268 Shares 3240 views

Najpopularniejsze kluby piłkarskie w Anglii: ocena, logo i opinii graczy

Z pewnością jedną z najlepszych mistrzostw uważane angielsku. Nie jest to zaskakujące. Anglicy wynaleźli piłka nożna, spędzają rocznie na tym sporcie dużo pieniędzy, to w ich Championship grać najlepszych graczy na świecie. kluby piłkarskie Anglii są uważane za najbardziej wydajne na świecie. W ostatnich latach, oczywiście, zespół angielski nie może wyrażać się na arenie międzynarodowej, ale przyczyną tej złej gry.


Rozwijanie futbolu w Wielkiej Brytanii bardzo szybko. Żaden kraj nie może pochwalić się taką liczbę zarejestrowanych zespołów. Większość fanów sportu wierzyć, że tylko kilka podziałów przedstawiciele klubów piłkarskich w Anglii. Lista jest naprawdę ogromny, formalnie przedstawiony około siedmiu tysięcy zespołów.

Na kolejny plus tej mistrzostwa to nieprzewidywalność. Właśnie wydała w pierwszym zespole ligi może po prostu „spread” dawnych mistrzów. kluby piłkarskie Anglii nigdy nie stoi w miejscu. Każdego roku w mistrzostwach przychodzi dużo nowych graczy. Nawet najbiedniejsze zespoły wydają miliony na graczy, zachwycając fanów w taki sposób.

Tak więc, poniżej znajduje się lista najciekawszych i najbardziej cenionych klubów w Anglii.

„Arsenał”

„Arsenał” jest najbardziej utytułowanym klubem piłkarskim jest. Anglia i jej fani nie tylko podziwiali osiągnięcia nie tylko w krajowych mistrzostwach, ale także na arenie międzynarodowej. Sami fani dumnie nazywają siebie „Kanonierów”.

Trener zespołu jest francuski specjalista od Arsene Wengera. Mentor klubu stoi od dwudziestu lat. Wenger – najbardziej utytułowanym trenerem w historii zespołu. Wraz z nim, „Arsenał” zdobył trzy mistrzostwa krajowe i pięć zwycięzcę meczu FA Cup. Ogólnie rzecz biorąc, w swojej historii klub podjął mistrzostwo trzynaście razy jedenaście Cup.

W rankingu klubów drużyny w rankingu dziewiąte.

"Manchester City"

Anglii najstarszy klub piłkarski „Manchester City” pojawiła się już dawno temu, a mianowicie w 1880 roku. W czasie założycieli zespołu nosił zupełnie inną nazwę. Jego nazwisko zna klub otrzymał dopiero w 1894 roku. Historia „obywateli” jest bardzo zróżnicowana. Bili zarówno wznosi się i opada. „Manchester City” udało się zagrać nie tylko w pierwszym podziale kraju, ale w znacznie niższych lig.

Specjalna podnoszenia klubu przyszedł wraz z pojawieniem bogatych sponsorów. Zespół ma wielu znanych graczy i ogłosił się nie tylko w Pucharze Narodowej, ale międzynarodowy. Coach "obywateli" jest Manuel Pellegrini.

W rankingu klubu znajduje się na czternastym miejscu.

"Chelsea"

Najpopularniejsze kluby piłkarskie w Anglii nie można sobie wyobrazić bez takich gigantów jak „Chelsea”. Było zespole dzięki Mears braci, którzy wpadli na pomysł stworzenia własnego zespołu. Z herbem klubu doznał niebieski lew z kijem, nazwał go „Stamford”.

W całej swojej historii klub był w stanie wygrać ponad dwadzieścia różnych tytułów. Po drodze zespół był nie tylko białe paski z osiągnięciami i kubki, ale także czarny. W ubiegłym stuleciu klub czynienia z poważnymi problemami finansowymi, dlatego musiał zejść do niższej ligi.

Znaczące wyniki przyniósł nabycie „Chelsea” rosyjskiego miliardera Romana Abramowicza. Po przejęciu klubu natychmiast zaczęła przyciągnięcia finansowania, co pozwoliło na zakup pierwszej klasy graczy i profesjonalistów. W związku z tym zespół był w stanie zadeklarować się na poziomie międzynarodowym, która przyniosła jej w 2012 roku, jako pierwszy w historii Ligi Mistrzów.

Niedawno zespół recesja zaczęło. „Seniorzy” są w klasyfikacji poniżej dziesiątego miejsca, które, oczywiście, źle dotkniętych reputację klubu w obozie fanów.

Zespół klub rankingi na tyle pewnie, znajduje się na czwartym miejscu. Anglia klubów piłkarskich na liście w tej chwili nie można wspiąć się wyżej.

"Tottenham Hotspur"

Większość zespołów brytyjskich założony w XIX wieku. Nie ma wyjątków na korzyść i „Tottehem”. Na podstawie „Spurs” były w 1882 r. Pierwszy oficjalny mecz odbędzie przeciwko London „Arsenał”. To był klub późniejszy główny konkurent „Tottenham”.

Podczas swojej długiej historii zespół osiągnął bardzo znaczące rezultaty. Ma ponad dwadzieścia różnych trofeów na arenie krajowej i międzynarodowej. W ostatnich latach, zespół nie może osiągnąć znaczne postępy. Dziś, podobnie jak wszystkich klubów piłkarskich w Anglii, „Tottenham” próbuje dostać się do najbardziej prestiżowego Pucharu Europy.

Wśród klubów piłkarskich „ostrogi” znajdują się na dwudziestym drugim miejscu.

