656 Shares 6987 views

Plac zabaw w kraju – zasady jego aranżacji

Plac zabaw w kraju – nie jest luksusem. To jest miejsce, gdzie dziecko będzie grać i rozwijać się, gdy jesteś zajęty innymi sprawami gospodarczymi. Jednak aby poprawnie zbudować taką platformę, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne niuanse.

Przede wszystkim należy wybrać odpowiednie miejsce do zabaw. To nie powinno być w pobliżu dzielnicy biznesowej, ważne jest, aby utrzymać swoje dzieci w zasięgu wzroku. Unikać otwartych przestrzeni, ponieważ nadmiar słońca dla młodego organizmu nie jest dozwolone. Plac zabaw w kraju powinien być w cieniu. Jeśli nie jest to możliwe, a następnie materiał namiotu Pitch lub pergola światło.

Strefa musi koniecznie być odizolowane. W tym celu wokół niego, aby niski żywopłot lub umieścić niskie ogrodzenie. Plac zabaw dla dzieci nie może być zainstalowany obok przeszklonym w altanie lub szklarni. Należy także pamiętać, że owoce i nasiona niektórych roślin, takich jak cis, hellebore, jałowca, miotła, wiciokrzew, trujące. I zanim placu zabaw zostaną zainstalowane w kraju, upewnij się, że twoje dziecko się do niej nie oczekują żadnego niebezpieczeństwa.

Teraz pomówmy o cechach samego obszaru gry. Potrzeby dziecka zależy od jego wieku. Dzieci nie potrzebują rozległy obszar. Dziecko w wieku poniżej dwóch lat złożonych urządzeń zabawowych jest do niczego. W tym względzie, plac zabaw dla dzieci w kraju, zazwyczaj kosztują piaskownicy otoczony przez piękne i przyjazne kolory.

W wieku trzech – czterech lat, dzieci zaczynają naśladować dorosłych. Oni zaczynają się obudzić ducha rywalizacji i chęć do komunikowania się z rówieśnikami. Plac zabaw w kraju dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat należą zjeżdżalnie, huśtawki i prosty sprzęt sportowy.

Jeśli Twoje dziecko jest od sześciu do dwunastu lat, sprzęt do gier, aby być trochę trudniej poziomych siatek linowych, drabin pionowych i lulek chodników. Byłoby miło, aby zbudować belki wagi, klasy które rozwijają poczucie równowagi i poprawa koordynacji ruchów.

Idealnym rozwiązaniem jest stylizowany zamek, fort lub statek piracki. Dzieci pokochają te budynki, że wszystko jest przydatna w odniesieniu do rozwoju wyobraźni dziecka. Nawiasem mówiąc, te place zabaw dla kwestionowania Dziś można kupić gotowe. Po prostu trzeba je odebrać na miejscu. A wokół pola gry Zorganizuj zamknięty tor do jazdy na rowerze.

Dzieci starsze niż dwanaście lat już nie jest w potrzebie takiej ścisłej opieki ze strony rodziców. A dawny plac zabaw trzeba konwertować i uczynić strefę sportową zamiast.

Jeśli chodzi o wymiary zabaw, są one obliczone na podstawie ilości pierwiastków obecnych, przy czym odległość między nimi, oraz, oczywiście, ich wymiary. Nie zapomnij o bezpieczeństwo i funkcjonalność. Tak więc, na przykład, przed rampy i slajdów, zawsze zostawić pas do startu. Wychylają się koniecznie rozważać strefę bezpieczeństwa, którego szerokość powinna być co najmniej dwa metry.

Plac przesłuchania – życiową koniecznością. I powinien być wyposażony we wszystkie reguły. Łapanie układ pola gry, należy zwrócić uwagę na powłokę, z których najlepszy jest piasek rzeczny. Ostatnio znaczne popularne maty wykonane z okruchów gumy.

Zawsze należy pamiętać o bezpieczeństwo dziecka. Po wyjściu z miasta, nie zawsze można śledzić wszystkie jego ruchy, z powodu obaw ekonomicznych i kłopotów będziesz miał mnóstwo. Dobrze wyposażony plac zabaw w kraju nie tylko zabrać swoje dziecko, ale także dać mu możliwość rozwoju i bez twojego udziału.