476 Shares 1340 views

Cafe "Singer", Petersburg: opis, menu i opinie

Petersburg – miasto turystów, oczywiście, bardzo popularne. Chodź tu do naszych obywateli i obywateli innych krajów w celu zbadania liczne atrakcje, podróże służbowe, Opieka medyczna i D. infrastruktury turystycznej w rozwoju Petersburgu itd., W zależności od wielu gości, bardzo dobrze. W tym mieście wybudowany komfortowy hotel, restauracje, kluby, czeka na wczasowiczów parków. I oczywiście, istnieją liczne kawiarnie tutaj. Niektóre z tych instytucji otworzyło niedawno i oferuje tanie jedzenie i napoje. Inne, bardziej kosztowne, znajdują się w historycznej części miasta i jest domem dla niemal kultem. Należy do tej drugiej kategorii i popularny wśród turystów i mieszkańców Petersburga kawiarni „Zinger”.

Gdzie znajdują się: historia miejscu

Są przesłanki tej instytucji w jednym z najbardziej znanych zabytków w Sankt Petersburgu – w „Domu Książki”. To szesnaście sławy centrum handlowe znajduje się na Newski Prospekt. Petersburg jest często określany nim jako dom „Singer”. Naprzeciwko budynku znajduje się kolejna bardzo popularna atrakcja turystyczna – katedra Kazan. афе «Зингер» (Санкт-Петербург). Ten charakterystyczny starych budynków, jak on sam, Newski Prospekt, wyraźnie widać, w tym okna, aby APU „Singer” (St. Petersburg).

Po raz pierwszy, „Dom Książki” na budowie budynku powstał w Petersburgu w 1737 roku. Było to arena, zaprojektowany przez inżyniera Germanom Van Boles. Budynek miał fundamenty kamienne i drewniane ściany. Przez długi czas ten budynek mieścił się teatr miejski. Jednak w 1749 roku, budynek spłonął.

W 1777 roku na terenie zbudowano trzypiętrowy dom, w którym mieszkał w późniejszym Rosyjski Kościół archiprezbiter I. I. Panfilov. Ponadto, w ostatnich latach właściciele budynku byli urzędnikami Borozdina i farmaceuty Carl Imzen. W ostatnich czasach, w tej strukturze są biura firm, bankowość dom, muzyka i Księgarnie.

W 1902 roku, ziemia, na której dom został przejęty przez amerykańską firmę „Singer”, produkcji maszyn do szycia. Początkowo nowi właściciele gruntów planuje się zbudować na miejscu starego budynku piętrowego wieżowca 11 (w tym czasie). Jednak, aby zbudować taki duży budynek naprzeciwko katedry władz petersburskich nie są dozwolone. Ich zdaniem, taka ogromna konstrukcja może „osłoni świątynię”. фирма возвела "всего лишь" шестиэтажное здание. W końcu firma zbudowała „tylko” sześć-piętrowego budynku. дом компании «Зингер» в Санкт-Петербурге. 23,5 m – ma wysokość „Singer” domu w Sankt Petersburgu. с одноименным названием находится на втором этаже здания. Cafe o tej samej nazwie znajduje się na drugim piętrze budynku.

осле революции "Дом Зингер", как и многие другие строения, принадлежавшие "буржуазии", отошел государству. Fter rewolucja „Zinger House”, jak również wiele innych budynków należących do „burżuazji” i przeniósł się do państwa. Ale jej nazwa zachowała się do dziś. Podziwiam budynku (odnosi się to również do kawiarni znajduje się tutaj), wielu turystów i mieszkańców miasta, zwłaszcza dla specjalnego „Petersburg” nastroju panującego w jego murach.

wygląd

Na zewnątrz, „Book House”, w tym tej jego części, która znajduje się kawiarnia, wygląda świetnie. Ten budynek został zbudowany w spektakularny secesji. гранитом, а углы венчают башенки. Jej ściany ozdobione są granitu, a rogi są zwieńczone wieżyczkami.

