749 Shares 4847 views

Jedzenie: to jest to, co jemy i co żyjemy?

My – to co jemy. Ale w tym samym czasie, nie mamy co mamy szczerą pasją, które powodują nas estetyczna przyjemność i daje nam radość? Jest jedzenie – tylko go białka, tłuszcze i węglowodany, albo mają bardziej subtelny pomysł tak prosty i tak wieloaspektowy słowo?


Duchowy pokarm – co to jest?

Bez jedzenia ciało umiera – to elementarne prawdy, więc żaden z ludzi nie zapomni do spożywania żywności, gdy są głodne. Ponadto obawy o jakość żywności, człowiek jest w stanie poświęcić dużo czasu i pieniędzy, ponieważ fizjologiczny musi powiedzieć, że zbyt donośny głos.

normalne wymagania organizmu, ale nie jest to dziwne, że wprowadzenie tak wiele wysiłku, aby spełnić tylko jeden z naturalnych potrzeb osób nieprzyzwyczajonych do refleksji na temat psychicznej i energetycznej ładować, bez którego człowiek – to nic więcej niż funkcjonowanie organizmu.

Życie podporządkowane instynkty, sprowadza człowieka do poziomu zwierząt, niezależnie od ich warunków życia i bogactwa. Ale nie sądzę, że ludzie potrzebują duchowego pokarmu w różny sposób, a ktoś potrzebuje, a kto jest gotów do rozliczenia na koniec życia pokarmu w żołądku. Usłyszeć słaby chęć wysokich uczuć i słuchać ich – zbyt odmienne rzeczy i rozróżnienie między ludźmi i bardzo duchowych materialistów właśnie w tej różnicy.

Co jest pokarmem duszy

Sto lat temu, ten problem jest po prostu nie do zrozumienia, ponieważ w każdej rodzinie przedmiotem duchowego pokarmu było w domu, że Biblia i „dla zbawienia dusz” czytać, jak i rozrywki. Dużo uwagi poświęca się duchowym pokarmem dla niemowląt, jako podstawa jego postrzegania świata. Wśród innych narodów i wspólnot religijnych miał swoją „biblię” z jego zbawiennych kanonów. Ale istotą moralną satysfakcję ze studiowania książki nie był w formie dostaw, a nie w imię świętego, wypowiadając pewne aksjomaty życia, a w pozycji zasadą, która jest uważana za poprawne w danym społeczeństwie.

Tak więc, żaden z Pisma świata, czy to w języku hebrajskim lub suahili jest napisane, słyszysz wezwanie do wyjść i popełnić morderstwo czy kradzież, obrażając nikogo słowem lub działania w odpowiedzi na dobru.

Duchowy pokarm we współczesnym świecie

Oczywiście, Biblia – to jest dobre i słuszne, ale we współczesnym świecie zupełnie inne pozytywne i silne źródła zasilające. Nazywamy ten punkt siły estetycznej przyjemności, a to może pochodzić od dobrego filmu, dając czystej emocji, z książki, poprowadzić nasze postrzeganie prawidłowego toru, z obrazem w muzeum lub pięknym tańcu.

Uważa się, że wysokiej jakości pokarmu duchowego – prekursorem inspiracji, kreatywności i innych pozytywnych wybuchy emocjonalne, które charakteryzują się dobrymi i hojnymi działań. Mercy – to kolejny przykład prawidłowo postrzeganej duchowego żywności wysokiej jakości.

Do myślenia

Uzyskania wszelkich informacji, które są wymagane, aby zrozumieć, że w ten sposób napędzają ośrodki mózgu, które są odpowiedzialne za reakcyjnym, logiki postrzegania i wiele innych mechanizmów przetwarzania informacji. To znaczy, jedzenie – to również solidna, niestrawione ilość wiedzy, która wymaga analizy i naszą osobistą ocenę.

Dlaczego jedzenie? Tutaj jest to logiczne założenie, że idiom jest zbudowany na tej samej procesu fizjologicznego przyjmowania, przyswajania i wydalania pokarmu. Od pierwszych drukowanych kryminały przyjmuje się, że najlepiej do myślenia daje mu książkę, której autor oferuje czytelnikowi skomplikowane i kłopotliwe sytuacji z logicznego zakończenia tej historii.

Jedzenie, jak to jest

Jedzenie – jest to element przeznaczony do utrzymania witalności i dźwięk ciała. Dla równomiernego rozkładu wszystkich narządów i tkanek, bez nadmiernego tłuszczu lub niedoborem składników odżywczych musi być całkowicie wchłaniany, a zatem powinny być naturalne i mają wystarczającą wartość energetyczną.

Adepci mocy użytecznej od czasów Hipokratesa, pochodzące formułę, do tej pory w każdym wieku: „Żywność powinna być medycyna i medycyna – jedzenie.” W rzeczywistości, zastępując dobrze znane sześć elementów żywności jesteśmy przyzwyczajeni do tego samego sześciu, w postaci produktów, które reprezentują rzeczywiste korzyści, stracimy potrzebę, przynajmniej w wielu biologicznie aktywnych dodatków do żywności. Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji z otoczeniem.

Co jest w żywności

Bez względu na to, jak smaczne posiłki nie są uraczył nas kucharzy, esencja każdej części płyty polega na złożonej kombinacji sześciu prostych elementów: tłuszcz, węglowodany, białka, minerały, witaminy i wszystkie znajome H 2 O.

Elementy są takie same, ale ich zawartość w różnych produktach żywnościowych jest nierówna – gdzieś tłuszcze tworzą 70% masy, a gdzieś sama akcja produkt białka. Rozważmy przykłady poboru przetrzymywania składników odżywczych w żywności, które mieszczą się na naszym stole:

  • – tłuszcze zawarte w świeżego lub przetworzone produkty naturalne mleka, tłuszczów, olejów ciekłych. Tłuszcze są podzielone według pochodzenia w zwierzęcych i roślinnych.
  • Białko – jest nie tylko stanowi biały jaj kurzych, ale wszystkie produkty mleczne. Dużo białka w rybach i mięsie.
  • Węglowodany są niezbędne dla funkcjonowania mózgu. Termoregulacji ciała jest również poza zakres tej pozycji, więc pełna wykluczenie węglowodanów w diecie nie jest dozwolone. Ponieważ są one w procesie rozszczepienia niezmiennie stać cukry proste, ich stosowanie zaleca się ograniczenie naturalnych owoców i non-skrobię żywność.
  • substancji mineralnych zawartych w produkcie – rzędu żywności pomocniczych, z których możemy zobaczyć tylko sól, stosuje się w czystej postaci. Inne elementy. – magnez, fosfor, potas, itp w żywności i stanowią część kompleksu witaminy mineralnych. Razem żywność zawiera ponad sześćdziesięciu minerałów, a brak któregokolwiek z nich w diecie wpływa na kondycję organizmu jako całości.
  • Witaminy są niezbędne do lepszego przyswajania pokarmu. Jest to niezwykle ważne elementy odpowiedzialne za system immunologiczny.

Woda jest podstawą naszej konstrukcji nadwozia i zrekompensować jej straty dziennej tylko jedzenia półtora litra płynów w ciągu dnia.

Całkowita ciała na dzień, wymagane do uzyskania na zewnątrz: 85 g tłuszczu w 400 g węglowodanów, 100 g białka, około 0,5 łyżeczki sole mineralne i witaminy, przy objętości nasion lnu ..