414 Shares 2644 views

Jak pozbyć się niechcianych włosów na zawsze lub na stałe

Włosy na twarzy kobiety wyglądają niewłaściwie z miejsca. Jaki będzie ich kolor, bardziej ciemny lub lekki, jest spowodowany nie tylko genetyką. Wpływ na poziom testosteronu. Z tych powodów wiele kobiet skarży się na zauważalne "wąski" i interesuje się pozbywaniem się niechcianych włosów. Na zawsze rozwiązać ten problem nie jest łatwe, ale istnieją dobre metody, które pozwalają zapomnieć o tym przez długi czas. Jeśli chcesz usunąć coś na twarzy, powinieneś pamiętać, że skóra twarzy jest szczególnie delikatna.


Istnieje kilka dobrych metod, zapoznanie się z tym, które nauczysz się pozbyć się niepożądanych włosów. Na zawsze zapomnij o tym dyskomfortu, szybkie i bezpieczne oczyszczenie twarzy może być wykorzystane w technikach opisanych poniżej.

1) paski woskowe do depilacji twarzy. Wiele firm kosmetycznych wyprodukowało specjalne paski do depilacji obszarów problemowych twarzy. Z reguły są to małe, prostokątne paski pokryte woskiem, odpowiednie do rozmiarów i kształtu do obszarów problemowych. Razem z taśmą sprzedają też kremy (oleje), które nawilżają skórę i usuwają podrażnienia po depilacji. Procedura wygląda tak samo jak przy depilacji nóg. Oznacza to, że paski są ogrzewane ciepłem rąk, a następnie nakładać je w kierunku wzrostu włosów, rozciągnąć skórę i ostro zerwać taśmę jednym ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Po zabiegu zastosuj krem.

2) Pinceta. Niektóre kobiety, nie myśląc w jaki sposób pozbyć się niechcianych włosów na zawsze, nadal używają starych metod. To wszystko znane jest zerwania pinceta i usuwania włosów za pomocą nici. Wątek jest rzadko używany – nie każdy wie jak. Pozbądź się niepożądanych włosów twarzy pinceta prostą i tania, ale sama procedura jest długa i bolesna. Aby wyciągnąć włosy, konieczne jest na jednym, a nie wszystkich naraz. Jeśli ta metoda jest nadal używana, można podgrzać skórę i nałożyć krem nawilżający przed zabiegiem, co nieco zmniejszy ból.

3) pasta cukrowa. Dobra i zarazem bezbolesna metoda depilacji. Jak pozbyć się niechcianych włosów, przygotowywanie cukru w domu nie jest znane wszystkim. Potrzebne są następujące składniki: ¾ kubek wody z kranu, ½ szklanki cukru, ½ cytryny, ½ łyżeczki rumianku. Woda, cytryna i cukier gotują, aż zmienią kolor. Następnie dodać rumianek, wymieszać i pozostawić do ostygnięcia. Z masy, aby zrobić piłkę, zmiażdżyć ją dobrze, a następnie zastosować do skóry. Poczekaj. Potem ponownie zepsuć i tak dalej. Procedura jest powtarzana, aż włosy znikną całkowicie. Pasta cukrowa może być przechowywana przez chwilę w lodówce, pamiętając o jej rozgrzaniu przed użyciem.

4) Nowoczesnymi metodami radykalnego rozwiązania tego problemu są fotoepilacja i elektro-depilacja. Proces elektroterapii polega na leczeniu mieszków włosowych za pomocą specjalnej igły. Przekazuje słaby prąd elektryczny, przenikliwy do każdego z korzeni włosów. Procedura powinna być przeprowadzona przez doświadczonego kosmetologa w salonie. Jest długa i stosunkowo droga. Należy jednak pamiętać o tych, którzy myślą, jak pozbyć się niepożądanych włosów. Na zawsze lub na zawsze zapomnij o nadmiernej roślinności na twarzy pomoże kserokopia. Ta metoda, polegająca na usuwaniu włosów za pomocą lasera, ma wiele zalet. Jest niezawodny, bezbolesny, a zarazem najszybszy. Wadą jest wysoki koszt. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut. Podczas mieszków włosowych narażone są na krótkie wiązki światła, prowokując zaprzestanie ich wzrostu. W zależności od ilości włosów, całkowite wyjęcie anteny odbywa się w przypadku 3-7 procedur.

5) Depilacja chemiczna na twarzy powinna być przeprowadzona z największą ostrożnością, ponieważ może powodować podrażnienie. Metoda jest tania i prosta, ale jest związana z wysokim ryzykiem niepożądanych konsekwencji