467 Shares 1671 views

Solenie śledź w domu

Porozmawiajmy o tym, jak szybko, smaczne i marynowane śledzie sama w domu ze względu na smak śledzia solenie domy nie są gorsze, a często przekraczają jakość produktu handlowego. Mewa z kolei nie jest drogie, ale jest ukochany przez wielu ryb. Z niego wytwarza się wiele różnych potraw, ale solenie śledzia w domu, po prawej stronie, jest liderem.

Zakup solonego śledzia w sklepie, trudno jest wizualnie określić, w jakim stopniu to prosolena zatem skupiać się tylko na sprzedawcy komentarzach, kto chce sprzedać swój produkt, trudno jest zrozumieć, czy kupiliśmy solone ryby, jak jest napisane na metce, a jak świeże jej ambasadorem. Szczególnie ciężko, stojąc przy kasie, aby określić, jaki rodzaj ryb, i to jest w stanie świeżości jego marynowane. Co do zasady, smaku, kupiono solone ryby rzadko jest zgodny z naszymi oczekiwaniami. Znacznie łatwiej Śledź marynowany Bismarck siebie w domu. W tym przypadku, solenie śledzia w domu zostanie dokonana z uwzględnieniem wszystkich swoich preferencji kulinarnych, a jej świeżość i nie spowoduje cienia wątpliwości.

Wybór mrożonego śledzia dla domu wytrawiania.

Aby rozpocząć, należy udać się do sklepu dla ryb mrożonych. Wskazane jest, aby kupić duży i wygładzić swoje kopie. Na ciało nie powinna być obca jej kolorów i plam, nie kupić ryby, które nabyły odcień czerwonawy, tępy i przyciemniony pokrywę lub nie ma dość przyjemny zapach. Mrożone ryby skaluje dobrze przylegają do skóry. Rozmrożone śledź nie powinien stracić swoją elastyczność i odchodzić od kości. Po rozmrożeniu zaleca się stosowanie rybę w całości jako wielokrotnego zamrożenia będzie negatywnie wpływać zarówno na wygląd i smak jego jakości. Nie jest konieczne, aby rozmrozić rybę, aby umieścić go w wodzie, ponieważ ta metoda wymaga dużo składników odżywczych, a to niewątpliwie wpłynie na smak potraw.

Różne opcje, takie jak domowej roboty solenie śledzia.

Po pierwsze, nie jest skomplikowana, ale bardzo smaczne przepisy kulinarne dla wytrawiania ryb w całości:

Przygotowanie marynaty w 3 kubków wrzenia, a gorąca woda jest wystarczająca do rozpuszczenia łyżkę soli i cukru. Dodaj trochę czarnego pieprzu do smaku, kilka liści laurowych i 2 szpilki rzeczy. Ponadto możliwe jest, aby połączyć składniki marynaty do gustu.

Kładziemy rybę wylać do przygotowanej marynaty tak, że całkowicie pokryte śledź zamknąć pojemnik z pokrywką i pozostawić prosalivatsya go ryby. Aby uzyskać ostre solone wystarczającą na 12 godzin na znalezienie ryby w zalewie. Ponadto, zwiększając tym dłużej trzymać śledzie marynowane, tym bardziej staje się słona.

Innym rozwiązaniem, które może być wykonane jako Herring solenia w domu. Warto zauważyć, że umiłowany przez wszystkich członków mojej rodziny na niezwykły smak i szybkość przygotowania.

Weź ryby rosną i rozmrażać ją całkowicie, a po umyciu, dać jej 20 minut do rozmrożenia i zacząć gotować. Usunięcie głowy, ogon i żebra, a następnie pokroić w plastry tuszy przez kręgosłupa, nie więcej niż centymetr grubości. Wytnij cebulę w razie potrzeby, tzn To może być pocięte na pierścienie, pierścieni lub kostki, ktoś tak wygodne. Na dnie pojemnika z tworzywa sztucznego (używam pojemnik w miejscu śledzia handlowego) Włożyć posiekaną cebulę, następna warstwa – przygotowane z ryb, wlać trochę oleju roślinnego i posypać niewielką szczyptą cukru i szczyptą więcej – sól, w razie potrzeby, można dodać ziele angielskie i liść laurowy. Po zamknięciu pokrywy na pojemniku, zawartość energicznie wytrząsano przez 2-3 minuty. W tym procesie zwanym „solenie śledź w domu” jest skończona, ale nadal stoją kilka godzin i rozpocząć posiłek, ale mają, co do zasady, nikt nie może trwać tak długo, i zacząć jeść po półgodzinie. Ryby uzyskano niezwykle pyszne, tłuszczu i solone. Ciesz apetyt.