357 Shares 4393 views

Guzki wokół głowy penisa: co robić?

Takie objawy jak stłuczki wokół głowy, może być bardzo przestraszyć człowieka. Jak niebezpieczne jest? Jest to choroba zakaźna? A co najważniejsze – co zrobić w przypadku wystąpienia objawów?


Guzki wokół głowy jako wariant normy

Jeśli widzisz t. N. „Pierścień Pearl” wokół główki, gdy na brzegu rzędu jasne, całkowicie bezbolesny guzki, które są pod skórą, może być uznane za standard. Takie zjawisko wskazuje jedynie na wzrost gruczołów łojowych. Podobna erupcja można obserwować bezpośrednio na skórę penisa.

Takie objawy nie powinno cię przestraszyć. To tylko łojotokowe torbiele, które występują ze względu na nagromadzenie wydzieliny gruczołów łojowych lub łojowe zwiększają się. Zwykle również możliwość torbiele naskórka, znajdujące się w mosznie. Podobne objawy mogą wystąpić u około 30% idealnie zdrowych ludzi i nie wymagają żadnego leczenia.

Dlaczego mam pryszcze wokół głowy?

Z podobnymi objawami, mężczyźni często iść do lekarza. Andrologia, urologii zna wiele przyczyn, które mogą objawiać takiego efektu. Pierwszą rzeczą, aby wykluczyć obecność chorób przenoszonych drogą płciową. Ale często pryszcze, które pojawiają się na narządach płciowych, nie różnią się od zwykłych. W związku z tym, obróbka odbywa się w podobny sposób.

pryszcze kolorystyczne mogą być różne, w tym nie mogą one być różne od koloru otaczającej tkanki. W wielkości mogą przypominać ziarna prosa.

Aby ustalić pochodzenie pryszcz – mianowicie, czy jest to objawem jest chorobą przenoszoną drogą płciową , czy nie, można przeprowadzić prosty test. Wziąć wacika i zanurza się w roztworze kwasu octowego (5%). Zastosuj produkt na stłuczki wokół głowy i czekać trzy minuty. Jeśli zewnętrzny wygląd pryszcz zmienił, stał się białawy kolor, oznacza to obecność brodawek, tj podpisać chorobę weneryczną. Jeśli kolor jest taki sam, nic się martwić, że nie.

Czasami te edukacja powodować dyskomfort, a nawet ból podczas seksu. Nawet jeśli dotyczy to nieszkodliwe białe pryszcze. Nie trzeba się martwić – zjawiska te są łatwo uleczalne. Zazwyczaj wszystko, co jest potrzebne do pacjenta – higiena, trzymać się diety i nie wycisnąć pryszcze. Ale wyjaśnienie diagnozy jest lepiej, aby zobaczyć się ze specjalistą osobiście. Nie jest konieczne, aby zapytać o poradę konsultantów internetowych, którzy obiecują ci powiedzieć wszystko o swojej chorobie tylko przez jeden zdjęciem penisa. Lepiej jest oddać wszystkie testy i spotkać się z lekarzem w recepcji.

Często pryszcze na narządach płciowych może być czerwony lub czarny. To również nie powinno cię przestraszyć, ponieważ Podobne podmioty mogą pojawiać się w innych częściach ciała. Oczywiście, jeśli wycisnąć pryszcz, można wprowadzić do powstałego zakażenia rany. To z kolei może prowadzić do różnych powikłań. W związku z tym powstrzymać się od takich działań. W przeciwnym razie, oczywiście antybiotyków i nieprzyjemnych procedur, nie można uniknąć. A jeśli zgodnie z zaleceniem lekarza, pryszcze szybko przestaje przeszkadzać.