590 Shares 8644 views

Wykonywanie tych 9 błędów w mediach społecznościowych, można zniszczyć relacje

Istnieje wiele sposobów komunikowania się z innymi za pośrednictwem portali społecznościowych. Ale nie należy narażać życie netto negatywnie wpłynąć na prawdziwe życie. Poważny błąd w tym przypadku może kosztować drogo. Oto kilka rzeczy, które na pewno nie należy robić, gdy masz do czynienia w danej sieci społecznościowej.


Nie wysyłaj zdjęć osób bez ich zgody

Ludzie są bardzo skrupulatni w sprawach delegowania zdjęcia na portalach społecznościowych. Jest mało prawdopodobne, że chcesz aby twój przyjaciel lub krewny opublikował swoje zdjęcie bez Twojej zgody, więc dlaczego robić to samo w swoim związku? Nie można myśleć, że umieszczenie fotografii – to rodzaj wielkiego problemu, ale inni mogą nie zgodzić się z tobą. Więc po prostu poprosić o pozwolenie, zanim dodasz zdjęcie, a to pomoże Ci uniknąć rozczarowania i negatywne emocje z najbliższymi.

Nie wolno używać sieci społecznych, gdy nie jesteś w nastroju

Sieci społecznościowe w żadnym wypadku nie powinny być wykorzystywane do bagatelizować lub obrażać innych ludzi, i umieszczanie gruboziarnistych i nieprzyjemnych uwag – to pierwsza zasada złego smaku. Nie tylko ze względu na fakt, że ktoś może to spowodować ból, ale również ze względu na fakt, że w ten sposób zamieścić swoje brudów publicznie. Czy na pewno chcesz cały świat wiedział, że twój partner cię zmieniła? Więc lepiej jest używać sieci społecznych jako środek do rozpowszechniania pozytywnych emocji. Wiele osób chce zobaczyć z pozdrowieniami z wakacji lub ciekawe artykuły pełne znaczenia. Jeśli jesteś zdenerwowany i czuje pragnienie, aby postawić na coś nieprzyjemnego netto – umieścić swój telefon lub tablet, odejdź od komputera i wypuszczać parę w jakiś inny sposób.

Nie zostawiać wiadomości na impuls

Naturalnie, jesteś na krawędzi z powodu swojej udanej imprezie, ale umieszczenie zdjęć z gośćmi może nie być najlepszym pomysłem, ponieważ może to urazić tych ludzi nie zostali zaproszeni. A jeśli twoi przyjaciele mogą myśleć, że obraz gdzie można pić piwo z butelki, wygląda świetnie, twój potencjalny pracodawca może mieć inne zdanie. Zawsze myślę, że miejsce w sieci. W dawnych czasach ludzie pisali listy, a ich dostawa trwa kilka tygodni lub nawet miesięcy, więc ludzie wydalony sens tylko wiadomości, które są ponownie przeczytać przed wysłaniem. Teraz ludzie mogą wysyłać wiadomości, nawet gdy jesteś pijany. Ale jak tylko zostawić wiadomość w sieci, to pozostaje tam na zawsze. Więc zanim naciśniesz przycisk „Wyślij”, pomyśl jaki efekt wiadomość na swoim życiu i życiu innych.

Nie należy przyjmować komunię w sieci społecznej dla komunikacji w prawdziwym życiu

Komunikat w sprawie sieci społecznej – to nie jest takie samo jak twarzą w twarz lub nawet rozmawiać przez telefon. Ludzkie oczy są rozmieszczone w taki sposób, aby spojrzeć w oczy rozmówcy. Pierwszą rzeczą, którą należy ustawić mózg noworodka – jest znalezienie czyjeś oczy i nawiązać kontakt wzrokowy. Dlatego też komunikacja z kimś w prawdziwym życiu jest o wiele bardziej przydatne niż social networking. Tak, można nawiązać relację poprzez sieci społecznej, ale przychodzi czas, kiedy trzeba o kontakt na żywo. W końcu, nie można trzymać rękę lub przytulanie osoby za pośrednictwem komputera. Ludzie nie widzą, jaki wpływ mają one na portalach społecznościowych. Nie zapominajmy, że jest to wirtualny zamiast prawdziwego związku. Pod wieloma względami, sieci społeczne uczyniły ten świat lepszym miejscem, ale ta osoba będzie nadal potrzebują dotyku drugiego człowieka.

