardzo ryzykownymi partnerami. Z należytą ostrożnością należy dobierać i odróżnić odcienie liliowe i fiołkowe, chociaż w niektórych przypadkach kombinacja ta może dać bardzo jasny efekt. Podobnie zielony: dla miłośników śmiałego ekstrawagancji, zaniedbywania konwencji, może być doskonałym partnerem kombi. W wielu kostiumach ludowych czerwony doskonale łączy się z szmaragdami, malachitem i oliwą. To samo dotyczy natury – co oznacza, że w modzie można bezpiecznie łączyć te dźwięki.

Co nosi się z czerwoną spódnicą nie jest zalecane?

Niepowodzenie polega na połączeniu z pomarańczowym lub buff. Nie każdy dźwięk żółty będzie dobrym pomysłem. Ogólnie rzecz biorąc, czerwone, jasne, czyste kolory są najlepiej połączone. Brązowy może stać się partnerem na czerwono, ale musisz dokładnie wybrać cień: najlepiej będzie wyglądać grubą, nasyconą czekoladą. Niebieski lub jasnoniebieski może być połączony – przykład może służyć jako jednolita stewardesa na niektórych liniach.

Ale czerwone długie spódnice będą wyglądać najlepiej z czarną. Ten strój może odbywać się w weekendy i wieczory. Jeśli zdecydujesz się na czarną płaszcz, czerwony kapelusz i rękawiczki na taką spódnicę, podziwiające spojrzenia na pewno cię towarzyszą wszędzie tam, gdzie się pojawi.

A jakie buty noszą z czerwoną spódnicą?

Dla klasycznego stroju zalecane są rajstopy beżowe lub koronkowe, czarne buty lub buty. Jeśli Twój wizerunek jest odważnym i spektakularnym żeńskim wampirem, możesz nosić zarówno pończochy dymne, jak i szare. Idealna kombinacja seksownego obrazu będzie czarna przezroczysta rajstopy i czerwone buty w tonacji spódnicy. Jeśli stworzysz wizerunek śmiałej dziewczyny, możesz podnieść białe pończochy, niebieskie, a nawet zielone. Najważniejszą rzeczą, która była jasna i nadzwyczajna. Na weekend wieczorowy proponujemy zabrać lśniące, czarne buty z wysokimi obcasami. Jeśli są przycięte z czerwonymi detalami, tym lepiej.