211 Shares 9090 views

Suszarki elektryczne do warzyw: wielka pomoc na farmie

Suszarki elektryczne do warzyw – urządzenie niezbędne dla każdego, kto ma sad, ogród warzywny, który zbiera dary lasu. Niektórzy uznają to za przydatne w nabywaniu leczniczych i aromatycznych ziół. Ponadto w niektórych przypadkach, odpowiednie urządzenia do suszenia z mięsa, ryb lub pewnego rodzaju półproduktów. W przeszłości, suche produkty wykonane w wielu domach w pieców, pieców lub zawieszania w wątku. Metoda ta trwa dłuższy czas i nie zawsze dają odpowiedniej jakości.


elektrycznych suszarki do warzyw pracujących z ogrzanym powietrzem. W próbkach z termometrem, które są bardziej kosztowne, regulacja temperatury może być ustawiane ręcznie. Ale wszystkie urządzenia są zwykle wyposażone w termostat, który odłącza zasilanie w przypadku przegrzania, co uniemożliwia oparzenie produktu.

Główne zalety oferowane przez suszarki elektryczne do warzyw, jest to, że produkt suszy się szybko, zachować maksymalną ilość składników odżywczych, nie tracą smak i mieć dobry wygląd. Mają niezbędną zwartość i mogą być przetwarzane w tym samym czasie do 5-8 kilogramów surowców, w zależności od ilości palet.

Do suszenia owoców są zwykle złożone, tzn nadaje się do przetwarzania innych materiałów. Są to małe (nie więcej niż 40 cm w każdym z rozmiarów) mają ciężar własny od około 2,3 kg, a tym samym umieszczając 8-10 litrów, objętość robocza. Produkować modele z nieprzezroczystego lub przezroczystego ciała. Ten ostatni pozwala na wizualne monitorowanie dalszego gotowania. Temperatura suszenia wynosi 30 do 70 stopni, a zasushivaniya poziomie około 80% całkowitej wagi produktu.

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób wybrać suszarkę do owoców, warto zwrócić uwagę na wbudowany wentylator, który zwiększa jakość procesu. Ważne będzie, a objętość pracy, które w dużej mierze zależy od kosztu urządzenia. Na przykład, suszarka „suchy wiatr” zawiera około 20 litrów surowca w czasie, a więc około 2800. Rubli. Mniej „intensywny” modelu są tańsze.

elektrycznych suszarki do warzyw można wprowadzić do 8 godzin, otrzymując końcowy produkt (suszone owoce, warzywa). Zioła wysychał o wiele szybciej, – do 3 godzin, a mięso i ryby – około 10-14 godzin. Koniec czasu suszenia zależy od treściwość produktu, cięcie na wymiar, obecność wentylatora w urządzeniu, i innych.

Warzywa, owoce, grzyby do obrabianego przedmiotu, należy najpierw przygotować: usunąć zgniłe miejsce, ogony i dokładnie spłukać. Grochu i fasoli (które można suszyć również są) poddano działaniu pary, dynia namoczone w wodzie z cukru i soku z cytryny, burak wstępnie gotowane do miękkości. Produkty cięcia na plastry nie przekraczającym 0,5 cm i umieszczona na palecie (w pewnych przypadkach, w postaci pojedynczej warstwy). Otrzymany semi następnie roztwarzany wodą, rozciera, stosuje się do wytwarzania garnishes, pola pierwsze i drugie kompotach. Niektórzy rzemieślnicy udało się nawet osuszyć ogórki, które po odzyskaniu jako dodatek do sałatek.