871 Shares 8209 views

Zawartość przepiórki – działalność opłacalna dla odważnych ludzi, którzy marzą, aby milion!

Wiele przedsiębiorczy ludzie zaczęli hodować przepiórki dzisiaj. Ten biznes jest bardzo opłacalna, jak jaja tych ptaków istnieje duże zapotrzebowanie na rynku ze względu na jego przydatność. Jest to również bardzo przydatne i smaczne mięso, które jest uważane za ptaki udomowione stosunkowo niedawno.

Ponadto, treść przepiórki – to nie jest tak trudne dla tych, którzy są zaznajomieni z drobiu. I to jest ekonomicznie bardziej korzystny niż, na przykład, kur hodowlanych.

Najbardziej opłacalne jest prowadzenie i hodowli przepiórki japońskiej rasy. Że rasa ta daje największą liczbę jaj w roku – do 300 sztuk kury. Ponadto, przepiórki japońskiej zarejestrowany największe jaja.

To odróżnia „japońskich kobiet” od kurcząt więcej oraz fakt, że w niewoli zaczną śrubą w wieku jeden i pół miesiąca. Kurczaki również muszą rosnąć prawie półtora roku przed gospodarze dadzą swoje jaja. I strusie i zaczęła jaj w dwóch lub nawet trzech lat!

W przypadku treści przepiórek jako „głosów” wysoki procent wykluwania młodych i odporność na różne choroby. I więcej pomocy, by stać się hodowcą odchody przepiórki, który jest doskonałym nawozem dla roślin ogrodowych.

Jednak ten ptak, oprócz wszystkich swoich zalet, ma swoje wady. To jest jej dość niski „inteligencja” i strach, i wysoki termofilowa. Dlatego, woliera, gdzie będą mieszkać w „mini-kur” musi być dobrze ogrzewane.

Ponadto należy zachować ostrożność, aby zorganizować przepiórki „dzień kąpiel” co najmniej raz w tygodniu. Oczywiście, przemyć wodą i ptaków, mydła lub szamponu nie jest konieczne. Wystarczy umieścić w misce z komórek opornych piasku rzecznego lub mieszaniny piasku i popiołu drzewnego. Najwygodniejszym będzie miski ze ścianami 8 cm. Podłoże do „kąpieli” należy wypełnić 4 cm.

Do piasku podczas „kąpieli ptaków” nie rozrzucone wokół, można pokryć pojemnik z górnym polu podłoża lub szuflady, co czyni je sprzed wejścia do „pokoju kąpieli”.

Zawartość przepiórek zapewnia również zgodnie z czystością komórek. Zaleca się podłodze obudowy wlać piasek lub położyć ciężki papier. Pościel powinna być zmieniana codziennie, bo ściółka podkreśla nie tylko nieprzyjemny zapach, ale także szkodliwe dla zdrowia ptaków i gazowe człowieka. I perepolochki jaja często nie są w gniazdach, a na podłodze.

Przynajmniej raz w tygodniu, ptak komórek są przesadzane do innych lokalizacjach osvodbozhdaya ptaka domu do „sprzątania”. „Apartament” przepiórka musi nie tylko być dokładnie myte za pomocą pędzla, ale również parzyć.

W przeciwieństwie do kurcząt, ptaki nie wymagają grzędy, z wyjątkiem skale Kalifornii. Dlatego mówienie o tym, co chcesz używać klatek dla przepiórek, właściwe jest, aby pamiętać: można użyć dowolnego, nawet tych, które są nie tylko dla ptaków, ale także dla gryzoni i królików.

Nawiasem mówiąc, to jest możliwe włączenie przepiórki w miejskich mieszkaniach, oczywiście, jeśli obserwować niezbędną higienę. Należy jednak odmówić poddania komórek na parapecie lub loggię, bo przepiórki długi pobyt w bezpośrednim świetle słonecznym powoduje ich rasklovyvaniyu jaj lub siebie. Wahania temperatury wpływa również na stan zdrowia ptaków nie jest najlepszym sposobem.

Przepiórka nie lubią samotności, szybko przymocowany do siebie. Dlatego nie podzielam tych już „przyjaciół” ze sobą, tak że ptaki nie Homesick.

W jednej klatki może pomieścić stosunkowo dużą liczbę przepiórek. Dla dobrego produkcji jaj za metr kwadratowy należy umieścić maksymalnie 120 osób. 3-5 kobiety wydzielają męski – zwiększa produkcję jaj i daje gwarancję, że wszystkie jaja zostaną zapłodnione.

Więcej treści z przepiórek wymaga dzienny okres światło było osiemnaście godzin. W naszym regionie, można to osiągnąć poprzez sztuczne oświetlenie. Nadaje się do tego celu lampy fluorescencyjne. Nieco gorszy efekt uzyskuje się za pomocą konwencjonalnych żarówek.

Należy również wziąć pod uwagę wilgotność w pomieszczeniu, gdzie na żywo przepiórek. To musi być od 50 do 70 procent. Jeśli pierze ptaków staje się krucha, i same w sobie często pozostają przepiórki nieładzie i z otwartym dzioba, a następnie natychmiast mycia podłogi w pomieszczeniu, rozmieścić wokół komórek garnki ptaków i wiadra z wodą, natrysk wody na zasłony. W ten sposób możliwe jest zwiększenie wilgotności.

Ale nie zapominaj: przepiórka nie dobrze i wilgotność przenieść. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie przesadzić tutaj.

Żywienia przepiórek różni się nieco od prawidłowego karmienia kurcząt. Choć kury dają wystarczającą ilość żywności, dwa razy dziennie, przepiórek wymaga „obiad” 3-4 razy dziennie, w jednym i tym samym czasie.

Oprócz składników zbożowych, są żywotne surowe proteiny: twaróg, ryby lub mielona wołowina. W związku z tym, normalny ptasiej Karma powinna być dodana do masy białka w ilości 2 gramów na głowę na dzień. Ułatwia pokruszonego ziarna mieszaniny dodaje się 12 gramów białka.

Nie powinniśmy zapominać o suplementach witaminowych. Poza aptecznych witamin, są idealne do tego celu startej marchwi i posiekanych zielonych.

Podobnie jak inne rodzaje ptaków, przepiórek potrzebują żwiru i wbity skorupę, trzeba stale wlać do osobnej misce. Można również użyć suszonych skorupek razmelchonnuyu.