258 Shares 2002 views

Czas na zmianę: jak usunąć kanał na Youtube lub zmienić jego nazwę

W którymś z portali społecznościowych może się zdarzyć sytuacja, że musimy usunąć nasze konto i zawarte w nim treści. Jeśli nagle zaczęli myśleć o jak usunąć kanał na YouTube, a następnie nasz artykuł pomoże Ci to zrobić.


Nie strzelać z biodra: usunąć czy nie usunąć kanał

Jeśli zdecydujesz się usunąć kanał, należy pamiętać, że można stracić nie tylko film. Zniknie jak wszystkie statystyki kanałowych. Tracisz poglądów, husky, abonentów i komentarze. Jeśli Twój kanał ma dobrą reputację, to lepiej, aby nie usunąć i zachować. Załóżmy, że chcesz wrócić do pracy z YouTube, a potem wszystko będzie musiał zaczynać od zera – pompowanie kanału, przyciągając abonentów, promocja konta.

Jeśli to tylko przesłanych filmów, może być najlepiej, aby zmienić ustawienia wyświetlania treści i ukryć przed wzrokiem ciekawskich. Taki radykalny krok, jak usunąć kanał na Youtube, zawsze masz czas do zrobienia.

Uratować reputację i abonentów

C, z drugiej strony, usunięcie kanału może być spowodowane zmianą aktywności. Na przykład, zanim zrobić przegląd na kosmetyki, a teraz postanowił zrobić artystyczną spalania drewna, strzelać ten film, a stary kanał pogrzebać na zawsze. W tym przypadku można nie tylko ukryć stare wideo, ale również zmienić nazwę kanału, aby poświęcić go do nowego zawodu. W ten sposób można zaoszczędzić wszystkie statystyki. Należy jednak pamiętać, że nie jest to bardzo uczciwe do abonentów, którzy przychodzą na swój kanał, bo oryginalnego tematu. Przynajmniej trzeba im, że zastanowić się, jak zmienić kanał ostrzec. Na Youtube, jeśli są dość charyzmatyczny jako blogger, najbardziej lojalnych abonentów pozostanie z wami, mimo zmian – przede wszystkim przyciągnąć ich jako osoby. Ale najpierw trzeba nauczyć się kilku faktów o wszelkich zmianach w kanale.

Jak zmienić nazwę kanału YouTube i co z tego wyniknie?

Ważna uwaga na które należy zwrócić uwagę, jeśli nadal decydują się na zmianę nazwy. Twoje konto YouTube jest powiązane z kontem na Google+, więc po zmianie nazwy kanału zmieni swoją nazwę we wszystkich innych usług z „Google”. Więc być przygotowany na to, że zmiany na Youtube sam nie może zrobić – będzie zmieniona i innych usług. Być może to właśnie ten fakt popycha blogerów szukać odpowiedzi na pytanie, jak usunąć kanał na YouTube, zamiast po prostu zmienić.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje obejście, które pozwala na zmianę nazwy kanału na YouTube bez żadnych mapach w innych usługach. Aby to zrobić, trzeba utworzyć na stronie marki „Google” i połączyć swój kanał do niego.

Ta sama kolejność działań w celu zmiany nazwy, to jest bardzo proste. Udać się do „Mój kanał”, a następnie kliknąć na ikonę ikoną koła zębatego. Otworzy się okno z głównymi ustawieniami kanałów. Stąd trzeba kliknąć na link „Ustawienia konta”. W zakładce „Ustawienia konta” wybierz „Ogólne”, a następnie kliknąć na słowo „Edycja w Google” obok swojego zdjęcia profilowego. Nazwa strona zmienia się na Google+. Po zmianie nazwy, naciśnij przycisk „OK”.

Jak usunąć kanał na Youtube: krok po kroku

Aby dostać się do kanału opcję usuwania, przejść przez cały łańcuch z ostatniego odcinka: „Mój kanał” – „Ustawienia” – „Ustawienia konta” – „Informacje ogólne”. Obok swojego zdjęcia profilowego, istnieje inny napis – „Advanced”, który trzeba kliknąć. Wreszcie, na dole strony znajdziesz przycisk „Usuń kanał”.

Po naciśnięciu systemu, aby potwierdzić monit o podanie swoich danych, czyli nazwę użytkownika i hasło, upewnij się, że to naprawdę jest twoja decyzja, nie machinacje hakerów. Po potwierdzeniu, kanał zostanie usunięty, ale za każdym razem, Twój film pojawi się jeszcze w systemie, ponieważ nie jest on natychmiast dzieje.