"Liverpool"

„Liverpool” – najbardziej zwycięskich klubów piłkarskich w Anglii w historii. Zespół powstał w 1892 roku z powrotem. Zaczął swoją mowę, „Liverpool” w drugiej lidze. moc zespół był po prostu oszałamiające. W mniej niż dziesięć lat od założenia klubu może przyjść w pierwszej lidze, a wkrótce zdobył złoty medal.

Największym sukcesem zespołu przyszedł w 70-80s ubiegłego wieku. Podczas siedemnastu sezonach klub był w stanie stać się mistrzem jedenaście razy i FA Cup pięciokrotnie przypadają im. Trzeba też wspomnieć międzynarodowych występów zespołu. Puchar UEFA dostać „mersisaydtsam” trzy razy, yyy League pięć razy, Superpuchar UEFA – trzy razy.

Mimo tak wielkich osiągnięć w ostatnich latach, zespół nie jest lepiej robi. Po raz ostatni klub zdołał wygrać mistrzostwa w 1990 roku. Jednak zespół ma ogromną armię fanów, którzy będą wspierać ją w dowolnym momencie.

W rankingu „Liverpool” znajduje się na miejscu czterdzieści szósty.

"Swansea"

„Swansea” ma ponad sto lat. Był tam klub w Walii państw karłowatych. Pojawienie Dzień zespół jest znany, prawdopodobnie każdy mieszkaniec tego małego kraju. Osiągnięcia klubu zdecydowanie bardziej skąpe niż wielu grandees Anglii.

Najbardziej znaczący sukces jest wydostać się w Premier League w 2006 roku. Niemniej jednak, „Swans” ma ciekawą historię i ogromną armię fanów. W jednej z wersji nazwy klub został nazwany na cześć słynnego psa ratowniczego zwanego Swansea Jack.

Oczywiście, większość brytyjskich zespołów pochwalić znacznie bardziej znaczące osiągnięcia, tytuły, nazwiska graczy. Podobne wyniki były fani walijskiego klubu nie nawet jeszcze śniło. Jednak jest jeden punktem zespołu – zespół od wielu lat, zbudowany głównie z Brytyjczyków.

W rankingu klubów „Swansea” to drugie miejsce dziewięćdziesiąt.

"Everton"

Ten klub jest jednym z pierwszych przedstawicieli angielskiej piłki nożnej. Że gracze zespołu miał wielki wpływ na kształtowanie krajowych mistrzostwach. Był tam klub w 1878 roku.

Pierwszym znaczącym osiągnięciem był zespół zdobył w 1891 roku tytuł. Ostatni sukces „Everton” nastąpił w 1995 roku, kiedy gracze zdobędzie FA Cup.

Jego nazwa zwyczajowa klubu nie było od razu widoczne. Na początku drogi gracze przeprowadzone pod nazwą „St. Domino”. Nazwa została nadana na cześć kościoła, gdzie nowicjusze i grał dla klubu. W procesie bardzo szybkiego wzrostu nabyty zespół zwyczajowej nazwy.

Podobnie jak większość znanych zespołów, „Everton” byli zarówno upadku i UPS. Szczególnie trudne czasy to okres od 1933 do 1960 roku. Dopiero w 1970 roku, zespół udało się uzyskać graczy do poważnego tytułu.

Nowe tysiąclecie „Everton” zaczął niepewnie, często okazała się kilka kroków przed spadkiem z elitarnej dywizji. Teraz zespół można nazwać silny „middle chłop”, który może zmusić walce wiele grandees, ale ubiegać się o tytuł nie opuszcza.

Wśród klubów, „Everton” znajduje się na siedemdziesiąt pierwszej linii.

"Manchester United"

Najbardziej znana jest dziś klub piłkarski „Manchester United”. Anglia i cały świat podziwia mu grać przez wiele lat. W oparciu klub był w 1878 roku. Zespoły zaangażowany w robotnika kolejowego. Na początku 19 wieku, klub był na skraju bankructwa. Zbawiciel ukazał właściciela browaru w Manchesterze, który zainwestował przyzwoitą kwotę raz.

Okres świetności zespołu rozpoczęła się wraz z przybyciem Aleksa Fergyusona. Nie tylko trener wszystko zostało przygotowane, mentorem był nawet na progu zwolnienia. Wkrótce okazało się, że na świecie jest jednym z najlepszych w historii. Przez siedemnaście lat spędzonych z „diabłem”, Ferguson zdobył trzydzieści osiem trofeów, które jest doskonałym wskaźnikiem. W 2013 roku trener ogłosił zakończenie kariery, a klub rozpoczął dość trudne czasy.

W rankingu „Manchester United” Club znajduje się na dwudziestym miejscu.

"Leicester"

Być może nie powinno się zawierać w tym w liście najlepszych klubów piłkarskich w Anglii klub. Ta komenda do sezonu w swojej historii, nie jest szczególnie świeciły. Mimo, że klub był dawno temu, a mianowicie 1884 r.

Zmienia się wraz z przybyciem do klubu nowego właściciela w 2010 roku, który przyniósł dobre finansowania. W 2014 roku, zespół był w stanie dostać się w Premier League, ale oferują poważny opór, nie mogli grandees i zdołał tylko być blisko strefy spadkowej do drugiej ligi. Wszystko zmieniło się wraz z nadejściem nowego trenera – Claudio Ranieri. W połowie sezonu, „Fox” może zostać sama na pierwszym miejscu w mistrzostwach, pokonując grandees angielskiego futbolu.

Oprócz prezentacji zespołu, angielski futbol jest pełen wielu innych równie godne, co nie można napisać jeden artykuł. Ogromna liczba klubów w kraju świeciło w ubiegłym wieku, niektóre także pokazać niesamowitą grę już dziś.