678 Shares 5173 views

Pałac lód „Sokolniki” sport: adres, zdjęcia

sportowy „Sokolniki” Pałac – jeden z najlepszych kompleksów lodu w Moskwie. Teraz to miejsce jest przeznaczone nie tylko do rozrywki, ale także kształcić najlepszych hokeistów i łyżwiarzy figurowych naszych czasów.

ojcowizna

Wszyscy fani sportu Powszechnie wiadomo, że kompleks ten jest uważany za oficjalny „dom”, jeden z najbardziej znanych zespołów współczesnych czasów – „Spartacus” Jednak niewiele osób wie, że na tej podstawie przygotować jeszcze, a mistrzami łyżwiarstwa figurowego. Ponadto instytucja obecnie oferuje szereg nie tylko sportowe, ale również usług rozrywkowych.

Historia pałacu lodowej sięga 1950 roku. Jednym z pierwszych zadań, który odbył się po wojnie, była odbudowa miasta. Dlatego, aby przeznaczyć środki na odbudowę i „Sokolniki” Parku Kulturowego. Wkrótce znowu w parku, muzyka zaczęła. Oprócz masowych uroczystości odbywają się tu imprezy sportowe.

W kwietniu 1956 roku rozpoczął pracę lodowisko (odkryty sztuczny lód) w tym obszarze. Tak narodził "Sokolniki" Sports Palace. Dziennikarze są bardzo jasno oświetlone tych wydarzeń. Prasa wskazał, że od teraz hokeistów będą mogli rywalizować na najwyższym poziomie i wytrzymałego pola przez cały rok. Pierwszy kompleks był tylko pudełko, wokół którego stoi widza zostały umieszczone. A pod nimi były pokoje dla sportowców.

Całkowita przebudowa

Rano i po południu na lodowisko wyszkolonych zawodowych sportowców, a wieczorem teren został otwarty dla zwykłych ludzi, którzy chcą jeździć. Przez długi czas było tu były głównymi mecze hokeja w Związku Radzieckim. Każda gra przyciąga tysiące widzów.

W 1973 roku w stolicy odbyła się Letnia Uniwersjada. W związku z tym zdecydowaliśmy się zrekonstruować lokalu. Nad lodowisko zainstalowanym dachu. Ponieważ otwarcie kompleksu przekształcony „Sokolniki” Sports Palace.

W 1975 roku zarząd postanowił włączyć to miejsce na liście obiektów, które odbędą się zawody na Igrzyskach Olimpijskich w 1980 roku. W ciągu dwóch lat, kompleks był odnowiony. W tym czasie, pod dachem zbudowany już zainstalowanego w budynku pięć opowieści. Było obszary administracyjne, gospodarcze i publiczne. Kładziemy nowe trybuny. Ponadto, istnieją szatnie, coaching pokoje, bary, restauracje, sklepy, sale do gier i centrów multimedialnych.

nowy oddech

Jednocześnie, dwie tablice elektroniczne zostały zainstalowane. Nowością był jedynym Rink szkolenia wewnątrz szkła i metalu. Został podłączony przez przejście podziemne do głównej areny. Na olimpiadzie jest bardzo wysoko cenione zarówno przez ekspertów krajowych i zagranicznych z „Sokolniki” Sports Palace. Zdjęcia i układ kompleksu stał się wzorem dla innych obiektów.

Po upadku Związku Radzieckiego, wiele obiektów zostały zniszczone. sale szkoleniowe zostały przekształcone w przedsiębiorstwach handlowych. Ale Moskwa lodowisko szczęście i nadal działa zgodnie z przeznaczeniem.

Do roku 2001, kompleks jest bardzo stara i wymaga ogromnej naprawy. To było wtedy, że instytucja podjęła pod swoje skrzydła „Spartak” Fundusz wsparcie zespołu. Na ich koszt został zastąpiony przez urządzenia, zainstalowane nowe maszyny chłodzące, ulepszone zabaw i zrekonstruowany biura gospodarczych i administracyjnych. W rzeczywistości, jest on otrzymał nową twarz „Sokolniki” Sports Palace.

streszczenie

Dziś w tym kompleksie można cieszyć się grą w tym samym czasie 5530 osób. Obiekt wyposażony jest we wszystko co potrzebne do gier sportowych i programów szkoleniowych. Wielu ekspertów wskazują, że tutaj nacisk jest jednym z najlepszych w Moskwie, logistycznego i naukowej bazy.