Wnętrze kawiarni „Singer” wykonane w stylu europejskim. Instytucje odwiedzających potrafią docenić wysiłek projektantów wykorzystywanych w projektowaniu pomieszczenia głównie wiedeńskie motywów. Całej kawiarni siebie drzewka w doniczkach, a podłoga pokryta jest kolorowymi płytkami spektakularne. Odwiedzających zakłady śniadaniowe mają możliwość siedząc na wygodnych miękkich krzesłach z wysokimi oparciami przy okrągłych stołach.

Wnętrze kawiarni jest dość proste, ale w tym samym czasie, według wielu gości, ładne i dość oryginalny. Ale główną ozdobą tego miejsca jest to, oczywiście, ogromny (prawie od podłogi do sufitu okna łukowe okna). Za ich pośrednictwem do śniadania można podziwiać katedrę Kazan.

Napoje w instytucji

Zasadniczo, „Singer” cafe oferuje gościom napoje bezalkoholowe, przekąski i lekkie posiłki. Kawa parzona w tej instytucji profesjonalnego baristy. Pracownicy ci przygotować gorącą czekoladę oraz różne rodzaje koktajli.

«Зингер» (Санкт-Петербург) , конечно же, для того, чтобы отдохнуть от осмотра достопримечательностей и выпить чашечку кофе, любуясь Казанским собором. Najczęściej odwiedzający kawiarni „Singer” (St. Petersburg), oczywiście, aby zrobić sobie przerwę od zwiedzania i wypić filiżankę kawy podczas robienia w katedrze w Kazaniu. Napój ten jest klient stawia najbardziej popularne. Na kawę w kawiarni „Singera” można zamówić a, na przykład, żywności, takich jak domowe ciasta, strudel. Istnieje również przygotowuje bardzo smaczne babeczki (ciastka). Oczywiście, wielu odwiedzających do picia w tym miejscu kawy lub herbaty i innych słodyczy. Desery serwowane są wyłącznie ekskluzywne gotowane cukiernik Zallerom.

Menu Cafe "Zinger" (St. Petersburg)

Oczywiście, w razie potrzeby, w tym zakładzie, jak również inne podobne, możliwe jest nie tylko wypić kawę i obiad lub kolację. Menu w kawiarni oferuje dość zróżnicowane. Goście mogą zamówić kurs pierwszej i drugiej lub przekąskę w razie potrzeby. Wybór kuchni europejskiej i rosyjskiej. Kucharze przygotować kawiarnie, sądząc po opinii, pysznych zup i omletów. Również dostępne w zakładzie, jak kluskami, kapusty nadziewane, placki z różnymi wypełnieniami. Oczywiście dostępne są w kawiarni i wszelkiego rodzaju sałatek i kanapek.

pełne śniadanie

и чашечку кофе. Goście zazwyczaj kupić w kawiarni jednego lub dwóch dań i filiżankę kawy. Ale można zrobić w tej instytucji i obfite śniadanie, lunch lub kolację. Wiele kawiarni klienci nie tylko to. Na przykład, bardzo dobre opinie użytkowników zasłużył kompleks „Śniadanie w katedrze w Kazaniu.” Od 12 do 16 godzin w kawiarni na lunch, całkowita wartość, która wynosi około 600 rubli. Naczynia odwiedzających, którzy zamówili tę usługę można wybierać dowolnie.

miejsc tradycja

Brak szczególnych zasad zwiedzania kawiarni nie jest przewidziane z góry. Jedyną rzeczą – w placówce, oczywiście, nie można palić. W razie potrzeby, kawiarnia może iść nawet z małym zwierzęciem (np pies). Obciążyć instytucję naczynia są dopuszczone zarówno gotówkowych i kart z niemal dowolnego typu. W razie potrzeby, użytkownicy mają możliwość korzystania z Wi-Fi. Sama atmosfera „Singer”, sądząc po opiniach, bardzo ciche, komfortowe i relaksujące.

кафе в «Доме книги». Kawiarnia w „Domu Książki”. I dlaczego nie zwrócić uwagę na fanów czytających jego administracji, oczywiście, po prostu nie mógł. Po wejściu do ustanowienia specjalnie dla użytkowników wyposażonych w małej czytelni. Nie może być trochę czasu, aby usiąść z książką lub jakiegoś magazynu.

кафе «Зингер» (Санкт-Петербург ) кладут прямо на столики. Menu w kawiarni „Singer” (St. Petersburg) kładzie się bezpośrednio na stole. Wyglądają te „książeczkę” W jego oprawiona w skórę, zgodnie z większością gości, bardzo solidnych. Średni koszt kontroli w tej instytucji, jak zauważa wielu jego byłych klientów, jest około 1200 rubli.

Cafe „Singer” w Petersburgu: Opinie

Opinii na temat tego miejsca, jego goście mieli bardzo dobre. Menu Cafe, większość klientów znaleźć wystarczającą różnorodność. Żywność jest uważana przez wielu turystów i mieszkańców Petersburga, podawane tutaj nie jest restauracja, ale nadal smaczne. W każdym razie, służy odwiedzający mają możliwość zamówienia jest zawsze świeże i gorące.

W szczególności klienci chwalą lokalne wypieki. Zapach bułek i chleba oferowanych w kawiarni, według wielu jego gości, po prostu pyszne. Tak, i różnią się w smaku bardzo dobre. Również wielu odwiedzających powinni mieć pewność, aby zamówić naleśniki w tej kawiarni. Fragmenty rosyjskich narodowych potraw serwowane są w instytucji jest bardzo duża.

Recenzje Cafe „Zinger” w Petersburgu, na Newskim perspektywę. Tamtejszych użytkowników, więc w zasadzie jedyny pozytywny. Jedyną wadą tego klientów instytucji za dość wysokie ceny żywności. Większość turystów i mieszkańców stolicy Północnej uważają, że ta kawiarnia jest dobrze nadaje się na ogół tylko dla okazjonalnych wizyt. Stale lunch lub kolację tutaj jest, oczywiście, drogie.

Co warto wiedzieć

Pośrednią Wadą tej instytucji, wielu turystów i mieszkańców Petersburga także uwierzyć, że tu dość trudno dostać. „W locie”, aby przejść do siłowni, najprawdopodobniej, po prostu nie będzie działać. Najczęściej „Singer” cafe w Petersburgu, mówią, zapakowane po brzegi. To miejsce jest dla turystów i mieszkańców miasta jest naprawdę bardzo popularne. Zwykle w kolejce w kawiarni, które chciałyby zjeść śniadanie trzeba stać przez około 15 minut.

Zalecenia doświadczonych turystów

Odwiedź „Singer” cafe przynajmniej raz przez większość turystów i mieszkańców stolicy północnego. Doświadczeni podróżujący powinni przybyć tu w godzinach śniadania – wcześnie. W tym czasie, w kawiarni nie jest dużo ludzi może wziąć stolik nawet bezpośrednio z panoramicznymi oknami. Dining, liczni goście i mieszkańcy miasta powinni jednak gdzie indziej. Ceny w godzinach wieczornych w kawiarni są naprawdę bardzo wysokie.

Jak dostać się do miejsc

кафе «Зингер» у метро «Невский проспект». Się kawiarnia „Singer” w stacji „Newski Prospekt” metra. Na tej stacji, który chce odwiedzić „Dom książki” powinna iść w kierunku kanału. пересекать не нужно. Sama perspektywa w tym krzyżu nie jest konieczne. Aby dostać się do miejsca, które ma być przez most do przekroczenia Kanału Griboyedov. Następnie należy jechać prosto przez około 100 metrów. Ponadto, aby dotrzeć do miejsca, może być bardzo szybki, a do stacji metra „Gostiny Dvor”.

Można również dostać się do kawiarni i na autobus lub autobusem. Wyjść w tym przypadku powinien być na przystankach „obszar Kazan” lub „Sobór Kazański.”