Należy zwrócić uwagę na wpływ na sieciach społecznościowych

Czy wiesz, jak sieci społecznościowe wpływają na nastrój? Albo dlaczego z nich korzystać? To są ważne pytania, które trzeba zadać sobie pytanie, czy to łatwe do spędzenia czasu w sieci społecznej jest marnowana. Pół godziny szybko zamieniają się w godziny, a ty jesteś świadomy, że okno jest już coraz światło. W większości przypadków ludzie nie zadają sobie pytanie: „Czy nie robi to zbyt długo?”. Dlatego należy okresowo sprawdzić: Czy sieć społeczną w swoim życiu, lub zaszkodzić jej.

Nie uważajcie sieci społecznych jak słaba

Jeżeli dana osoba spędza zbyt wiele czasu na portalach społecznościowych, może to prowadzić do niezdrowego uzależnienia. Ale także niezdrowe nadużywanie sieci społecznych, ich boją i widzą w nich tylko zło. Kiedy osoba rozwija fobię sieci społecznych i zaczyna propagandę przeciwko nim, jest to poważny problem. To boli tak samo poleganie na nich. W tym życiu, wszystko powinno być z umiarem, w tym social networking.

Nie udostępniaj zbyt wiele informacji

Sieci społecznościowe są jawne. Nie jest tajemnicą, strona i blog, więc nie należy udostępniać danych osobowych ze światem. Każda osoba powinna mieć na uwadze, że informacje te nie powinny być zbyt dużo. Pamiętaj, że możesz zranić uczucia ludzi wam drodzy, jeśli podzielić się zbyt wiele informacji. Na przykład, jeśli po informacje, które powinny pozostać między wami a waszym romantycznego partnera, lub jeśli będzie dyskutować rodziny i przyjaciół, partnera, gdzie partner może go zobaczyć. Wszystkie relacje są różne, dlatego należy mówić do swojego partnera, zanim zostanie umieszczony w sieci żadnych informacji odnoszących się do niego.

Nie kłam

Leży w sobie jest źródłem poważnych problemów, ale jeśli leżysz na portalach społecznościowych, będzie bardzo szybko ujawniają. Na przykład, nie mów nikomu, że jesteś w jednym miejscu, a następnie nie pokazać swój komunikat, że jesteś teraz w zupełnie innym miejscu. Jesteś pewny, aby złapać.

Nie udostępniaj ważne wiadomości przedwcześnie

Masz pracę? Kupiłeś nowy samochód? Zajść w ciążę? Dostajesz żonaty lub ślub? Przenieść do nowego miejsca zamieszkania? Przed odebrać telefonu, aby powiedzieć ważne wiadomości na całym świecie, podziel najpierw z ludźmi, których kochasz. W związku z tym, istnieją pewne aspekty zdrady, które mogą tylko gorzej, jeśli ludzie nie korzystają z odpowiedniego podejścia. relacje miłosne są oparte wyłącznie na bezpieczeństwo i zaufanie i udostępniać ważne informacje osobowe w osobie – jest częścią fundamentu relacji. Należy najpierw chcesz podzielić się wspaniałą wiadomość z najbliższymi. Ponadto, jeśli natychmiast iść na portalu społecznościowym podzielić się wiadomością, jaki jest twój związek z rodziny, partnerów miłosnych i bliskich przyjaciół różni się od relacji z ludźmi z całego świata?