Oczywiście, to duży kompleks jest kompletna bez gabinecie lekarskim, gdzie sportowcy udzielić pierwszej pomocy.

Wiele oferuje Ice Sports Palace "Sokolniki". Lodowisko – jego dumę. Jest przeznaczony do szkolenia wysokiej jakości. Pole Rozmiar – 30 x 60 metrów. W pobliżu znajdują się szatnie, toalety i prysznice. Pokrywa podkładka wykonana jest na wysokim poziomie. Ice regularnie czyszczone.

Doskonałe działają dwie szkoły: łyżwiarstwo figurowe i hokej na lodzie. W ogóle, tu studiuje ponad 1000 dzieci.

funkcja rozrywki

Wszyscy goście są gotowi przyjąć więcej niż 10 luksusowych i komfortowych barów i salonów. Szkoły menu i ceny zróżnicowane.

W rzeczywistości, pokaz tworzy niepowtarzalny nowoczesny sprzęt na arenie. Czysty dźwięk i prawidłowo wystawiony światło przekształca się w przypadku tego działania. Teraz bezpośrednio nad sceną koncertów i dyskotek.

Pałac lodu sportowy „Sokolniki” można niezapomniane wakacje. Nad ziemią umieścić scenę, która jest pokryta dywanem, który nie pozwala wody do rozmrażania. Pracowników miejsca bardzo szybko przekształcając lodowisko dla różnych prezentacjach i potrzeb korporacyjnych.

Dużym plusem dla odwiedzających jest to, że organizacja świąt jest niezależna od pory dnia. Można nie tylko zorganizować mecz towarzyski na polu zawodowym, i cieszyć się show znany łyżwiarzy.

usługi dodatkowe

I może być zaangażowany w siłowni. Podczas pracy, klienci są przestrzegane przez profesjonalnych instruktorów, którzy nie tylko dają radę, ale także zwiedzających decyduje się na indywidualny tok lekcji. Innym celem personelu jest, aby zapewnić klientowi podczas podnoszenia prętów. Ponadto, przed rozpoczęciem trenerzy polecić jednostki operacyjne. Lustrzanej hale najnowszego sprzętu firmy Cybex.

Sports Palace Sokolniki ma wielkie korty tenisowe. Kryty wielkość pokoju gry 12 x 27 metrów. Dobrze jest trzymać halowej piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Na polu znajdują się wszystkie niezbędne oznaczenia. Ustaw siatki, bramy i panele.

Po ciężkich zajęć sportowych można zrelaksować się w saunie. Kompleks oferuje zdrowsze w fińskiej lub tureckiej łaźni. Jest też basen, pokój z jacuzzi i solarium. Równolegle można zamówić masaże i profesjonalnego asystenta. Obejmuje on TV, karaoke, muzyka.

prestiżowej dzielnicy

Aby dostać się do miejsca, trzeba udać się do północno-wschodniej części Moskwy. Słynny Hall znajduje się w tytułowego parku kultury i wypoczynku. Dlatego jest bardzo łatwe do znalezienia „Sokolniki” Sports Palace. Complex Adres: Ulica Sokolnichesky wał 1B.

Przez instytucję iść wózki, pociągi i autobusy. Najbliższa stacja metra znajduje się zaledwie 5 minut. Gości gry mogą zostawić swój samochód na parkingu w pobliżu domu. Nie tylko może pomieścić 300 samochodów. Jest też strefa dla „żelaznych” koni na ulicy powyżej. Tam umieszczone kolejne 500 samochodów.

Kompleks jest stale organizuje akcje i zapowiada nowości na swojej stronie internetowej. Czy sport w tym pałacu są wszyscy, bez wyjątku. To zawsze jest łatwe i przyjemne do pracy, ponieważ pokój jest w centrum jednego z najpiękniejszych i najczystszych parków stolicy.