709 Shares 4593 views

Europejskie Włosy do Rozszerzenia. Naturalne Włosy. Producent. Rozszerzenie włosów.

Naturalne włosy. Producent. Przedłużanie włosów.


Jakie włosy są używane do przedłużania włosów? Co uważa się za jakościowe? Co należy się obawiać przy wyborze włosów do budowy?

Od czasów starożytnych normą kobiecego piękna była długie włosy. Kobiety zwróciły się do ludowych środków (o czym później mówimy). W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu głowę przemyto ziołami, chlebem, czesano przed pójściem spać pewną liczbę razy, itd. Ale w czasach starożytnych nosili fałszywe loki, peruki (robili to, można powiedzieć rozszerzenia włosów). Egipska królowa Cleopatra nosiła perukę z włosów swoich konkubin, aby jej włosy wyglądały jeszcze piękniej.

W naszych czasach nie ma absolutnie czasu i energii, aby dbać o siebie przez cały czas, a tym bardziej o odwołanie się do mądrości ludzi, które spędzają dużo czasu. Łatwiej jest kupić gotowe szampony i myć włosy. Ponadto nasi przodkowie mieli inną przewagę – jedli prawidłowo, przynajmniej mieli naturalne produkty. I przede wszystkim piękno włosów, jak skóra, paznokcie zależy od odżywiania. Zapomnieliśmy o tym. Idąc krokami, nie mamy czasu na przygotowanie zdrowej żywności. Łatwiej kupić patty po drodze i pójść dalej w interesach.

Potrzeba dobrego wyglądu jest nieodłączna dla każdej kobiety. I to jest naturalne pragnienie. Z biegiem czasu wiele sposobów wymyślono, jak sprawić, aby życie było łatwiejsze dla kobiety, jak zachować piękność bez poświęcania dużo czasu i wysiłku, ponieważ jest tak wiele więcej rzeczy do zrobienia. Jedną z tych metod jest rozszerzenie włosów.

Nie pogłębimy tej koncepcji, nie jest to nowe. I po prostu wymień to, co lepsze wykorzystanie włosów do takiej procedury.

Jeśli zdecydujesz się na taki krok, zmienić coś na zdjęciu, nasz artykuł pomoże Ci nie stać się ofiarą bez skrupułów i sprzedawcą materiałów o słabej jakości.

Myślę, że nie trzeba wyjaśniać, że będziemy mówić tylko o naturalnych włosach, ponieważ sztuczne nie można wykorzystać do budowy (jeśli to nie tylko od razu i będzie widoczne).

Zasadniczo w Internecie można znaleźć dwa główne typy budynku:

– włosy europejskie do budowy;

– Włosy słowiańskie dla budownictwa.

Paradoksalnie, pojęcie, podobnie jak włosy europejskie do budowy, zostało wprowadzone przez Włochów, ale oznaczało to, dla kogo zostały one przeznaczone. Ogólnie materiał ten pochodzi z Indii i Chin. I wiesz, jaki jest główny i niewidoczny problem to skarpetki takich włosów – są zbierane przez skórę w górę. To bardzo proste: każdego dnia tracimy około 100 włosów dziennie, kobiety o długich włosach zbierają upuszczone włosy i przekazują je do postery. Następnie te włosy pasują wzdłuż długości. Cóż, jak możesz określić kierunek skal? W końcu okazuje się, że na pierwszy rzut oka, włosy, a kiedy noszą ciągłe fiasko i katastrofę. Ponadto, jak wspomniano powyżej, do produkcji europejskich surowców wykorzystuje się azjatyckie pochodzenie, które w ich strukturze są bardziej surowe. Ta różnica jest bardzo widoczna u Słowaków. Ale ten problem jest rozwiązany przez producentów bardzo prosto. Górna warstwa (skórka) jest niszczona roztworem chemicznym. Po takiej ingerencji w strukturę osłony włosów nie jest już przywracana, traci ochronę i na stałe traci swoje naturalne właściwości, a mianowicie połysk i jedwabiście. Przed sprzedażą są one traktowane produktami silikonowymi, aby nadać im wygląd rynkowy. Ale to jest przed pierwszym praniem. W użyciu, takie włosy mogą stać się stóg siana. Ogólnie rzecz biorąc "nędzny płaci za dwa razy" to tylko temat.

Teraz możemy dyskutować o włosach słowiańskich. Mam nadzieję, że już słyszałeś, że doskonale pasują do nas podczas budowy. Ich różnica polega na strukturze i wyglądzie, która nie jest stracona z czasem. Włosy słowiańskie, jak zostały pocięte, i są oferowane do budowy.

Pochodzenie, włosy słowiańskie dla rozszerzenia można podzielić na prawdziwie słowiańskie i południowo rosyjskie.

Włosy południowo rosyjskie do rozciągania to najczęstsze włosy na rynkach ukraińskich i rosyjskich. Włosy Południowej Rosji – włosy azjatyckie. Ten typ włosów jest uważany za najbardziej powszechny na świecie i jest oczywisty – na terytorium tych krajów znajduje się ponad połowa ludzkości na ziemi.

South Russian mają wysoką jakość i charakterystykę – miękkość, połysk, jedwabiście. Struktura azjatyckich włosów, co do zasady, jest grubsza niż słowiańska. Są frizzy i porowate.

Rozróżnienie azjatyckich włosów od języka słowiańskiego jest bardzo łatwe. Aby to zrobić, musisz wziąć z prawej strony kilka włosów, które są oferowane do budowy i wiązania włosów w lewej ręce (lub odwrotnie) i jednocześnie odczuwać (zacieru). Jeśli włosy oferowane do przedłużania włosów są identyczne z włosami, oznacza to, że włosy są naprawdę słowiańskie.

I wreszcie prawdziwie słowiańskie włosy. Są zbierane głównie w Rosji, na Ukrainie, na Białorusi, przez obrzezanie ogona lub pluć. W tej samej formie są zwiększone (prawidłowy kierunek krążenia jest ściśle przestrzegany). Są poddawane minimalnej obróbce – myciu i czesaniu. Ale to nie tylko szampon, ale skomplikowany proces wymagający pewnego profesjonalizmu. Kiedy nosisz naliczone włosy z włosów słowiańskich, możesz łatwo poddać swój styl dowolnym regulacjom: barwieniu, tonizacji, szlifowaniu, chemicznemu nałożeniu. Jednocześnie doskonale zachowują jakość nawet po wielokrotnym użyciu. Włosy te nie mieszają się i długo utrzymują swój naturalny wygląd i fakturę. Mają tylko jedną wadę – wysoką cenę. Ale zadbaliśmy o to, ponieważ nie jesteśmy pośrednikami, ale producenci. Włosy słowiańskie – najbardziej popularne, wysokiej jakości, piękne, ale zarazem najdroższe we wszystkich typach skalistych naturalnych włosów. Są obiektywne powody tego. Taki materiał staje się coraz rzadszym gatunkiem, dzięki temu, że nasi rodacy z Tobą od wczesnych lat zaczynają się kolorować i poddawać włosy w stanie suchym. Staraliśmy się zapewnić, że klienci zawsze byli zadowoleni, więc stale monitorujemy ceny, a nasze ceny zawsze mogą Cię zaskoczyć. W końcu płacisz tylko za jakość, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm.