639 Shares 9869 views

ZTE Blade AF 3 – dane techniczne urządzenia

Dziś omówimy telefon ZTE Blade AF 3. Jego charakterystyka zostanie opisana poniżej. Przed nami tani smartfon, który kosztuje niewiele ponad 3000 rubli, ale ma doskonałe osiągi i dostępność wszystkich funkcji niezbędnych dla nowoczesnego urządzenia mobilnego.

Wygląd

Telefon ZTE Blade AF 3 jest prosty, bez dodatkowych dzwonków i gwizdek. Jest on dostępny dla prawie każdego klienta. Taki telefon może być doskonałym rozwiązaniem dla studentów, studentów i innych członków społeczeństwa o małym dochodzie. Teraz porozmawiajmy o wyglądzie smartfona ZTE Blade AF 3. Poniżej przedstawiono cechy projektowe. Jest prosty i nowoczesny. Kupujący mają możliwość zakupu modelu czarno-białego. Tylna pokrywa telefonu jest wykonana z imitacją wyglądu skóry. Rozmiar smartfonu jest dość zwarty. Mogą komfortowo używać zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. Odważyć telefon ZTE Blade AF 3 jest również trochę, co jest bardzo wygodne. Sprawa ma metalową wkładkę i wygląda całkiem solidnie. Nie jest zalecane, aby pozbyć się telefonu, ale w jego wyglądzie można powiedzieć, że drobne krople dla tego modelu nie są straszne. Osłona jest usuwana bardzo łatwo, wszystkie przyciski są wygodnie umieszczone po prawej stronie obudowy. Złącza do podłączania ładowarki i słuchawek są na górze.

Głośnik i aparat fotograficzny

Teraz porozmawiajmy o dźwięku ZTE Blade AF 3. Charakterystyka głośników zostanie omówiona dalej. To dość głośno i jakości. Ponadto model charakteryzuje się wrażliwym mikrofonem. Dzięki nim rozmówca doskonale usłyszy właściciela telefonu. Jakość głośników i mikrofonów jest wyższa niż w przypadku wielu innych tanich modeli.

Teraz porozmawiajmy o ekranie telefonu ZTE Blade AF 3. Jego cechy są bardzo warte. Ekran dotykowy urządzenia TFT 4.0 ma przekątną 4 cale. Jakość obrazu jest dość wysoka, obraz jest doskonale czytelny, a także nasycony kolorami. Obraz można łatwo zobaczyć nawet w bardzo jasnym świetle. Czułość czujnika jest doskonała. Jedyną wadą może być stosunkowo słaby podświetlenie, a także brak folii ochronnej na ekranie urządzenia. Smartfon ZTE Blade AF3 może zaskoczyć nabywców, mając jednocześnie dwie kamery. Główna kamera z 5 megapikselami pozwala odbierać zdjęcia o doskonałej jakości. Lampa błyskowa umożliwia fotografowanie w ciemności, może być również użyta jako wygodna latarka. Przednia kamera do 2 megapikseli. Pozwala na samodzielną obsługę wysokiej jakości, a także komunikację z skype. Biorąc pod uwagę niski koszt ZTE Blade AF3, jakość kamer jest znacznie wyższa, niż można by oczekiwać od takiego taniego urządzenia.

Komunikacja

Teraz porozmawiajmy o możliwościach komunikacyjnych dostarczonych przez smartphone ZTE Blade AF 3. Charakterystyka narzędzi komunikacyjnych obejmuje wszystkie elementy niezbędne do nowoczesnego urządzenia mobilnego. Ten smartfon obsługuje pracę z Internetem 3G z dużą szybkością. Dostępna jest też sieć Wi-Fi i przesyłanie danych przez Bluetooth. Urządzenie obsługuje nawigację satelitarną, a także wbudowany odbiornik radiowy. W smartfonie ZTE Blade AF3 wszystko działa dość szybko i bez awarii. Wydajność urządzenia jest do przyjęcia. Naturalnie, telefon jest zbyt wymagający dla systemu, ale jego pojemność jest wystarczająca do zapewnienia stabilnego działania dowolnych aplikacji i przeglądania plików wideo bez zawieszania się. Funkcjonalność telefonu zapewnia 512 megabajtów pamięci RAM, a także 4 rdzenie procesora Spreadtrum SC7731 o pojemności 1,2 GHz. Wbudowana pojemność pamięci masowej – 4 GB. Jest to dość dość dla plików multimedialnych i instalacji prostych aplikacji. Jeśli potrzebujesz więcej pamięci, możesz ją łatwo zwiększyć, instalując dodatkowe nośniki.

Platforma

ZTE Blade AF3 działa w oparciu o najbardziej popularne wśród właścicieli systemów operacyjnych Android 4.4. Platforma oprogramowania ma bardzo przyjazny interfejs użytkownika i działa stabilnie. Telefon otrzymał kilka zainstalowanych aplikacji fabrycznych, co może wydawać się przydatne dla użytkowników. Najpopularniejsze programy nie ulegają awarii lub zawieszeniu. ZTE Blade AF3 jest najlepszą opcją pod względem wartości pieniądza. Kupujący może łatwo otrzymać wielofunkcyjne i wydajne urządzenie za jedyne 3000 rubli. Opisaliśmy więc smartfon ZTE Blade AF 3. Jego charakterystyka została szczegółowo przedstawiona.