228 Shares 4793 views

Nasz organizm jest oddany do użytku: jak zostać prostytutkami?

Określenie „prostytutka” w języku rosyjskim jest negatywnie zabarwione, i nic dziwnego. De iure, działania przedstawicieli najstarszego zawodu jest nielegalne i podlega karze przez przedstawicieli prawa i porządku. De facto, niewielu ludzi będzie chciało połączyć swój los z mężczyzną, który ma podobne doświadczenia. Więc dlaczego stają prostytutki?


problemy finansowe

Pierwszą i najbardziej oczywistą odpowiedź na pytanie, w jaki sposób kobiety stały prostytutki, jest to, że są trudności z pieniędzmi. Nie jest tajemnicą, że w dzisiejszym świecie wszystko się jakoś kręci się wokół bogactwa. Im większe miasto, wysokie koszty wymagane życie. Młode samice studentów, którzy przychodzą do metropolii, napotkał wiele pokus w postaci wystaw sklepowych, restauracji, salonów kosmetycznych, klubów i innych przyjemności. Oczywiście, jedno stypendium cieszyć się życiem „w pełni” niemożliwe i znakomitych perspektywach kariery są raczej „light” młodej dziewczyny. Ale chcę się bawić teraz. Nic dziwnego więc, że wielu z płci pięknej, niezbyt obciążonych fundamentów moralnych, postanawiają uzyskać łatwe pieniądze.

Eksperyment społeczny w Perm

Aby zrozumieć, jak stać się prostytutki, wziąć przykład z prawdziwego życia. Nie tak dawno temu w regionie Perm to zamknięte dużą liczbę dużych przedsiębiorstw przemysłowych. W rezultacie drastycznie zmniejszyć liczbę miejsc pracy. Wiele kobiet, które straciły pracę. Ponadto, spadek przyszedł do rolnictwa. Ludzie zostali zmuszeni do przeniesienia się masowo do stolicy, ale nie był w stanie znaleźć pracę, to nie wszystko. Jest rzeczą naturalną, dlatego, że coraz więcej młodych dziewcząt, idąc do baru. Ci, którzy z powodu braku funduszy nie może nawet dostać się do Perm, dołączyła do grona tak zwanych „trasowych” prostytutki, to jest po prostu prostytutki, których miejsce pracy jest droga, a główne warunkowe – kierowcy ciężarówek. W 2004 roku władze lokalne uczestniczyły na pytanie, w jaki sposób stać się prostytutki, i postanowili zorganizować swego rodzaju eksperyment społeczny: pracę „ćmy” został zamówiony. Ponadto pomoc była oferowana każdemu, kto chce wyrwać się z zaklętego kręgu. Na jego pragnienie, aby rozpocząć nowe życie powiedział 60 kobiet w wieku od 15 do 40 lat. Każdy z nich były oferowane wakatów na stanowisko kelnerka, sprzedawca, pielęgniarki i podobnych zawodów, które nie wymagają specjalnych umiejętności. W rok później, eksperyment podsumował: stwierdzono, że około 90 procent „eksperymentalne” rzucić pracę i wrócić do normalnego życia, czyli z powrotem do centrali.

Uwielbiam seks

Inna możliwa odpowiedź na pytanie, w jaki sposób stać się prostytutki, jest to, że nienormalnie wysokie zapotrzebowanie na seks. Praca w zakresie takich usług, nie mogą tylko zaspokoić swoje libido, ale także zarabiać na nim. Jednak ten argument jest fundamentalnie błędne. Według badania, tylko jeden procent kobiet może doświadczyć orgazmu podczas stosunku płciowego z klientem. Najprawdopodobniej większość ludzi nie jest zbyt szczęśliwy, aby myśleć, że są one seks tylko ze względu na wypłaty, więc wolą oddawać jego próżność myślał, że płyta będzie zawierać tylko naprawdę „nienasycone” kobiety.

„Dla firmy”

Jak zostać prostytutki? Zaskakująco wiele wywiadów przedstawiciele najstarszego zawodu przyznali, że są w tym biznesie dla spółki z przyjacielem. Ponadto, ważne jest tak zwane „problemu mieszkaniowego”: większość sex-sklepów w dużych miastach dostarczenie swoich podopiecznych z wolnego mieszkania.