633 Shares 3109 views

Kiedy pełna nazwa „Glory” – to chłopiec czy dziewczynka?

Jest to nazwa programu dziecko na sukces, czy to chłopiec, czy dziewczynka. My, Słowianie, bardzo szczęśliwy. Narody, które mówią języków romańskich, jest tylko wersja kobieta – Gloria. A my, dźwięczne słowo Glory (pełna nazwa w tym samym czasie mogą być bardzo różne) można nazwać dzieci obojga płci. Jakie są jego cechy? Ten tak zwany świeży imię. Jako Eugene / la, Valery / la, Valentin / rok. Zdrobnienie (w naukowca gipokoristicheskoy) formie brzmią podobnie: Eugene Leroy, Val.

Ponadto jest to również wodorofosforan imię. Oznacza to, że wraz z nimi musi być koniecznie dodawane do korzeni słów. Najczęściej jest to początek, a zatem kieruje koreluje imię i nazwisko. „Chwała”, ponieważ tego dekodera mogą być kierowane zarówno na samego człowieka i bóstwa. Na przykład, Bohuslav / th namaścić którzy czci Boga. Dzieci były tak zwanych religijnych. Ale życzenia rosnącej rycząc lub większej chwały i sławy zrodził Rosti-, Gremi- i Wiaczesław. A jak zareagowali ojcowie nadzieję zarobić laurach synów w dziedzinie wojskowej? Dali światu imię Mieczysław. I tak dalej.

Jest tylko jedna oryginalna pełna nazwa – „Glory” w jest umieszczony na początku. Kto powinien wygrać honor i szacunek ludzi na ich drodze życia? To Sławomir i jego imiennik kobiece (Sławomir). Ale zdrobnienie nick dla dziewcząt będzie brzmieć jak „pokój”. Nośniki, takie podwójne imiona, a także ich rodzice mają szczęście w tym, że mają co najmniej dwie opcje czule-zdrobnienie imię dla dziecka. Chłopiec może być Yarik Vlad, Staś Rostikov, Radko, Vaclav, Bogus … i dziewczęta, oprócz zwykłej Chwały może pieszczotliwie zwane Frets Miros, mils i nawet lekkie. Jak to jest? Dwa ostatnie zdrobnienie zbieżne z Ludmiła i Svetlana. Ale co będzie zapisany w paszporcie dla tych kobiet? Tak Miloslav i Svetislava.

Po rosyjsku, to się stało. Korzystnie, jeśli ktoś w przyjaznej nazwie „Glory”, pełnej nazwy męskiej woli ludzkiej, Wiaczesław. Nie nazywaj go tak samo, w rzeczywistości Vyachik? Nazwa ta ma wiele odpowiednika w innych językach powiązanymi: Ventsislav lub Vaclav. Powstał z archaicznego słowa „vyaschy”, co oznacza „dużo więcej” lub, jak to było, umieścić go dzisiaj „do maksimum”. Imię to praktycznie nie występuje aż do drugiej połowy XIX wieku, jak Vaclav (aka) – Laszlo katolickiego świętego dziesiątego wieku, i nie została uwzględniona w kalendarzu prawosławnym. Ale zainteresowanie starym rosyjskim starożytności podniesiona nazwę Vecheslav.

Niezależnie od pełnej nazwy, Glory jest zawsze chętny do chwalenia i laury. W ciągu tych jego (lub jej) instynkty muszą pracować bardzo rodzicom płacić wygórowanych ambicji swojego dziecka w zdrowym kierunku. Konieczne jest, aby zaszczepić trochę ambitny, że nie może odnieść sukces w praktycznie wszystkich sfer życia. Dziękuję inaczej przygotowany, w obliczu faktu, że nie był najlepszy, najbardziej utalentowany uczeń na rysunku koła, może spaść do frustracji i kompleksów zarobić na życie.

Ale Jarosław (pełna nazwa, dziękuję ponownie zdrobnienie) zmierzy się w życiu z innymi problemami. Jego przywódcze cechy przepełnione w dzieciństwie. On – inicjator i organizator wszystkich wybryków. Ale przedrostek „Ardent”, co oznacza „Stormy”, „silny”, może spowodować takie chwała niedobry usługi. Czasami będzie on działać zbyt siłą, zbyt mocny i prosty, co może zrujnować swoje relacje ze współpracownikami, a zwłaszcza podwładnych. Ale nie za nic, że jeden z księcia kijowskiego Jarosława Múdry nosił przydomek – osoba taka będzie na tyle mądry, aby wygładzić konflikt i rozładować sytuację. (Na zdjęciu -. Jarosława Mahova, słynny czeski piosenkarz opera)

Wspaniały Parthenon w Atenach
100 shares 4082 views
Lujar – co to jest?
766 shares 2007 views
„Złotej młodzieży” dzisiaj
814 shares 8010 views