693 Shares 5023 views

Wierzenia Homer Simpson

Wierzenia Homer Simpson


Znany serial animowany „The Simpsons” można omówić ze wszystkich stron, a przez długi czas. Więc teraz proponuję, aby omówić jedną z ważniejszych tematów przedstawionych w nim. Mianowicie, postawa bohatera – Homer Simpson.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to postać z telewizyjnych show The Simpsons prototyp przegrany, przeciętny amerykański 40-45 lat, cierpiących na alkoholizm i otyłość. W zasadzie to jest. Ale tylko patrząc powierzchownie. W rzeczywistości, ta postać jest znacznie głębszy.

Homer Simpson uwielbia jeść. Tak, przede wszystkim, zjada straszne, ale w jednej z serii staje się krytykiem kulinarnym. W tej dziedzinie, to pokazuje talent, który pokazuje szeroko, obecność on ma dobry smak w żywności. Zatem pierwszy aspekt swojej pozycji w życiu jest, aby czerpać przyjemność z jedzenia, co może być.

Jeśli chodzi o rodziny, w wielu odcinkach, mówi, że posiadanie dzieci złamał mu życie, podnieść kilka możliwości. Ale mimo to, Homer zawsze dochodzi do wniosku, że mimo wszystko jego żona i dzieci – najbardziej cenne i wartościowe, że ma.

Relacja z żoną często objawia się jako romantyczny (na tyle, ile się da), małżeńskie obowiązki intymnej natury, również występuje regularnie iz wielką przyjemnością. Mówi, że kocha i docenia zmysłowych przyjemności.

Dla swoich dzieci nie jest to specjalny organ, często zapominają o swoim hobby. Ale mimo to, Homer stara się być dobrym ojcem, aby pomóc, kiedy można, a dzieci to doceniają, bo wiedzą, że jest szczery. Więc jeśli chodzi o edukację dzieci, on następujące zasady: „Rzadko, ale porządnie!”.

Inną zasadą jest wykorzystanie możliwości Homer Simpson. Nigdy nie traci okazję, aby przejść gdzieś – tak Simpsons Odwiedziłem wiele krajów. Śpiewał w kilku grupach muzycznych, otrzymał „Grammy”, pomógł Mel Gibson, aby nakręcić film i pracował cyrku. On nawet poleciał w kosmos! A wszystko z powodu tej reguły.

On również jest zgodna z zasadami „Impromptu” i „gulbon”. Co to jest, zabawa Homer zna. Być może z tego powodu, że odmawia wpisu w wielu stanach kraju. On jest w stanie puścić w całości, a nie lubi frajerów. Przypadek – ślub w Las Vegas, prostytutka, święto Spring Break studentów i dużo, dużo więcej.

Ogólnie można powiedzieć, że Gomer Simpson chyba najbardziej reprezentatywna nie jest zdrowe, a prawidłowy sposób i styl życia. Ale dobrze się bawić i cieszyć się życiem, on po prostu wie. I pewne zasady jego życia powinno nauczyć! Mimo, jakie zasady ??? Tylko Impromptu !!!