541 Shares 6915 views

Kolegia Krasnodar. Krasnodar uczelnie po 9 klasie. Krasnodar State Colleges

Problem edukacji – jeden z głównych dręczące każdego ucznia, a zwłaszcza absolwent. Gdzie iść się uczyć? Niektórzy preferują opcję – wybierz wtórnego zawodowe wykształcenie lub pozostania w szkole? Te problemy z jakimi borykają się każdego ucznia w klasie 9. W wielu przypadkach, aby przejść do kolegium po 9 lat kształcenia jest bardziej opłacalne. Student będzie w stanie szybko przystosować się do samodzielnego życia, rejestrując się w instytucji typu średniego i zawodowego. Ponadto, po można kontynuować naukę na uniwersytecie, w niektórych przypadkach, bezpośrednio do drugiego lub nawet trzeciego roku.


Wybór kierunku

Z różnych instytucji edukacyjnych w Krasnodarze trudno wybrać najbardziej odpowiedni. Kolegia Krasnodar można podzielić na instytucje kierunku humanitarnej i technicznej. Na czym się zatrzymać? To zależy od zdolności i skłonności przyszłego studenta.

Jeśli w trakcie wszystkich latach treningu, dał pierwszeństwo do nauki, literatury, języka rosyjskiego, biologii, historii, dobrze napisane eseje, kochał retellings i debaty – tak jest w sektorze humanitarnym. Jeśli jednak uczeń czuł trudności w pisowni, nie trafił na lekcjach historii, ale zawsze szybko rozwiązywać problemy matematyczne, budowanie projekcję geometryczne m.in. elastyczne logikę umysłu – jego kierunek jest jasno techniczny.

Humanitarne i uczelnie techniczne w Krasnodarze

Dla sportu i aktywnego młodego człowieka ważne jest, aby uświadomić sobie sami. A gdyby był z tyłu na naukach ścisłych, ale to był świetny piłkarz lub sportowcem, gdzie jest to konieczne, aby przejść po 9 klasie? Odpowiedź jest prosta – w Kuban Kolegium Wychowania Fizycznego i Turystyki. Tutaj można dowiedzieć się nie tylko do nauczyciela wychowania fizycznego i trenera, ale także na specjalistycznych usług turystycznych, które są bardzo modne, ponieważ, według statystyk z populacji kraju podróżuje więcej każdego roku.

Humanistyczne i College of Technology czeka na studentów i oferuje im szkolenie w różnych specjalnościach. Gdzie można nauczyć się i programista i specjalista od reklamy, oraz salon fryzjerski. Różnorodność kierunków pomaga absolwentom dokładnie to, czego potrzebują znaleźć.

Szkoła Pedagogiczna muzyczny

Należy zauważyć, muzyczno-pedagogicznym kolegium Krasnodar. Jest przeznaczony dla ludzi, którzy pragną twórcze spełnienie. Kolegia Krasnodar (po 9 klasy można zapisać w każdym z nich) są bardzo wygodne dla absolwentów, którzy mają już edukację muzyczną w szkole. W tym miejscu można zostać nauczycielem muzyki pierwszej klasy, szef zespołu kreatywnego, choreograf, aktor. Różnorodność artystów będzie odpowiadał wszystkim.

kierunek techniczny

Krasnodar Kolegia są znane ze swoich szkół technicznych. W ten sposób uczelnia ekonomiczno-techniczny ma wysoki poziom szkolenia. Po treningu można go ukończyć, aby otworzyć firmę lub kontynuować naukę w szkolnictwie wyższym. Od tej instytucji produkowane doskonałych ekspertów w dziedzinie marketingu, kwestie ekonomiczne, rachunkowość, zarządzanie, bankowość biznes. Liczba transakcji dąży do nieskończoności – tak mówią same nauczycieli i uczniów.

Północno-kaukaska College specjalizuje się w dziedzinie nauk technicznych. Więc tutaj jest oddzielenie technologii automatyzacji i naprawy pojazdów mechanicznych. Te wydziały są idealne dla młodych ludzi, którzy są zainteresowani rozpoczęciem własnych stacji paliw, a tylko ludzi, którzy kochają technologii. Ponadto, nie jest wysoki poziom nauczane ekonomii i księgowości, istnieje wydział podatków i więcej. Czy tutaj jest dość proste, ponieważ egzamin odbywa się w formie wywiadów. Są to szkolenia dla uczniów szczególnie ważne.

medycyna

College of Medicine w Krasnodarze jest uważana za jedną z najlepszych w okolicy. Krawędź podstawowy Medical College jest podzielona na dwie części: komorę główną i umiejętności. Po 9 klasy wziąć tylko na specjalności „opieki”. Ale po 11 klas może być położna, dentysta, podiatrist, aby przejść do Wydziału Farmacji i Diagnostics. Niestety, Krasnodar uczelni w kierunku medycyny nie pozwalają dziewiąty równiarki zrobić coś innego niż pielęgniarstwa, ponieważ lek – ciężkiej i wymagającej profesji, która jest lepiej uczyć się w bardziej świadomego życia. już można przyjść w instytucji po otrzymaniu podstawowe wykształcenie medyczne lub farmaceutyczne.

prawo College (Krasnodar)

kierunek prawne panujące w systemie nowoczesnej edukacji. Znajomość praw obywatelskich, sprawiedliwości i badań nauk społecznych coraz częściej dochodzą do głosu. Dlatego w takim dużym mieście takim jak Krasnodarze, nie może być uniwersytety i uczelnie biorące udział w tym kierunku.

Wyższa Szkoła Biznesu i Prawa będzie doskonałą instytucją na rzecz ekonomii i rachunkowości, zarządzania, jak również zawody związane z technologią komputerową.

College of Law, Ekonomii i Zarządzania charakteryzuje się obecnością w pełnym wymiarze czasu i kursy korespondencyjne. Jest wydała dyplom państwowy. Ponadto, przeprowadzono szkolenia dla tych, którzy chcą wejść. Od tej instytucji na zewnątrz wykwalifikowanych prawników, menedżerów, ekonomistów, księgowych i programistów.

Na liście „Kolegia Krasnodar” Kuban kultura zawiera również techniczne, ekonomię i prawo. Możliwe jest również, aby studiować w pełnym wymiarze czasu i korespondencji. Jest gospodarzem corocznego zestawu na specjalne księgowego, kierownika, tłumacza, nauczycielka w szkole podstawowej, projektant, komputer, bankiera, oficer pożyczki. Wybór zawodów w tej uczelni – największy wśród wszystkich takich instytucji w mieście.

Zatem, Krasnodar ma przyzwoitą bazę licea profilowane, które może przyjąć wszystkich chętnych absolwentów dziewiątej klasie. Po wykwalifikowany szkolenie studentów może kontynuować naukę w wyższych instytucjach edukacyjnych miasta i regionu.