481 Shares 1943 views

Najlepszy serial młodzieżowy – Top Ten

Często każdy z nas po ciężkim dniu pracy zastanawiasz się co warto zobaczyć. Telewizor tętni różnych programach telewizyjnych i filmach, ale nie chcą spędzić kilka cennych godzin nieciekawe film. Że zawsze jest coś do zobaczenia, to lepiej wybrać serię. Taśmy młodzieżowe są dzisiaj bardzo popularne.


Dlatego też, w celu zaoszczędzenia czasu, twoja uwaga jest wybór: najlepszy serial młodzieżowy w ostatnich latach.

Otwiera dziesięć cyklu „kłamać” (lub „Lie to Me”), które, być może, poszedł dalej, nie zostawiaj go później, „House” z ludźmi o podobnych poglądach. Mianowicie, hasło „Wszystkie kłamstwa”, pochodzi od niego. Ale aby rozwijać ten pomysł, wyjście pokaże Mighty, utrzymując widza od ekranu 3 sezonu. Niestety, w końcu to był zamknięty, ale spojrzeć na to, oczywiście, powinno być. Seria lekarza Lightman, którego własna organizacja rozpoznawać kłamstwa. Jego teoria opiera się na fakcie, że mimika, gesty, intonacja można łatwo określić, czy dana osoba kłamie.

Seria „zły” (lub „cofnąć”) w rankingu dziewiąte. Jest przeznaczony dla tych, którzy lubią czarny humor. Po burzy, pięciu przestępców, którzy są na roboty publiczne, uzyskać supermoce. Ale te możliwości nie korzystają z nich, ale raczej, aby zapobiec ich żywych. Dzieci do tego pokazu nie zaleca się oglądania. To nieprzyzwoite słownictwo.

Najlepszy serial młodzieżowy: 8 miejsce. „Spartakus”, który składa się z 3 części, opowiada o dramatycznych losach Spartakusa, który został oddany swojej ojczyźnie. Wsiadł do niewoli i rozpoczął swoją drogę wojownika na arenie gladiatorów. Zabrał żonę i zmuszony do walki. Ale jego pasją jest pomaganie mu przejść przez wszystkie próby i oddają się zemsty.

Siódme miejsce w naszym rankingu jest serial „Dexter”, który zdobył sympatię publiczności, pomimo faktu, że główny bohater – zabójca, bezlitośnie zabija przestępców.

Na szóstym miejscu jest wspomniana „Dom” z jego sarkastycznych żartów i wielkim darem w leczeniu pacjentów z ciężkich przypadkach. Bo to jest, oczywiście, nie więcej niż innym układanki, ale najważniejsze – wielu pacjentów odzyskać.

Popularna seria młodzież: 5. miejsce. Karkołomne okazuje się coraz bardziej popularnym serialu „Game of Thrones”. W wielu rankingach kraju to tylko wierzchołek miejsce i publiczność oczekujemy kontynuacji tej historii. Seria intryg, miłości, zdradzie i niewiarygodnej żądzy władzy.

Numer cztery w naszym rankingu – „Vampire Diaries” Ocena oczywiście powstała głównie z powodu żeńskiej połowy populacji, ale co trochę tam jest dziewczyna, która nie wie o tej wystawie. W środku głównej bohaterki Elena, którzy są zaznajomieni z dwóch braci-wampirów. Tu zaczyna się historia …

Trzecie miejsce zajmuje serii „The Big Bang Theory” o fizyków, naprzeciwko apartamentu, który osiedlił się piękny dziewczyna Penny. Nieskończenie komiksu, w którym wiele komicznych scen kosztem „Botanichna” bohaterów.

Najlepsza seria młodzież: 2 miejsce. Seria BBC „Sherlock”. Wiele odmian strzału na twórczości Conan Doyle'a, ale ten projekt jest niezwykły, że akcja toczy się we współczesnym Londynie.

I wreszcie, 100% pierwsze miejsce od wielu lat w niemal wszystkich rankingach zajmuje serii „Przyjaciele” – około sześciu odmiennych bohaterów, którzy mają szczęście zaprzyjaźnić. Zrobione 10 sezonów serii, z których każdy podnosi nastrój publiczności.

Więc teraz wiesz najlepszą serię młodzieży, które stały się popularne na całym świecie. Nie przegap wieczorem!